Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja jakiej nie znacie! Zapraszam na zdjęcia!

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wiolak3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 808
Dołączył(a): 28.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolak3 » 21.11.2007 21:05

Pozwoliłam sobie jeszcze dalej sięgnąć :wink: i się naogladałam Nepalu, Karakorum, Pakistanu... :D SUPER! :)
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 22.11.2007 12:52

Ja też zaglądnęłam na inne galerie. Takich zdjęć nie robi amator. Śliczne.

Nepal to największe moje marzenie, trekking w Himalajach, niestety tylko marzenie, nie znoszę zimna, nie znoszę śniegu, zamarzłabym tam, ale zdjęcia, filmy, relacje, opowieści zawsze chętnie pooglądam.

Piękne zdjęcia, piękne miejsca, ale szkoda, że nie dokończone podpisy, dało by nam pełną odpowiedź jak wysoko doszedł, ile dni trwał trekking. Prosimy o uzupełnienie.
diamirstudio
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 08.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) diamirstudio » 23.11.2007 19:48

Witajcie,

Chciałbym Wam wszystkim podziękować za mile słowa. Relację z Chorwacji postarm się napisać w przyszłym tygodniu! Niestety nie mam ostatnio za dużo wolnego czasu. Jezeli chodzi o treking w Nepalu to obiecuje uzupelnic opisy jeszcze w ten weekend! Dawno temu zdjecia z Nepalu umiscilem we fleshowej galeri, gdzie znajduja sie wraz z wszystkimi opisami: http://www.nepal2005.neostrada.pl/ Strona trochę dlugo sie laduje.

Pozdrawiam,

Wojtek
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 23.11.2007 23:05

diamirstudio napisał(a):Witajcie,

Chciałbym Wam wszystkim podziękować za mile słowa. Relację z Chorwacji postarm się napisać w przyszłym tygodniu! Niestety nie mam ostatnio za dużo wolnego czasu. Jezeli chodzi o treking w Nepalu to obiecuje uzupelnic opisy jeszcze w ten weekend! Dawno temu zdjecia z Nepalu umiscilem we fleshowej galeri, gdzie znajduja sie wraz z wszystkimi opisami: http://www.nepal2005.neostrada.pl/ Strona trochę dlugo sie laduje.

Pozdrawiam,

Wojtek


A możeby jeszcze kilka zdań w specjalnej relacji 'nie tylko Chorwacja' :) Wiem, wiem po takim czasie trudno już o dokładną relację, jestem przekonana, że takich miejsc jak Nepal nie zapomina się nigdy (tak szybko).
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 23.11.2007 23:27

No rzeczywiście, trekking wokół Annapurny, do tego muzyczka, ładuję się nawet szybko. Ogromna przyjemność.

A jak choroba wysokościowa ponad 5000m na przełęczy dobija ponoć każdego, mnie dopadła na znacznie mniejszej wysokości, bo w Durmitorze, może to nie była choroba wysokościowa.
k9tek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 04.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) k9tek » 05.07.2009 13:33

zdjęcia mnie przekonały by zaplanować trasę uwzględniając ten Park
Alita
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alita » 27.07.2009 18:37

Mmmm pięknie...
A ja mam takie pytanie, czy fotografujesz nowożeńców? chodzi mi o sesje ślubne, zafascynowały mnie Twoje fotografie a na swój ślub chciałabym mieć dobrego fotografa :wink: Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Chorwacja jakiej nie znacie! Zapraszam na zdjęcia! - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone