Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja na dziko 13.08.11 - 27.08.11

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.01.2012 20:46

Druga strona relacji:

blackmore2k3 napisał(a):Do porannej i wieczornej toalety używaliśmy zarówno morza, które tak naprawdę w zupełności wystarczało, jak i wody słodkiej, którą zabraliśmy z Krakowa. Łącznie 10 butelek 5 litrowych. Po wyczerpaniu, zapasy uzupełnialiśmy na stacji, przy okazji tankowania samochdów. Natomiast w miejscowości Plat mieliśmy do dyspozycji dowolną ilość wody słodkiej, gdyż było tam ujęcie wody dla Dubrovnika. Mała miednica, którą wzieliśmy ze sobą w zupełnośći wystarczała do tego aby zarówno rano jak i wieczorem sie odswiezyc.
blackmore2k3
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 372
Dołączył(a): 04.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) blackmore2k3 » 10.01.2012 21:52

No i wszystko sie zgadza. Wody pitnej Nam nie brakowało i nikt z Nas w żaden sposób tego ujęcia nie zanieczyszczał.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.01.2012 21:56

No to hvala Wam :lol:
Jan 123
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 22.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jan 123 » 15.01.2012 21:11

Kolego blackmore2k3 nie przejmuj się niczym rób swoje ja kiedyś w młodości jezdziłem z żoną i 2-u letnim synem starym odremontowanym własnoręcznie Junakiem z koszem w okolice Giżycka na dzikie pole biwakowe z namiotem dwójką , materacem i maszynką na denaturat za siedzenia służyły kamienie , stolik to wyłowiona z jeziora deska podparta na dwóch kamieniach ; kasy mieliśmy tyle że starczało na mleko dla dziecka i wyżywienie dzienne oraz jedno piwo dziennie na nas dwoje i to były nasze najwspanialsze wczasy . Po kilku latach jezdziliśmy starym maluchem do Bułgarii pod namiot po drodze nieraz spaliśmy w kukurydzy pod gołym niebem podziwiając gwiazdy raz pojechaliśmy nawet do Istambułu :D Teraz jesteśmy młodzieżą gruuubo po 50-tce jeżdzimy z N126E po całej Europie w Chorwacji byliśmy już chyba z 9 razy i bardzo szanujemy młodych prawdziwych turystów którzy mając kasy na styku nie siedzą w domu narzekając żłepią piwsko i zazdroszczą tym którzy ruszą przed siebie szukając przygody i w tym momencie ukłony dla Waszych Dziewczyn że nie narzekają . Co do waszej higieny i innych spraw z tym związanych to ja jestem spokojny . Uszanujmy poglądy innych , każdy ma swoje racje ale najważniejsze, że realizujemy swoje marzenia i poznajemy świat niezależnie jakim on jest.
Życzę wszystkim wielu wspaniałych chwil spędzonych w zgodzie z naturą i pozdrawiam.
Ps.
Jak zobaczycie gdzieś po trasie na południu Asterkę z N126E i dwoje uśmiechniętych i zadowolonych z życia dziadków - to my ! :papa:
Ostatnio edytowano 23.10.2012 11:30 przez Jan 123, łącznie edytowano 1 raz
zibi 117a
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 03.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibi 117a » 15.01.2012 21:40

świetna relacja :D
blackmore2k3
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 372
Dołączył(a): 04.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) blackmore2k3 » 15.01.2012 22:33

Hehe, dzięki za słowa otuchy, ale proszę uwierzyć, że ja się naprawdę niczym nie przejmuję ;) Uszanuję zdanie innych i chętnie podyskutuje.
A przy okazji wakacji nad Bałtykiem, również miałem okazję korzystać ze stolika, za który robiła właśnie deska wyłowiona z morza :)
Takie wakacje są najfajniesze, bo naprawdę jest co pózniej wspominać.
Wiadomo, że z każdych wakacji jakieś wspomnienia pozostają, bez względu na to czy się śpi w namiocie czy w apartamentach. Nie mniej jednak na pewno ma się ich więcej spiąc na dziko :)
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 12.11.2012 01:01

blackmore2k3 napisał(a):Hehe, dzięki za słowa otuchy, ale proszę uwierzyć, że ja się naprawdę niczym nie przejmuję ;) Uszanuję zdanie innych i chętnie podyskutuje.
A przy okazji wakacji nad Bałtykiem, również miałem okazję korzystać ze stolika, za który robiła właśnie deska wyłowiona z morza :)
Takie wakacje są najfajniesze, bo naprawdę jest co pózniej wspominać.
Wiadomo, że z każdych wakacji jakieś wspomnienia pozostają, bez względu na to czy się śpi w namiocie czy w apartamentach. Nie mniej jednak na pewno ma się ich więcej spiąc na dziko :)

Ja mam już po 50-ce ,ale wspominam ,jak kiedyś spało się pod namiotem ,była fajna atmosfera ,nawet jak lało . Byłem na nie jednym campingu,ale kiedyś widziałem jak Włosi sik...żyg....koło swojego campera a 50 m dalej było wc,a camping 1 -ej kat wnosek- nie campingi,a ludzie którzy znajdują się na nim,podziwiam młody którzy nie narzekają ,tylko spełniają swoje marzenia,i nic innym do tego,byliśmy w cro w tym roku w apart... a obok byli CHorwaci ich głośne zachowanie do 2 w nocy ,aż żonie puściły nerwy [2-gej nocy] że 3 cją spaliśmy gdzie indziej,póżniej lokum szukaliśmy, zawsze w końcu wioski,jaka różnica, czisza ,cykady,śpiew ptaków nawet w nocy co mnie zdumiało,poczułem się wtenczas, jak bym był na dziko pod namiotem :D :lol: -blackmore2k3-jestem za twoim spendzaniu wakacj,tym bardzej że śmieci zabierasz ze sobą :wink: :papa:
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 12.11.2012 10:57

Fajna relacja, super fotki.
Gratuluję udanych wakacji :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Chorwacja na dziko 13.08.11 - 27.08.11 - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone