Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja po raz pierwszy

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
olczik
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 12.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) olczik » 18.07.2014 22:03

Aaa, pół cudu!! (Drugie pół będzie jak dojedziemy) Klima działa, jedziemy!!! Odczuwam mentalne wsparcie cromaniaków<3
Tata pośturał w bezpiecznikach i jakoś.. działa:D Trzymajcie kciuki za dalszą podróż, będziemy potrzebować duuużo szczęścia:)

Dziękuję za wszystkie miłe słowa, mimo że wszyscy w stresie to tryskam szczęściem, pierwszy wyjazd do Cro zapowiada się ciekawie :D
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 18.07.2014 22:06

Na wszelki wypadek kupcie sobie na stacji benzynowej spray przeciwko parowaniu szyb. :wink:
wiolkasz
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 03.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolkasz » 18.07.2014 22:15

Trzymam kciuki :-) Nasz pierwszy cro wyjazd był super , 14 sierpnia będzie trzeci :D :D :hut: Powodzenia i szerokiej drogi :papa: :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.07.2014 22:18

Jeśli samochód na gwarancji, a nie że u Was od niecałego roku.
To na Waszym miejscu na koszt Citroena wziąłbym nocleg w Dubrovniku lub Splicie i naprawił w ramach gwarancji tą klimatyzację. Oczywiście zgłaszając sprawę wcześniej do gwaranta.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13438
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 18.07.2014 22:20

olczik napisał(a): Trzymajcie kciuki za dalszą podróż, będziemy potrzebować duuużo szczęścia:)

Dziękuję za wszystkie miłe słowa, mimo że wszyscy w stresie to tryskam szczęściem, pierwszy wyjazd do Cro zapowiada się ciekawie :D

Trzymamy kciuki.

Sve će biti u redu, czyli everything's gonna be allright. :)

Oj, ciekawie się zapowiada.
sokolbar
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 18.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) sokolbar » 18.07.2014 22:23

Hej!

Ja mam 14 lat i też w tym roku sam zorganizowałem wyjazd dla taty i mnie taki męski. Jest to nasza pierwsza podróż do Cro, ale wszystko jest OK! Jesteśmy w Podgorze i mieszkamy w apartamencie Borić. Jesteśmy tu od środy 16 do piątku 25. Kibicuje waszemu wyjazdowi :) Morze akurat się spotkamy. Pozdrawiam

P.S
Jeśli macie Diesla to na stacjach Ina w Chorwacji lejcie Diesel E85, ten drugi Diesel E85 Class wydaje mi się, że jest odpowiednikiem orlenowskiej Vervy ale pewności nie mam ;)
WIT_P
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 20.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) WIT_P » 18.07.2014 22:40

ołowiany napisał(a):Wyłączyć obieg zamknięty :)







roczny citroen...?!


Citroen sie nie psuje tylko droczy sie z wlascicielem :lol:
Moja C5 tez tak ma tylko z elektrycznym recznym.....dziala/nie dziala/dziala/nie dziala :lol: Uwielbiam to auto :mrgreen:
Nie przejmuj sie...zawiezie i przywiezie :D
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18332
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 18.07.2014 23:12

Olu , stare przysłowie mówi : "Złe dobrego początki"
:D

Zdecydowanie będę tu zaglądał i kibicował Waszej przygodzie z Chorwacją , potrzymam też kciuki , żeby wszystko się udało .

Szerokości i wspaniałości życzę :papa:


Pozdrawiam
Piotr
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13438
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 18.07.2014 23:17

olczik napisał(a):Jako ciekawostkę mogę napisać, że to nie moi rodzice a ja, 15-letnia członkini rodziny zajmuję się organizacją naszego tripu :D


sokolbar napisał(a):Ja mam 14 lat i też w tym roku sam zorganizowałem wyjazd dla taty i mnie taki męski. Jest to nasza pierwsza podróż do Cro, ale wszystko jest OK!

No proszę, młodzież rządzi. Ruch cromaniacki nie zginie. :wink:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 18.07.2014 23:18

I średnia wieku nam spadnie. Ja już się poczułam młodziej... :wink: :mrgreen:
poti
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 30.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) poti » 18.07.2014 23:27

Też trzymam kciuki za dalszą część wyprawy.
nimm2
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 204
Dołączył(a): 21.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) nimm2 » 19.07.2014 00:00

Zaczyna sie ciekawie...
butibuma
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) butibuma » 19.07.2014 00:19

Mikromir napisał(a):

butibuma napisał(a):Ja w swoja pierwsza podroz wyrusze w niedziele 20.07. Cel Sv. FILIP I JAKOV. Sklad 2+2 (13lat i 2 latka)


Spędziłam w tym miasteczku 2 tygodnie w 2012 roku. Miłego pobytu. :papa:



Nie dziekuje aby nie zapeszyc :) :) ;)

Widac ze trzeba trzymac kciuki aby podroz mlodej cromaniaczki i relacja sie udala ( w niedziele wrzuce w tej intencji na tace) :) :) :)

P.S. mozesz mi na PW lub maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl napisac cos o pobycie (noclegi, czy w ciemno itp.)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.07.2014 00:21

Ciekawie się zaczyna będę zaglądał. :)
Pozdro
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 19.07.2014 07:01

Halo i jak tam dojechaliście ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Chorwacja po raz pierwszy - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone