Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja finalistą !!

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Dalmatinka
Cromaniak
Posty: 735
Dołączył(a): 19.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dalmatinka » 12.10.2005 18:01

antek napisał(a):juz gdzieś opis finału opisałem:):)
3;3 i obydwu druzynom przyznaja złoty medal MŚ!!!!!!

oj Dal, Dal......

w co Ty się wpakowałas.......hihihihihihihihhi


Ja sie wkopalam :?: :?: :wink: :wink: :wink:
Przeca ja sie ciesze :D :D :D :D :D :D :D
Dalmatinka
Cromaniak
Posty: 735
Dołączył(a): 19.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dalmatinka » 12.10.2005 18:02

Maciej napisał(a):ogródek jest to szafa gra, na świeżym powietrzu się lepiej drink...kibicuje chciałem rzec :twisted:
czyli co, jak nasi zagrają w Hamburgu to jedziemy mecze oglądać na żywo a jak np. w Monachium to w TV na ogródku w Hamburgu :wink: :lol:


No tak ale zawsze bedzie ze byles na mistrzostwach w Niemczech :wink: :wink: Trzeba sie tylko zastanowic gdzie wygodniej ....chociaz nie znam juz odpowiedz :wink: :wink: :wink:
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 12.10.2005 19:23

Ja tam sobie co nie co w Kalebowej z Jackiem obgadałem :lol: :lol: :lol:
I dla tego milcze teraz !!!! :wink:
Dalmatinka
Cromaniak
Posty: 735
Dołączył(a): 19.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dalmatinka » 12.10.2005 19:25

To chyba jak poszlam z Lenka po to winko na ta chwilke :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 12.10.2005 19:29

Byłaś przy tym ,teraz nie pamiętasz? ha ha ha ha!!!! :D :D :D syndrom dnia poprzedniego :wink: :wink: nie wymigasz się :D
Dalmatinka
Cromaniak
Posty: 735
Dołączył(a): 19.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dalmatinka » 12.10.2005 19:34

Syndrom dnia poprzedniego powiadasz :?: :?:
A nie syndrom sniadanka ginowego :?: :D :?: :D
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 12.10.2005 19:44

no dobra, niech Ci będzie :wink:
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 12.10.2005 19:47

przepraszam ,ja dyktowałem Lena pisała mecz, mecz!!!!! na ra
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 12.10.2005 21:55

Wku ..... się !!! Ale do HH przyjadę choćby razem z Bartkiem namiotów pilnować, na tym słynnym juz ogródku !! :lol: :lol: :lol:
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 12.10.2005 22:03

Polska, Polska !!!!! :twisted: :twisted: :twisted: żeby te kopacze honor chociaż miały ... ja tam grać nie umiem ale wiedząc że ogląda mnie pół Polski wpier...ł bym pół murawy żeby Angoli pogrążyć ale nasi kopacze co tam primabaleriny na balu :evil: :evil: :evil: trudno...do Hamburga i tak jedziemy...co najwyżej cel się zmieni :twisted: :twisted: :twisted:
VOID
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1106
Dołączył(a): 06.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) VOID » 12.10.2005 22:49

Jurek napisał(a): Ale do HH przyjadę choćby razem z Bartkiem namiotów pilnować

Jureczku to ja wam będę (śledzie wciskał) :wink: moto masz zaje fajne ja orzeszka gdzieś znajdę więc możemy śmigać....
pozatym Ko(rnelka) powiedziała żę mnie dowiezie .................................:)
Poprzednia strona

Powrót do Kultura chorwacka

cron
Chorwacja finalistą !! - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone