Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

chorwacja za 15 euro

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maciek127
Globtroter
chorwacja za 15 euro

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciek127 » 02.07.2006 11:58

wybieram sie do chorwacji 22.07 w okolice riwiery makarskiej moze troche dalej do podgory mam pytanie czy jadąc w ciemno znajde jakis fajny nocleg za 15 euro od osoby czy raczej to za mało. pozdro
as12345600
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) as12345600 » 02.07.2006 12:36

maciek127 napisał(a):wybieram sie do chorwacji 22.07 w okolice riwiery makarskiej moze troche dalej do podgory mam pytanie czy jadąc w ciemno znajde jakis fajny nocleg za 15 euro od osoby czy raczej to za mało. pozdro

Znajdziesz spoko tylko poszukaj i negocjuj . Ja place za 4 osobowy apartament z klimatyzacja 45 euro (chcieli 50) . 22 lipca wracam a jade do baska voda.
Alma
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alma » 02.07.2006 14:11

Za 45 Euro to musisz mieć naprawde szczęście, że akurat mieli puste miejsce i na chama zapychali... Co do klimatyzacji...? hehehe takie ceny to bez klimatyzacji ciężko... chorwaci zaczynają tracić głowy jeżeli chodzi o cenę.... :/
kim
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) kim » 02.07.2006 15:30

Witam,
wszystko kwestia gustu, wymagań i odrobiny szczęścia. Trafiłem tydzień temu miejsce w Orebicu za 330 ojro dla 3 osób na 10 dni. Bez klimy wytrzymam 8)
PozdraV
WASP
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) WASP » 02.07.2006 21:10

Znajdziesz na pewno i nie martw się ja jestem pewien że spokojnie łapiesz i to ciekawą miejscówkę . Jak wybierałem się 1 raz miałem podobne obawy a jechałem z dzieckiem 3 letnim . Moim zdaniem spokojnie ,co do tematów klimatyzacji się nie wypowiadam ale dobrą bez w której na pewno wytrzymasz to spokojnie znajdziesz. Miłego pobytu
paolo
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 02.07.2006 23:31

Możesz spać spokojnie, za 15 euro znajdziesz, ja tez w tym roku nastawiam się na taką kwotę.
GAMBIT
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) GAMBIT » 04.07.2006 13:52

Znajdziesz, znajdziesz, tylko musisz poszukać. Czasem tańszy apartament okazuje się w rzeczywistości nie do zniesienia ze względu na bliskość drogi, albo dyskoteki, czy deptaka, ale jak poszukasz to znajdziesz. Ja w zeszłym roku mieszkałem 10 km za Omisiem w Kennedy'm ( prawie przy drodze na Baska Voda ) i płaciliśmy za apartament na 4 osoby dorosłe i dziecko 40 Euro za dobę ( 2 sypialnie, 2 łazienki ). Klimy nie było :( .

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022