Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja finalistą !!

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 11.10.2005 18:29

ogródek jest to szafa gra, na świeżym powietrzu się lepiej drink...kibicuje chciałem rzec :twisted:
czyli co, jak nasi zagrają w Hamburgu to jedziemy mecze oglądać na żywo a jak np. w Monachium to w TV na ogródku w Hamburgu :wink: :lol:
Dalmatinka
Cromaniak
Posty: 735
Dołączył(a): 19.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dalmatinka » 11.10.2005 18:33

Sa nawet plany juz na mecze..... :D :D :D :D :D

Andi jacka do klawiatury powiadasz??? Jackowi wygodniej jak mu czytam :D :D :D :D
AndyS
Odkrywca
Posty: 80

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndyS » 11.10.2005 18:33

Żeby była pełnia szczęścia to w tym ogródku można by obejrzeć eliminacyjny mecz grupowy Polska - Chorwacja

Ciekawe czy może się spełnić:
Polska trafia do grupy razem z Chorwacją, Brazylią i Japonią.Mecze rozgrywają w Berlinie i Lipsku czyli rzut beretem od Wrocławia.A więć jadę do baru pod stadionem i prawie na żywo oglądam zwycięstwo obu drużyn biało czerownych nad magikami z Ameryki Południowej i karatekami z Japoni.W spotkaniu Pol-Cro pada remis 4-4, po dwie bramki Żurawskiego i Rasiaka oraz Dado Prso i Ivana Klasnica ( którzy koniec końców w czwórkę zdobywają tytuł królów strzelców ).
W kolejnej rundzie Cro wygrywa ze Szwecją ( mimo iż mówią że nic dwa razy się nie zdarza ), Polska z lekkością ogrywa Anglików 5:1, po 4 golach Krzynówka,jednej Dudka ( bezpośrednio z "piątk") i jednym Owena ze spalonego.Ćwierćfinał to popis obydwu zespołów
Cro-Fra 3:0,Pol-Arg 2:0
Bukmacherzy przecierają oczy ze zdumienia,polscy dziennikarze pieją z zachwytu,przypominając,że taki obrót sprawy przewidywali i że zawsze wierzyli w trenera Janasa i jego podstępną taktykę.Tomaszewski chwali Listkiewicza i w ogólą polską myśl piłkarską.
Zgodnie z tradycją najcięższa przeprawa czeka na nasze ukochane zespoły w półfinałach.Chorwaci rzutem na tasme remisują w regulaminowym czasie z Wybrzeżem Kości Słoniowej.W dogrywce nie padają gole.Decydującego karnego strzela Robet Kovac ( główką ).
Chorwaci w finale !!!
Pozostaje im czekac na rywala.W drugim półfinale Polacy po dramtycznej walce i golu z woleja Marka Citki ( powołany w ostatniej chwili, ach ten trenerski nos Janosika ), zwycieżają 1:0 Ukrainców ( przez cały mecz na trybunach, trzymając się za ręce siedzą prezydent Tusk i Juszczenko, mimo przegranej Juszczenko gratuluje Donaldowi : cyt " Gratuluje ci Donladzie" )

No i wreszcie naszedł ten czas.Wieeeeeeeeelki finał.Polska-Choooorwacja.

juz gdzieś opis finału opisałem:):)
3;3 i obydwu druzynom przyznaja złoty medal MŚ!!!!!!

Jola...dla ciebie!!!!

1 minuta....Żurawski strzela samobój juz w pierwszej minucie,żeby okazać naszym braciom - rywalom wielką miłość do ukochanej Chorwacji

2 minuta Prso wyrównuje strzałem samobójczym, aby oddać honorowo swoja przyjażź do drużyny Polski

w 3 minucie Chorwaci siadają na środku boiska, trener podaje przy linii bocznej każdemu z zawodników po butelce Karlovacka i do 45 minuty wspólnie na środku boiska urządzają indywidualne popisy z piłką, ku uciesze zgromadzonej publiczności. W górnym rzedzie siedzi mocna ekipa cropeelowców.

PRZERWA

46 minuta - na boisko wchodzi Davor Suker i przekazuje insygnia króla strzelców MŚ 1998......Zurwaskiemu. Temu brakuje jeszcze 3 bramek, więc.....

47 minuta - Żurawski strzela bramkę !!!2:1

49 minuta - Żurawski ....3:1!!!!

51 minuta - Żurawski 4:1!!!!!

Żuraw strzela co dwie minuty, a nie co jedną, bo po każdej bramce zawodnicy obydwu drużyn rzucaja się w sobie ramiona, a sedzie nie może rozpocząć szybki gry od środka, bo .......trzeba poprzesuwać coraz większą ilośc pustych butelek po karlovacku....:)

Żuraw zostaje królem strzelców Mistrzostw Świata!!!!!

do końca meczu sesje zdjęciowe obydwu druzyn, wiwaty 100 tysięcznej publiczności!!.....piłkarze wymieniaja się adresami. Chorwaci zapraszaja Polaków na wybrzeże kąpać się w gorącym morzu, jeść figi i relaksowac się na przepięknych plażach.
Polacy zapraszają Chorwatów na wycieczkę zorganizowana przez Platona:
zwiedzanie starej sztolni oraz muzeum górnictwa.(Jędruś...teraz się okaże jak z Twoim poczuciem humoru:):):)

sedzie dolicza 5 minut!!!!!!!!! az tyle , bo techniczny nie pozwala na zakończenie meczu dopóki hasiomaszkietniki (Jolek, dobrze to napisałem....hahahahha) nie przeprowadzą na środku boiska akcji recyclingu...:)

91 minuta - Krzynówek atomowym, swoim firmowym strzałem z 40 metrów zmniejsza rozmiary porażki na 4:2!!!

92 minuta - Franek, Franek, łowca bramek.....strzela brameczke z główki!!! 4:3...jaki piękny samobój

95 minuta!!!! - Dudek tańczy w bramce "Dudek Dance" w rytm muzyki, która dobiega z sektora zajmowanego przez cropeelowców "Zaustavi se vjetre" Wybija piłkę.......w strone swojej bramki i.....4:4!!!!!!!!!!!!!!!!!1

po meczu wszyscy zawodnicy balują całą noc wraz z kibicami na ulicach Hamburga!!!!!!!!

Rano Dal z Jackiem ........ pisza prosbę do szefa UEFY, aby juz nigdy więcej nie organizowano MŚ w Niemczech!!!!!!
Prośbę piszą u sąsiadów.....bo w ich ogródku........hahahahahahhahahhahahhahahahhahaahhahahahahaahha

jakim ogródku???????????????????????????????????
Maciej
Cromaniak
Posty: 2470

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 12.10.2005 10:53

:lol: :lol: :lol:
że kolega jest dobry w ustawianiu wyników meczów to wiedziałem ale że aż tak 8O
nam w sumie i tak wszystko jedno w jednym z ogródkóff w Hamburgu :wink: bez względu na wyniki i tak będzie wesoło :twisted:
Łukasz.D
Posty: 300
he he

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz.D » 12.10.2005 11:37

Nieżle Antek to wykombinowałeś.

Zapomniałem, że hymn przed meczami naszych chłopaków ma wykonywać Ich Troje, z charczącym Michałem na czele ( w churkach Edyta Górniak i Jacek Cygan na tamburynie ).
neoadam
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 20.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) neoadam » 12.10.2005 15:52

antek napisał(a):juz gdzieś opis finału opisałem:):)

to jest bardzo realny scenariusz, tylko ...... Janas musi dokonać kilku korekt w składzie naszej reprezentacji