Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacki krajobraz, nagie ciała i fotografowanie...

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ostpreusse
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 17.04.2011
Chorwacki krajobraz, nagie ciała i fotografowanie...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ostpreusse » 02.07.2011 15:47

Witam, zastanawiałem się chwile, czy dać ten wpis bezpośrednio do działu o fotografii,
ale pomyślałem sobie, że tu może będzie bardziej zrozumiały. Ludzie bez ubrań są chyba bardziej wyluzowani... Jak już sam tytuł wskazuje wszystkie trzy watki nałożyły się na siebie podczas naszej pierwszej chorwackiej podróży. Było to kilka lat temu, kiedy urodził się nasz syn i trzeba było zrezygnować z czasami karkołomnych wyjazdów w wysokie góry, alternatywą okazała się niedroga wówczas Chorwacja.
Wtedy tez pojawił się pierwszy zaawansowany aparat cyfrowy i mnóstwo możliwości jaka technika za jego pośrednictwem nam umożliwia. Po pierwszych eksperymentach z portretem i ganianiem za dzieckiem z aparatem, przyszedł czas na krajobraz, a tu pojawił się problem kiedy na plaży leży się całkiem nago...
Pamiątkowe zdjęcie z zatoczki i skąpanej w słońcu plaży chce mieć każdy, również moja żona... podczas pierwszych dni robiło się wiec dwie wersje - te oficjalne dla rodziny przed plażowaniem no i te bardziej spontaniczne dla siebie jak Pan Bóg człowieka stworzył bez zbędnego retuszowania. Nie wiem czy jest ktoś na tym forum, kto podziela moją opinię, że w takiej scenerii można robić przepiękne estetyczne i artystyczne zdjęcia typu akt, oczywiście jeśli się ma kogo. Całkiem niedawno w prezencie świątecznym od żony dostałem przyzwoitą drukarkę, która drukuje wszystkie te gorące wspomnienia formatu A4 do specjalnego albumu - takiej jakości, że koleżanki żony tylko głęboko z zazdrością wzdychają...
Mam pytanie do społeczności tego forum, robicie swoim kobietom/dziewczynom nagie zdjęcia w tych pięknych chorwackich sceneriach, których nie powstydził by się nawet kalendarz Pirelli, jeśli tak to co się z nimi dzieje lądują na samym dole szuflady ?

a może ja jakiś zboczony jestem ? :oops:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 02.07.2011 15:55

Ostpreusse napisał(a):a może ja jakiś zboczony jestem ? :oops:

Wklejaj, ocenimy... :lol:
Ostpreusse
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 17.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ostpreusse » 02.07.2011 16:12

nie chodzi mi o publikacje zdjęć tu i teraz - setek rozebranych kobiet, ale bardziej o deklaracje, że nie jestem jedyny który takowe robi ! :idea:
Kiepura
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4359
Dołączył(a): 17.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kiepura » 02.07.2011 16:24

Ostpreusse napisał(a):nie chodzi mi o publikacje zdjęć tu i teraz - setek rozebranych kobiet, ale bardziej o deklaracje, że nie jestem jedyny który takowe robi ! :idea:


8O

To ile ty tych żon miałeś ?

a może ja jakiś zboczony jestem ?


Nieeee, ale dobrze trafiłeś :D To forum to Twoje miejsce na Ziemi, tu wszyscy tak mają. No, może prawie wszyscy.

Ale nikt się nie przyzna :D
Ostpreusse
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 17.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ostpreusse » 02.07.2011 17:25

To ile ty tych żon miałeś ?


Żonę to ja na szczęście mam jedną
kobiet nago fotografowałem wiele... :roll:
Lunat
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 21.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lunat » 02.07.2011 21:38

Nie martw się. Nie jesteś sam:)
edytka22
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) edytka22 » 02.07.2011 23:26

Cześć!!
My podobnie jak Wy przywozimy zdjęcia te oficjalne dla rodziny i te mniej oficjalne które razem oglądamy i wspominamy wspaniałe chwile.
Mamy podobne zainteresowania. Pozdrawiamy!!!!
Ostpreusse
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 17.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ostpreusse » 03.07.2011 15:02

My podobnie jak Wy przywozimy zdjęcia te oficjalne dla rodziny i te mniej oficjalne które razem oglądamy i wspominamy wspaniałe chwile.


Brawo, edytka 22 - dzięki za wsparcie, odważna dziewczyna ! Chyba się umówimy na spotkanie w Trogir, bo coraz bardziej mnie intrygujesz, wklej proszę jeszcze fotkę do avatara, żebym Cie rozpoznał może być taka oficjalna :oops: Pozdrawiam gorąco !
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 03.07.2011 15:32

ciężko przekonać żonę do takich zdjęc :oops:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 03.07.2011 16:18

Ostpreusse napisał(a):Żonę to ja na szczęście mam jedną
kobiet nago fotografowałem wiele... :roll:

Jakby nie patrzeć - jesteś uzależniony, natomiast czy "jakiś zboczony" ..... oby tylko takie zmartwienia były. :wink:

ps. na avatarku to jesteś TY :?:
Ostpreusse
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 17.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ostpreusse » 03.07.2011 18:31

ciężko przekonać żonę do takich zdjęć


Łatwo może i nie jest, ale warto spróbować :lol:

ps. na avatarku to jesteś TY


Na avatarku to moja modelka nr. 1 czyli - żona 8O
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 03.07.2011 18:54

Ostpreusse napisał(a):Na avatarku to moja modelka nr. 1 czyli - żona 8O

Właśnie tak myślałem.
8O ... ale jak mniemam - konto Twoje. Masz pozwolenie :?:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 03.07.2011 19:05

Kacper111 napisał(a):ciężko przekonać żonę do takich zdjęc :oops:

Szczególnie czyjąś... :lol:
Ostpreusse
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 17.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ostpreusse » 03.07.2011 19:18

woka
Właśnie tak myślałem.
... ale jak mniemam - konto Twoje. Masz pozwolenie


widzisz na tym obrazku coś, czego ja nie dostrzegam... czy tylko kpisz ?
Topless w Chorwacji to standard, podobnie jak w barze na plaży zimne piwo
:?
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 04.07.2011 08:44

Zdjec robimy bardzo wiele, z chorwackich plaz wiele ich jednak nie mamy gdyz nie robimy dalekich wycieczek w ustronne miejsca a szanujemy prywatnosc innych ludzi ...
Następna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Chorwacki krajobraz, nagie ciała i fotografowanie...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone