Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciovo, Slatine 2008 - Chorwacja po raz pierwszy.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bartekj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 214
Dołączył(a): 27.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartekj » 11.06.2009 21:15

kopter - Ja wybieram się na wyspę Ciovo dokładnie tutaj http://www.trogironline.com/villanena/ do miejscowości Arbanija - Twoja relacja jest mi bardzo przydatna! Nawet wydrukowałem sobie kilka Twoich zdań, drogę wybiorę tą samą tylko bez postoju - biorę to na raz - z postojem na małą drzemkę w samochodzie (fajnie napisałeś objazd Słoweńskiej autostrady, zapamiętam, zastosuję się). To jest mój pierwszy wyjazd za granicę - boję się tylko o to, że nie mam paszportów z żonką (synek 2,5 roku ma bo musi) na nasze już jest za późno no ale czytałem na tym forum, że spokojnie można jechać na D.O. ... Jadę 4 lipca - 18 lipca.
Pozdrawiam serdecznie!
kopter
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 80
Dołączył(a): 06.03.2009
Pobyt w 2009r.

Nieprzeczytany postnapisał(a) kopter » 29.07.2009 22:42

Witam po małej przerwie.

W tym roku nieoczekiwanie zawiało mnie z powrotem na Ciovo, do Slatine.
Niedawno wróciłem i jak uporządkuję zdjęcia i myśli, to napiszę co się zmieniło w tym roku.
Jeżeli ktoś chce szybko się czegoś dowiedzieć, to proszę pisać. :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.07.2009 22:45

Pożar zapewne ugaszono - jakie straty na wyspie :?:
kopter
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 80
Dołączył(a): 06.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kopter » 29.07.2009 22:50

Hmm, wyjechałem 25.07 rano, nic nie wiem na temat pożaru. Muszę powęszyć trochę.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.07.2009 22:55

Czyli wyjechałeś na dwa dni przed pożarem.
pieczara87
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 30.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pieczara87 » 29.08.2009 21:26

Witam po małej przerwie w tym roku spędziłem wakacje w Turcji. Było super ale na drugi rok wybieram się znowu do przepięknej Chorwacji napiszcie co się zmieniło przez ten okres czasu. Nasz prawdopodobny kierunek to Orebicz.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.08.2009 22:08

pieczara87 napisał(a):Witam po małej przerwie w tym roku spędziłem wakacje w Turcji. Było super ale na drugi rok wybieram się znowu do przepięknej Chorwacji napiszcie co się zmieniło przez ten okres czasu. Nasz prawdopodobny kierunek to Orebicz.


Też byłem w tym roku w Turcji :D
W przyszłym roku planuję wybrać się do Chorwacji, przez rok nic wiele się tam nie zmieniło, dalej Lipa Hrvatska :D
Pasjonat Chorwacji
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 25.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pasjonat Chorwacji » 07.03.2011 12:58

Świetna relacja. Wiele ciekawych wskazówek. Będe tu wracał.
A z kołem miałem podobne zdarzenie jak Ty, tylko jeszcze w Austrii. Wypakowywanie bagaznika w deszczu - niezapomniane :)

forum/viewtopic.php?t=30984&highlight=

I podobnie jak u Ciebie tunel Sv. Rok oddzielał dwa światy - pochmurny, deszczowy wyjazd i ciepły, słoneczny wyjazd :)

Taka właśnie jest Chorwacja :D
kopter
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 80
Dołączył(a): 06.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kopter » 10.03.2011 21:49

W 2009r. również byłem na Ciovo. Niestety dziura nadal tam była. :twisted:
Rafi_1_2_3
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 03.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi_1_2_3 » 21.03.2014 18:18

Super relacja z podróży :)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Ciovo, Slatine 2008 - Chorwacja po raz pierwszy. - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone