Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja z trzyletnim dzieckiem - ma to sens?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 08.08.2014 12:18

Często straszne wizje roztaczają ci co jeżdżą do Cro bez dzieci :) Piszą co im sie wydaje, konfabulują. I potem wystraszeni rodzice szukają tego piachu w Cro :) A dzieciaki doskonale dają sobie rade w Cro, czy to na skalistych czy żwirowych plażach. Naturalnym jest, ze to musi być model na uwięzi i należy bacznie na dzieciaka uważać. Ale tak samo trzeba uważać na dziecko na asfaltowej , prostej drodze, Bywając w Borku widziałem na plaży (Anadingač) dzieci mające i półtora roku. I dały radę, często lepiej niż stare zgredy :) Nie obyło się bez otarć, upadków ale to zwykłe doświadczenia. Myślę, ze jadący rower na ulicy najeżdżający na dziecko spowoduje 100 razy większe nieszczęście niż skalista plaża w Cro.
karolcia1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 28.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolcia1 » 17.08.2014 09:47

Ja jadę z córą 8 lat i synkiem rocznym.Córcia lubi jeździć i podróż do Chorwacji znosi świetnie. Junior za to zanim zaśnie dostaje szału 8O . Jedziemy na noc , do odważnych świat należy :D Liczę na to ,że większość drogi prześpi. :mrgreen:
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 17.08.2014 10:29

maniust napisał(a):
gusia-s napisał(a):Hehe, nieźle dziadek wnukowi przyszłość już zaplanował :mrgreen:

No a co , trza oswajać małego od małego ........ :)
Co by potem jak podrośnie dziadkowi doopy nie zawracał , a gdzie winiety , objazdem czy nie , kuny czy euro itd itd...... :oczko_usmiech:


Będzie kolejny (mały) cro-maniak :mrgreen:

Co do tematu:
My byliśmy z niespełna 3 letnią córcią. Jechaliśmy 26 h, bo objazdami, ale dała radę - zniosła podróż najlepiej z nas wszystkich, była wypoczęta, spała wygodnie, w ciągu dnia bajki na tablecie, gry, malowanki, a na stacjach bieganie i place zabaw. Na plaży widziałam też rodzinkę z dzieckiem max 6 m-cy, bo był jeszcze w foteliku. Oczywiście trza wziąć parasol lub namiocik na plażę dla maluszka. Ale spokojnie jest taki wyjazd możliwy. Nie ma się czego obawiać. Dziecko na pewno będzie przeszczęśliwe :D
brzo1985
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 343
Dołączył(a): 18.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) brzo1985 » 19.08.2014 15:00

My 4.09 wyjeżdżamy z ośmiomiesięczną córeczką. Nie lubimy słuchać porad typu "z tak małym dzieckiem?!". Uważamy, że warto i tyle. Jak Bóg da, to będziemy jeździć w trójkę- rok w rok, tak jak jeździliśmy "za kawalera" ;)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 19.08.2014 15:17

brzo1985 napisał(a):My 4.09 wyjeżdżamy z ośmiomiesięczną córeczką. Nie lubimy słuchać porad typu "z tak małym dzieckiem?!". Uważamy, że warto i tyle. Jak Bóg da, to będziemy jeździć w trójkę- rok w rok, tak jak jeździliśmy "za kawalera" ;)



I bardzo dobrze ... ja ostatnio usłyszałam coś takiego...
- hmmm fajnie Wam, że sobie tak jeździcie, też byśmy chcieli ale nasze dzieci jeszcze za małe
- a ile mają??
- 8 i 12 lat
- 8O 8O 8O
Natko_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 444
Dołączył(a): 23.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Natko_ » 19.08.2014 21:23

brzo1985 napisał(a):My 4.09 wyjeżdżamy z ośmiomiesięczną córeczką. Nie lubimy słuchać porad typu "z tak małym dzieckiem?!". Uważamy, że warto i tyle. Jak Bóg da, to będziemy jeździć w trójkę- rok w rok, tak jak jeździliśmy "za kawalera" ;)



Jak Bóg da, to ja życzę wyjazdów w 4 i może w 5 też ;)
Co tam w 3 :D

My oczywiście z opcji, że dzieci są nasze i robią to co my - no to jeżdżą do Cro, czy im się podoba, czy nie ;)
Na szczęście się podoba, jeszcze ;)
Zaczęli jeździć od 4 latka (starszaki), a najmłodsza od 8 miesiąca - teraz znowu się szykujemy, a ma 19 miesięcy ;) I za rok, za dwa, za trzy... też pojedzie - sens jest zawsze - choćby dla samego wspólnego spędzenia czasu...
brzo1985
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 343
Dołączył(a): 18.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) brzo1985 » 18.07.2015 20:28

Florek przyjdzie na świat we wrześniu br. i nie wyobrażamy sobie nie wyjechać w 2016 roku do drugiej ojczyzny ;) Dwuletnia siostrzyczka na pewno odciąży rodziców zajmując się bratem :D (joke)
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Chorwacja z trzyletnim dzieckiem - ma to sens? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone