Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

CO NAM W DUSZY GRA......(Peljesac)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4898
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 19.07.2012 18:15

Agasz napisał(a):Przeczytałam po raz drugi od samiuteńkiego początku :)


Ależ mi się w duszy rozegrało...


No... to teraz dowartościowałem się na maxa.... :)

Agasz napisał(a):A do wyjazdu jeszcze jakieś 330 dni :cry: ... dłuuuuuuuugo strasznie, bo przecież dopiero 2 tyg. temu wróciłam... :?


Szczęściara z Ciebie.....bo ciągle jeszcze błękit masz pod powiekami....
Ale ja już ....tuż-tuż....
Pozdrowionka

:papa:
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 19.07.2012 18:18

Co to znaczy tuż-tuż ????

Ile mam czasu na zakończenie mojej polsko-niemieckiej relacji ???
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 19.07.2012 19:09

CROberto ta zazdrość to jak najbardziej w pozytywnym znaczeniu, dobrze że jest to forum, bo za oknem deszcz a tu na zdjęciach piękne widoki, wspaniałe morze... :roll:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4898
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 19.07.2012 21:38

ARTUR_KOLNICA napisał(a):CROberto ta zazdrość to jak najbardziej w pozytywnym znaczeniu, dobrze że jest to forum, bo za oknem deszcz a tu na zdjęciach piękne widoki, wspaniałe morze... :roll:


Oczywiście tak to odebrałem....
Chciałem Cię także zdopingować do wyjazdu....masz plany :?:
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 19.07.2012 22:10

Mam takie relacje do których lubię wracać, choćby po to, żeby pięknymi zdjęciami oczy nacieszyć. To jedna z takich relacji. Za 10 dni jadę do raju, doczekać się już nie mogę, a czas oczekiwania zabijam w ponownej podróży z Wami.
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4898
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 19.07.2012 23:16

Aldonka napisał(a):Mam takie relacje do których lubię wracać, choćby po to, żeby pięknymi zdjęciami oczy nacieszyć. To jedna z takich relacji. Za 10 dni jadę do raju, doczekać się już nie mogę, a czas oczekiwania zabijam w ponownej podróży z Wami.


Sprawiasz mi niezwykłą przyjemność Swoją obecnością i miłymi słowami....
Gdzie w tym roku jest Twój RAJ :?:
Pozdrawiam serdecznie.
Robert.
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 20.07.2012 09:54

Aldonka napisał(a):Mam takie relacje do których lubię wracać, choćby po to, żeby pięknymi zdjęciami oczy nacieszyć. To jedna z takich relacji. Za 10 dni jadę do raju, doczekać się już nie mogę, a czas oczekiwania zabijam w ponownej podróży z Wami.


Ja też mam takie relacje i założenie że dzisiejszy wieczór spędzę przy tej właśnie , bo coś mi podpowiada że po 4 latach nieobecności , na Peljesac należy wrócić....
Agasz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 371
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agasz » 20.07.2012 12:35

Iwona75 napisał(a):... na Peljesac należy wrócić....


ja się właśnie w tej relacji nim zauroczyłam i już kombinuję, jakby tu za te 330 dni tam trafić ;)
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 20.07.2012 23:23

CROberto napisał(a):
Aldonka napisał(a):Mam takie relacje do których lubię wracać, choćby po to, żeby pięknymi zdjęciami oczy nacieszyć. To jedna z takich relacji. Za 10 dni jadę do raju, doczekać się już nie mogę, a czas oczekiwania zabijam w ponownej podróży z Wami.


Sprawiasz mi niezwykłą przyjemność Swoją obecnością i miłymi słowami....
Gdzie w tym roku jest Twój RAJ :?:
Pozdrawiam serdecznie.
Robert.

Tam gdzie zwykle, gdzie co roku mnie serce ciągnie, w Borje na Peljesacu. I pewnie relacji nie będzie, bo jakieś one monotematyczne są co roku :) Ale już się doczekać nie mogę, strasznie już tęsknię.

Pozdrawiam.
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 21.07.2012 12:45

Robert , po raz kolejny przeczytałam Twoją relację.

Jeśli trafimy w tym roku do Orebica , to jak daleko mamy do Divnej ?

I ta Twoja RAJSKA PLAŻA.... Gdybyśmy stacjonowali na początku Orebica , mamy jakąś szansę na parking w pobliżu tej plaży ?
Bo pieszo to spory kawałek do przejścia , prawda ?

A nieziemsko podoba mi się ta plaża na Twoich fotach , Trstenica to jedyna chyba plaża w Chorwacji , która nie przypadła nam do gustu , a tam głównie bywaliśmy podczas naszego poprzedniego pobytu w Orebicu , bo córa za piaskiem tęskniła.
Odbilismy to sobie co prawda na Makarskiej ,ale w tym roku nnie zamierzam powtarzać tamtego błędu.

Pozdrawiam - Iwona
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4898
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 23.07.2012 19:38

Do Divnej jest około 20 km. bardzo urokliwą trasą,około 5 km. przed Trpanijem jest na dekcie znak na ten autokamp (skręt w lewo,lekko pod górkę)
Natomiast w Orebicu także mieszkaliśmy bliżej Trstenicy,podjeżdżaliśmy na parkingi koło hoteli na wysokości podjazdu do klasztoru.
Można tam spokojnie zostawić auto i zejść nad morze przez teren hotelu.
Dużo miejsca i cienia jest na plaży przy Grand Hotelu,jest tam "ogródkowa"restauracja (dobre ceny nawet ryb z grila),pięć minut spacerkiem w stronę Kuciste wspominana w relacji BACVA.
TA plaża którą masz na myśli znajduje się przy ostatnich zabudowaniach gdy wyjeżdża się z Orebica,jest tam bardzo duży parking(nigdy nie dostaliśmy bloczka z opłatą...)
Ponad tą plażą znajdują się prywatne apartamenty...i nie wolno rozkładać się na łóżkach....Julia korzystała z huśtawki po uprzednim zapytaniu o zgodę(nie było problemu)
Jest tam pięknie i naprawdę warto się wybrać....obok tego miejsca ,aż do Kuciste sporo dzikich plażyczek,a auto można zostawić w "przecinkach "przy lesie...

Pozdrowionka.
Ostatnio edytowano 08.03.2013 23:38 przez CROberto, łącznie edytowano 1 raz
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4898
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 23.07.2012 19:43

Agasz napisał(a):
Iwona75 napisał(a):... na Peljesac należy wrócić....


ja się właśnie w tej relacji nim zauroczyłam i już kombinuję, jakby tu za te 330 dni tam trafić ;)

Hejka :papa:
Peljesac jest piękny......bałem się że po zauroczeniu R M już nic mnie nie zaskoczy....i się pomyliłem.
Wrócę tam na pewno bo zostało jeszcze kilka HITÓW do "odsłuchania"... :wink:
Zaplanuj na następny raz....wpadniesz w euforię...

Pozdrowionka
Robert.
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 23.07.2012 23:19

Dzięki za "nawigację" , jesli tam dotrzemy , wspomnę Cię na pewno.

Również pozdrawiam - Iwona
Agasz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 371
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agasz » 23.07.2012 23:31

CROberto napisał(a):...
Zaplanuj na następny raz....wpadniesz w euforię...


Skoro tak kusisz... to planuję :D
trans x
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 03.05.2012
Re: Co Nam W Duszy Gra..........i jak to się zaczęło...

Nieprzeczytany postnapisał(a) trans x » 14.08.2012 21:19

Hej Rooobert....daj znak że żyjesz :wink: .....ta przerwa to już trzy tygodnie...aż....
Co z tym Hvarem :?: :?: :?: Podobno piękny...ale chyba wrócisz :!:
Fanka.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
CO NAM W DUSZY GRA......(Peljesac) - strona 30
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone