Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja+Czarnogóra - sierpnień 2006

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
corrina
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 757
Dołączył(a): 09.06.2006
Chorwacja+Czarnogóra - sierpnień 2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) corrina » 04.10.2006 09:44

Witam

Wreszcie uporałam się mniej więcej z chorwacką galerią. Łatwo nie było, bo w 2 tygodnie poszło luźną ręką jakieś 3000 fotek :D
Wybrałam to i owo, mam nadzieję, że Wam się spodobają :D


CHORWACJA:
(Zdjęcia z Baskiej Vody, Splitu i Trogiru, Dubrownika, Plitwickich Jezior, Cavtat)


CZARNOGÓRA (BOKA KOTORSKA):
(Perast i Kotor)



NA CZAS TRWANIA KONKURSU FOTO LINKI CELOWO USUNIĘTE, POJAWIĄ SIĘ PO ZAKOŃCZENIU KONKURSU

Pozdrawiam
Kasia
Ostatnio edytowano 18.10.2006 09:47 przez corrina, łącznie edytowano 1 raz
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 04.10.2006 11:29

Podobają ... :)
Lubię TAKIE spojrzenia.
Okiem obiektywu jak ... okiem duszy .

Pozdraviam
Dorota
mama_Kapiszonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2042
Dołączył(a): 30.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama_Kapiszonka » 04.10.2006 11:52

Pokaz slajdów z Czarnogóry oglądam po raz czwarty. To chyba wystarczy za ocenę :-)
corrina
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 757
Dołączył(a): 09.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) corrina » 04.10.2006 12:00

mama_Kapiszonka napisał(a):Pokaz slajdów z Czarnogóry oglądam po raz czwarty. To chyba wystarczy za ocenę :-)



:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Tam było po prostu prześlicznie, wybraliśmy się na 1 dzień z Cavtat pod Dubrownikiem, gdzie stacjonowaliśmy przez 5 dni. Niestety akurat dzień, na który wybraliśmy wypad do Czarnogóry, był wyjątkowo niefajny - strasznie wiało od lądu (bardzo silny, ciepły wiatr) i całe niebo było zachmurzone a momentami nawet padało. Ale takiego pecha mieliśmy nie tylko w Montenegro - Wiedeń, Budapeszt, Plitwickie Jeziora, wszędzie tam, gdzie było coś do zwiedzania - padało, wiało, było szaro :(
Ale to nic, wspomnienia przepiękne zostały, no i kilka zdjęć na pamiątkę :)
carnivalka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) carnivalka » 04.10.2006 12:02

Bardzo ciekawe zdjęcia i chyba lubisz kotki
corrina
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 757
Dołączył(a): 09.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) corrina » 04.10.2006 13:15

carnivalka napisał(a):Bardzo ciekawe zdjęcia i chyba lubisz kotki


Dzięki wielkie :)
Co do kotów - Jak spojrzysz na inne galerie na stronie głównej z innych podróży, będziesz znać odpowiedź :wink:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 04.10.2006 13:29

Muszę przyznać, że bardzo ciekawe szczegóły potrafisz wyłapać :) . Ja niestety tak nie umiem... Zdjecia super :D.

Pozdraviam
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 04.10.2006 18:46

Leszek Skupin napisał(a):Muszę przyznać, że bardzo ciekawe szczegóły potrafisz wyłapać :) . Ja niestety tak nie umiem... Zdjecia super :D.

Pozdraviam

Leszku spokojnie .Na pewno jesteś the best.Do rekordzisty platona czy cezara czy jak mu tam w pisaniu postów dużo Ci zostało.Także zastanów się czy chesz być w każdym temacie i poście. :D
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 04.10.2006 21:19

Bardzo ładne zdjęcia, szczególnie interesowała mnie Czarnogóra. Szkoda, że byłaś tylko w Boce kotorskiej.
adamk3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1282
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamk3 » 05.10.2006 09:31

corrina napisał(a):Witam

Wreszcie uporałam się mniej więcej z chorwacką galerią. Łatwo nie było, bo w 2 tygodnie poszło luźną ręką jakieś 3000 fotek :D
Wybrałam to i owo, mam nadzieję, że Wam się spodobają :D


CZARNOGÓRA (BOKA KOTORSKA):
(Perast i Kotor)



http://www.pbase.com/corrina/montenegro&page=all
Pozdrawiam
Kasia



Kasiu !!!!
Zatoka Kotrska jest jednym z najpiękniejszych miejsc jakie widziałem - bravo za piękne zdjęcia.

artykuł o "Boce"
http://serwisy.gazeta.pl/turystyka/1,50348,2820859.html


Pozdrowienia
Adam
corrina
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 757
Dołączył(a): 09.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) corrina » 05.10.2006 11:43

Mi również Boka Kotorska ogromnie się spodobała, pomimo pogody na jaką trafiliśmy. Żałuję że nie było słońca, zdjęcia wyglądałyby z pewnością zupełnie inaczej, szczególnie kolor wody.. Ale cóż, liczę na to, że nie był to pierwszy wyjazd do Montenegro i bardzo chciałabym zwiedzić więcej, również wgłąb lądu.
Przyznaję, ze gdybym miała możliwość jeszcze raz wybrać się w tamte rejony, to przez Chorwację tym razem chyba bym tylko przejechała, a docelowo posiedziała dłużej w Czarnogórze.
No ale przyszłość pokaże...

pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuje za ciepłe słowa
Kasia
corrina
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 757
Dołączył(a): 09.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) corrina » 05.10.2006 11:50

Adam, wielkie dzięki za ten artykuł, miło było powspominać...
Przyda się też do podpisów niektórych zdjęć, bo szczególnie nazw kościołów nie pamiętałam :)

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Chorwacja+Czarnogóra - sierpnień 2006
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone