.png)
hajduczek napisał(a):chopaki![]()
![]()
normalnie jestem godna podziwu i przepełniona wdzięcznością czytajac jak sie poswięcaliście
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
ale pomogło
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
jeszcze raz DZIĘKUJĘ..............100 % PrAWIDLOWYCH ODPOWIEDZI........najlepszy wynik w grupie.......a co przecież ja CROpelkowa jestem ....to wstydu zrobić nie mogę
![]()
co,nie
![]()
.png)
weldon napisał(a):hajduczek napisał(a):...najlepszy wynik w grupie....
Widzisz Viola. Tak się trzyma kciuki![]()
Gratulacje! A jak z wczorajszymi obawami?
Jakieś ruchy kadrowe jednak wam robią, czy, oby, na strachu się skończyło?
.png)
hajduczek napisał(a):....raczej zawsze działam na logikę..
.png)
dallas napisał(a):czas spac
Powrót do Prawie Hyde Park, czyli wszystko oprócz polityki.
