Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacki nr 1...?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Gazda
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 25.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gazda » 19.05.2012 10:15

Myślę że Makarska to raczej dla zwolenników wypoczynku trochę w stylu Kołobrzeskim :)
Ja polecam Orebic, Korculę, Ston.
KURYK
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 27.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) KURYK » 19.05.2012 22:29

Ja byłem 4 razy w Cro i najbardziej polecałbym Brelę,moze byc imprezowo i spokojnie zalezy gdzie sie zakwaterujemy.poza tym plaże kameralne oraz duża Punta Rata.Podsumowując dla kazdego coś miłego.Polecam z czystym sumieniem!
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 21.05.2012 10:15

marytka napisał(a):no właśnie :D wszyscy jesteśmy różni i różne miejsca nas kręcą-jedno pozostaje niezmienne - nie spotkałam jeszcze osoby która po powrocie z Cro powiedzała:
-ale byłam w brzydkim miejscu,nie podobało mi się :lol: :lol:

Znam taką, dwa razy próbowała i dwa razy się nie udało 8O
Ale my wierni Chorwacji polecamy Primosten i pobliską Rogoźnicę :papa:
jakubah
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 95
Dołączył(a): 07.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakubah » 20.10.2015 11:24

nie potrafię wskazać :ładniejsze miejsce -gorsze ,kamping z ++ z -- jedzonko lepsze tu czy tam,lody w Orebiću czy Rowinij.Ale mogę powiedzieć cała Chorwacja jest OK a reszta to mój nastrój ,samopoczucie ,otoczenie-przyjaciele krajobraz i każdemu życzę znalezienia swojego miejsca na wakacje,każdemu wg. możliwości
jakubah
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 95
Dołączył(a): 07.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakubah » 20.10.2015 11:27

zapomniałem o opcjach dojazdu: każdy niech jedzie wg.własnego przekonania czy 86 czy przez Budapeszt,Wieden,a nawet......byle bezpiecznie i do celu
Simon193
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 24.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Simon193 » 24.10.2015 13:45

Mnie jakoś chorwackie wybrzeże nie porwało (i nie było jakiegoś "WOW!" Podobało mi się, ale nie muszę się tam znaleźć ponownie). Może dlatego, że wcześniej byłem w Czarnogórze i w Albanii... krótko mówiąc, czarnogórska riwiera jakoś mi bardziej podchodzi :)

A ze stricte chorwackich miejsc - fajna jest Slavonia (w zasadzie nieznana i nieturystyczna, w odróżnieniu od większości HR). Zresztą plus jest taki, że po prostu nie jest daleko od Polski, można skoczyć na parę dni, łącząc to np. z Bośnią, czy z Węgrami.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 26.10.2015 16:29

@jakubah
Wygrywasz nagrodę najzacniejszego górnika w tym roku :)
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Chorwacki nr 1...? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone