Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciovo, Trogir, Primosten 2007

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
princessa
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 30.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) princessa » 01.07.2007 18:23

Fajny temat o przedszkolankach na plazy fakt ich tam nie brakuje ale zeby stare baby opalaly sie bez stanikow to przesada rozumiem mlode, ktore maja cos do pokazania ale stare jak one sie nie wstydza. Albo jeszcze lepiej starsi panowie opalaja sie bez majtek kurde jakis taki nie mily widok szczegolnie dla dzieci i kobiet bllleeee :twisted: :idea: [/b]
aprokop
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 76
Dołączył(a): 30.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) aprokop » 01.07.2007 21:19

Fakt, jeżowców na plaży w Okrug Gornji jest bardzo mało (właściwie wcale) śmiało można by się kąpać boso gdyby nie ostry żwir :? :?
Andreas
Croentuzjasta
Posty: 239
Dołączył(a): 13.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andreas » 02.07.2007 14:22

:D podziel się wiedzą o Parku Narodowym KRKA bardzo mi aię przyda jadę dopiero w sierpniu. Jak dojechać ile za wstęp , ile dzieci płacą w ogóle Pozdrav
Cosmo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 270
Dołączył(a): 08.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cosmo » 02.07.2007 15:03

Jeszcze 11 dni i bedę oddychał tamtym powietrzem!!!! :D
fryzjer007
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 02.06.2007
jeszcze 20 dni

Nieprzeczytany postnapisał(a) fryzjer007 » 02.07.2007 18:23

Juz nie moge sie doczekac.Za 20 dni bede na miejscu:)
fryzjer007
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 02.06.2007
jeszcze 20 dni

Nieprzeczytany postnapisał(a) fryzjer007 » 02.07.2007 18:23

Juz nie moge sie doczekac.Za 20 dni bede na miejscu:)
Adam,K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam,K » 04.07.2007 18:49

A ja w piatek wieczorem musze juz wracac :? :cry: :cry: :cry: :cry: NIE
Andreas
Croentuzjasta
Posty: 239
Dołączył(a): 13.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andreas » 04.07.2007 18:59

:D A to ci musi być wesoło? :(
kubanak
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 21.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubanak » 04.07.2007 19:38

:D :D :D :D 8) 8) 8)
princessa
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 30.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) princessa » 07.07.2007 22:15

Andreas Chętnie podziele się wrażeniami z mojej wycieczki. Wstęp dla dorosłej osoby wynosił 80kn dla dziecka 60kn. Chciałabym Ci powiedzieć jak tam dojechać ale nie wiem z której strony dokladnie bedziesz jechal, ale jezeli z Trogiru na musisz kierowac sie caly czas na Sibenik, a później są drogowskazy więc napewno trafisz. Radzę ci zabrać swoje jedzenie i picie bo tam maja ceny z kosmosu. Natępnie jedziesz autokarem chyba z 4 km ale nie jestem pewna. Gdy autokar dowiezie was masz do wybrania 2 opcje albo płyniesz statkiem i płacisz nie wiem ile, zwiedzasz wyspy itd, albo idziesz na pieszo. Idąc na pieszo wydaje mi się że więcej zwiedzisz . Jest tam dużo wodospadów i nawet miejsce do kąpania ale należy wziąźć buty do chodzenia w wodzie bo są kamienie i łatwo sobię można coś zrobić to na tyle jeżeli będziesz się chciał czegoś więej dowiedzieć napisz. 8) 8) 8) 8) :lool: :P
Adam,K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam,K » 08.07.2007 10:56

princessa napisał(a):Andreas Chętnie podziele się wrażeniami z mojej wycieczki. Wstęp dla dorosłej osoby wynosił 80kn dla dziecka 60kn. Chciałabym Ci powiedzieć jak tam dojechać ale nie wiem z której strony dokladnie bedziesz jechal, ale jezeli z Trogiru na musisz kierowac sie caly czas na Sibenik, a później są drogowskazy więc napewno trafisz. Radzę ci zabrać swoje jedzenie i picie bo tam maja ceny z kosmosu. Natępnie jedziesz autokarem chyba z 4 km ale nie jestem pewna. Gdy autokar dowiezie was masz do wybrania 2 opcje albo płyniesz statkiem i płacisz nie wiem ile, zwiedzasz wyspy itd, albo idziesz na pieszo. Idąc na pieszo wydaje mi się że więcej zwiedzisz . Jest tam dużo wodospadów i nawet miejsce do kąpania ale należy wziąźć buty do chodzenia w wodzie bo są kamienie i łatwo sobię można coś zrobić to na tyle jeżeli będziesz się chciał czegoś więej dowiedzieć napisz. 8) 8) 8) 8) :lool: :P


O i Princessa się nam rozpisała. Pozdrowienie Kamilko. :D
Tomek72
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 21.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek72 » 29.07.2007 09:42

Bardzo ładne fotki, a i wspomnienia z wyprawy w 2006 roku na ciovo wracają.
W tym roku dopiero wyjazd po 20 sierpnia .....oczywiście na Ciovo.
Pozdrawiam.
Poprzednia strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Ciovo, Trogir, Primosten 2007 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone