Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacka przygoda z wózkiem w tle ;)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 30.06.2008 16:04

Wielkie dzięki Zawodowiec :!: :!: :!: ale marzenia są po to aby je realizować :lol: :lol: :lol: Wszystkim tego życzę :!: :lol: :lol: :wink:
Renatka66
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 306
Dołączył(a): 04.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Renatka66 » 30.06.2008 21:49

Relację przeczytałam jednym tchem ( dopiero teraz sie do niej dokopałam). Super, konkretna, ale treściwa. :lol: Takie lubię.
Myślę, że jeszcze spotkamy się na tym forum.Pozdrawiam :papa:
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 30.06.2008 22:04

Renatka dzięki za ciepłe słowa :!: :lol: :!:
Na pewno jeszcze nie raz i nie dwa spotkamy się na forum :lol:
A może nie tylko, bo my z Głogowa :wink:
Cieplutko pozdrawiam :!: :!: :!:
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 01.07.2008 07:45

Relacja błyskawica :D , a czyta sie migiem i bardzo przyjemna :)
Pozdrawiam (a Głogów, szczególnie mocno, bo ja właśnie stamtąd) :!:
themoon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 304
Dołączył(a): 13.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) themoon » 01.07.2008 08:35

To i ja się przyłączam do pozdroweiń z Głogowa. Jestem pełen podziwu dla Waszej wyprawy. A'propos stateczków: jak mogliście chcieć ominąć stateczki? Każdy lubi stateczki... i kaczuszki. Ale nie te z telewizji, tylko te ładne.
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 01.07.2008 14:44

ale fajnie sobie przypomnieć znane krajobrazy...
relacja krótka, ale treściwa :-)
Jacek L
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 629
Dołączył(a): 10.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek L » 02.07.2008 05:53

relacja świetna - jestem pod wrażeniem :D ale fotki nie wchodzą :(
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 02.07.2008 09:19

Dziękujemy Wszystkim za miłe wypowiedzi :!: :!: :!:
Themoon a Ty jeszcze Głogowie? :wink: A kaczuszki lubimy i stateczki tez :!: Tylko mała lekko zawiedziona,bo myślała, że będziemy pruć jak motorówka :lol:
Jacku L. to dziwne,ze zdjątka nie wchodzą.Jak my klikniemy to wszystko jest ok.Ciekawe czy inni też mają problemy :?:
Elaj203
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 278
Dołączył(a): 02.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elaj203 » 02.07.2008 09:31

anjas napisał(a):.....Jacku L. to dziwne,ze zdjątka nie wchodzą.Jak my klikniemy to wszystko jest ok.Ciekawe czy inni też mają problemy :?:


Mi też nie wchodzą :cry: :cry: :cry:
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 02.07.2008 11:10

Poproszę męża żeby dziś sprawdził,bo nam chodzi idealnie.
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 03.07.2008 11:20

Ładnie to zawodowiec podsumował "Wielki SZACUN". Dopisuję się.

Mam jednak pewien niedosyt w tej relacji. Wiem, przy tak krótkiej relacji nie było możliwe opisanie bardzo szczegółowo, które miejsca okazały się jako tako przystosowane dla osób na wózku, które miejsca były przejazne, a które kompletnie się dla nich nie nadają i należy ich unikać. Ja nie przypominam sobie jednak relacji z wózkiem. Wy "szybkie dziewczyny" macie fantastyczne doświadczenie i ono mogłoby się przydać innym ludziom na wózkach.



Mnie też się nie otwiera galeria. Można zdjęcia umieścić na innym darmowym serwerze i dać linki w relacji. Chętnie pooglądamy wspaniałą, odważną, silną grupę bezpośrednio na forum.

Pozdrawiam Lidia
Gżegżóła
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 23.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gżegżóła » 03.07.2008 12:14

No to Plitvickie jesiora odpadają :( będzie wśród nas osoba na wózku. Czy ktoś z Was wie czy tak samo żle jest w Parku Krka. Ale co by nie mówić to relacja "z jajem". Pozdrawiam
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 03.07.2008 18:01

Wydaje mi się, że w Parku Krka bedzie jeszcze trudniej poruszać się niepełnosprawnym niż w Plitwicach. Ścieżki są gorszej jakości a co za tym idzie droga trudniejsza do pokonania.
Pozdrawiam.
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 03.07.2008 18:19

Lidia K napisał(a):Ładnie to zawodowiec podsumował "Wielki SZACUN". Dopisuję się.

Mam jednak pewien niedosyt w tej relacji. Wiem, przy tak krótkiej relacji nie było możliwe opisanie bardzo szczegółowo, które miejsca okazały się jako tako przystosowane dla osób na wózku, które miejsca były przejazne, a które kompletnie się dla nich nie nadają i należy ich unikać. Ja nie przypominam sobie jednak relacji z wózkiem. Wy "szybkie dziewczyny" macie fantastyczne doświadczenie i ono mogłoby się przydać innym ludziom na wózkach.



Mnie też się nie otwiera galeria. Można zdjęcia umieścić na innym darmowym serwerze i dać linki w relacji. Chętnie pooglądamy wspaniałą, odważną, silną grupę bezpośrednio na forum.

Pozdrawiam Lidia


Niestety Chorwacja, to nie Szwecja, czy Holandia i decydujac sie na wakacje w Chorwacji trzeba liczyc sie, ze np bedzie stromy zjazd do plazy lub schody.Sam poruszam sie na wozku i szukam miejsc z jak najmniejsza iloscia barier.Jak dotad nie bylo zle i nie jestem zniechecony jakimis utrudnieniami.
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 04.07.2008 11:46

W tamtym roku znajoma rehabilitantka była z niepełnosprawnym mężem w Parku Krka i mówiła mi, że spokojnie przejdę. Natomiast odradzała Plitvice, więc nie wiem co tym myśleć.
Co do barier architektonicznych w Chorwacji, to Lubuszanin świetnie to określił "Niestety Chorwacja, to nie Szwecja, czy Holandia i decydujac sie na wakacje w Chorwacji trzeba liczyc sie, ze np bedzie stromy zjazd do plazy lub schody". Można zobaczyć Dubrovnik ale tylko uliczki starego miasta jeśli nie wstaje w ogóle z wózka. Można zobaczyć piękne arboretum w Trsteno. Podobno można zwiedzić w Splicie Pałać Dioklecjana i jego podziemia. Wiem to od znajomej Chorwatki.Trzeba mieć jednak pomoc, żeby spokojnie poradzić sobie z barierami. Chorwaci chca pomagać i to jest miły gest z ich strony.....
Pozdr.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Chorwacka przygoda z wózkiem w tle ;) - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone