Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Ciovo 2012, Wenecja i powrót przez Passo di Stelvio

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MEGGI
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) MEGGI » 09.04.2015 11:44

taki mam plan,
a przewodnik z propozycją spacerów po Wenecji już zamówiłam,
uwielbiam te przygotowania do wyjazdów :D ....
Ostatnio edytowano 09.04.2015 11:46 przez MEGGI, łącznie edytowano 1 raz
marcgrzy
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcgrzy » 13.04.2015 21:22

MEGGI napisał(a):hej,
pokój w Crystal w Preganziol zarezerwowany na 2 doby,

dzięki marcgrzy za natchnienie na Wenecję w drodze powrotnej z Chorwacji ....
no i wakacje się wydłużyły - już się nie mogę doczekać !
pozdrawiam :papa:

Zazdroszczę.
Ja znowu w tym roku 0 Chorwacji. W tamtym roku przez kontuzje , w tym roku przez budowe, która mnie wykańcza :)
MEGGI
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) MEGGI » 13.04.2015 22:05

no niestety budowa często wykańcza
a najbardziej wykańcza "wykańczanie domu"

my na szczęście budowy i te sprawy mamy już za sobą, a jeżeli chodzi o kontuzje to moi synowie - obydwoje byli już w Cro ze złamanymi rękami . MASAKRA ! cały rok nic, a tu przed samym wyjazdem trach ... i złamana ręka
w tym roku powiedziałam, że na miesiąc przed wyjazdem posadzę ich przy biurkach przed komputerami i jeszcze przywiążę, żeby z fotela nie spadli :mrgreen:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Ciovo 2012, Wenecja i powrót przez Passo di Stelvio - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019