Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja + BiH z powietrza

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
cell
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 17.01.2016
Chorwacja + BiH z powietrza

Nieprzeczytany postnapisał(a) cell » 17.01.2016 19:31

Witam serdecznie;
Po pierwsze - chciałem się przywitać :papa:
Po drugie, po nocach zmontowałem 3 min filmu z lata tego roku, z Chorwacji i Bośni. Okolice Mimic, Makarskiej, Mostaru, Gradaca.

https://youtu.be/xPwIzm_T5M4

A teraz wracam do czytania forum, bo za rok też Chorwacja :)
pyton
Cromaniak
Posty: 1539
Dołączył(a): 09.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pyton » 17.01.2016 21:18

Filmik bardzo mi się podobał :D . Oby takich więcej.
A tak z ciekawości to na 2.34 min widać śmigiełko. Film był kręcony z drona ?
A czy na 2.51 min widać Ciebie z Lepszą Połową(biała koszulka) i z dzieckiem ?
Pozdrowienia.
cell
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 17.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) cell » 18.01.2016 18:00

Dzięki. Przy tych prędkościach i w tym modelu drona rzeczywiście widać rotory. A musiało być szybko, bo motorówka uciekała ;)
Na 2.51 jest mój przyjaciel, nie połówka. Chyba, że nie o tej koszuli mówimy :P

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie

cron
Chorwacja + BiH z powietrza
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone