Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacki krajobraz, nagie ciała i fotografowanie...

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 15.07.2011 12:48

Bocian napisał(a):
mahadarbi napisał(a):
Bocian napisał(a):Albo po prostu, kobiety są bardziej pruderyjne , albo mniej zainteresowane ciałem swego partnera :)


U mnie przynajmniej, pruderia nie ma nic do rzeczy. Rozbieram się chętnie na plażach do tego przeznaczonych i nie robię wielkiego 'halo' z latania bez majtek. Ale też nie róbmy ze zwykłego podglądactwa filozofii rozmiłowania w kobiecym ciele. Bo jeśli ja nie wiem, że ktoś tam na górze robi mi foty, to nie jest to fajne. Czy inaczej bym się zachowała, jeśli by mnie spytał o pozwolenie? Pewnie też bym się nie zgodziła. Jestem na wakacjach a nie w atelier pana od aktów. Chcę mieć swobodę i możliwość decydowania o sobie i swoim ciele. I pruderia nie ma tu nic do rzeczy. Większą pruderią wykazują się mężczyżni. Wiem to 'swoim ślubnym' ;-)
naturysta-06
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 9694
Dołączył(a): 30.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) naturysta-06 » 15.07.2011 12:52

Bocian napisał(a):Sadzę, że wiele osób robi sobie nagie zdjęcia. Moim zdaniem, dużo częściej aparat spoczywa w dłoni mężczyzny... Tylko z czego to wynika?


Po prostu mężczyźni są "wzrokowcami".
Ogladanie ciał kobiecych nie jest niczym zdrożnym! Robienie natomiast nieuprawnionych zdjęć jest delikatnie mówiąc niekulturalne (nie chciałbym użyć określenia chamskie).
Pozdrawiam wszystkie naturystki! :D
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 15.07.2011 12:53

naturysta-06 napisał(a):
Bocian napisał(a):
Robienie natomiast nieuprawnionych zdjęć jest delikatnie mówiąc niekulturalne (nie chciałbym użyć określenia chamskie).
Pozdrawiam wszystkie naturystki! :D


No otóż to! Sentencja piękna.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 15.07.2011 12:56

Nie mówię tu o podglądactwie tylko o tym jak para robi sobie na wzajem zdjęcia. I w tej parze , to facet częściej robi zdjęcia kobiecie, niż kobieta facetowi...
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 15.07.2011 12:58

Bocian napisał(a):Nie mówię tu o podglądactwie tylko o tym jak para robi sobie na wzajem zdjęcia. I w tej parze , to facet częściej robi zdjęcia kobiecie, niż kobieta facetowi...


Aaaa no teraz doprecyzowałeś :-) Fakt, facet robi częściej. Mnie jakoś to nie kręci. Nie wiem, może dziwna jestem... ;-)
Ostpreusse
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 17.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ostpreusse » 15.07.2011 12:59

mahadarbi napisała:

Nie wiem, czy kalendarz Pirelli by się nie powstydził tego, co by zobaczył w moich domowych zbiorach, wiem za to, że na każdym wyjeździe takowe zdjęcia robimy. Sobie wzajemnie.


mahadarbi - jestem pełen podziwu, odważne i pewne siebie kobiety, cenie najbardziej ! Myślę, ze publikacja Twoich zdjęć na tym forum wywołałaby obciążenie serwera. Jestem tylko ciekawy, czy oprócz Twojego prywatnego fotografa ma ktoś jeszcze wgląd w te zbiory ? :oops:
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 15.07.2011 13:02

Ostpreusse napisał(a):mahadarbi napisała:
Jestem tylko ciekawy, czy oprócz Twojego prywatnego fotografa ma ktoś jeszcze wgląd w te zbiory ? :oops:


Pochlebiasz mi, ale nikt nie ma w nie wglądu ;-))) wiele razy, nieopatrznie, siłą rozpędu, pokazując rodzinie zdjęcia, na rzutniku zobaczyli mnie, jak Pan Bóg stworzył, albo klejnoty 'ślubnego' ;-))) generalnie dużo śmiechu, są przyzwyczajeni, ale zdarzyła się pomyłka a nie cel zamierzony.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 15.07.2011 13:04

mahadarbi napisał(a): Mnie jakoś to nie kręci. Nie wiem, może dziwna jestem... ;-)

I o to mi właśnie chodzi. Dlaczego? :)
naturysta-06
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 9694
Dołączył(a): 30.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) naturysta-06 » 15.07.2011 13:05

mahadarbi napisał(a):
Bocian napisał(a):
mahadarbi napisał(a):
Bocian napisał(a):Albo po prostu, kobiety są bardziej pruderyjne , albo mniej zainteresowane ciałem swego partnera :)


Większą pruderią wykazują się mężczyżni. Wiem to 'swoim ślubnym' ;-)


Chyba muszę przyznać Ci rację. Będąc wielokrotnie na plażach krajowych oraz naturystycznych plażach i kempingach zagranicznyuch stwierdza, że kobiety zachowują się znacznie swobodniej i naturalniej! (a może wynika to z obaw mężczyzn o "konsekwencje"? :wink:)
Ostpreusse
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 17.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ostpreusse » 15.07.2011 13:05

Pochlebiasz mi, ale nikt nie ma w nie wglądu icon_wink.gif)) wiele razy, nieopatrznie, siłą rozpędu, pokazując rodzinie zdjęcia, na rzutniku zobaczyli mnie, jak Pan Bóg stworzył, albo klejnoty 'ślubnego' icon_wink.gif)) generalnie dużo śmiechu, są przyzwyczajeni, ale zdarzyła się pomyłka a nie cel zamierzony.


szkoda ja się moja modelka chwale, oczywiście tylko w zacieśnionym kręgu - wybranych znajomych :roll:
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 15.07.2011 13:06

Bocian napisał(a):
mahadarbi napisał(a):
I o to mi właśnie chodzi. Dlaczego? :)


A bo ja wiem? Przecież piszę, że może jestem dziwna? :-) Nagi facet po prostu jest śmieszny. Kobieta nadal piękna, that's all ;-))))
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 15.07.2011 13:12

mahadarbi napisał(a):
Bocian napisał(a):
mahadarbi napisał(a):
I o to mi właśnie chodzi. Dlaczego? :)


A bo ja wiem? Przecież piszę, że może jestem dziwna? :-) Nagi facet po prostu jest śmieszny. Kobieta nadal piękna, that's all ;-))))

Naga kobieta nie jest śmieszna? Ja uważam, że nikt nie jest śmieszny z uwagi na swój naturalny wygląd :)
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 15.07.2011 13:13

Bocian napisał(a):
mahadarbi napisał(a):
Bocian napisał(a):[
Naga kobieta nie jest śmieszna? Ja uważam, że nikt nie jest śmieszny z uwagi na swój naturalny wygląd :)


Chciałeś poznać moje zdanie. Nic na to nie poradzę, że się wtedy śmieję :-)))
Ostpreusse
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 17.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ostpreusse » 15.07.2011 13:14

Naga kobieta nie jest śmieszna? Ja uważam, że nikt nie jest śmieszny z uwagi na swój naturalny wygląd icon_smile.gif


Naga kobieta jest piękna oczywiście, jeśli jest dobrze sfotografowana !
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 15.07.2011 13:22

Ostpreusse napisał(a):

Naga kobieta jest piękna oczywiście, jeśli jest dobrze sfotografowana !


Sugerujesz najlepszego przyjaciela kobiety - Photoshop'a, tak? ;-P
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Chorwacki krajobraz, nagie ciała i fotografowanie... - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone