Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja 2009 (od Sibenika do Dubrovnika)

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
elev
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 15.06.2009
Chorwacja 2009 (od Sibenika do Dubrovnika)

Nieprzeczytany postnapisał(a) elev » 15.06.2009 18:56

W trzy tygodnie ( 10.04-03.05) zjechalem Dalmacje od Sibenika do Dubrovnika ... i jak to mowil koziolek Matolek ...a co widzial i co przezyl film ten wszystko wam opowie :D
Polecam zobaczyc w jakosci HD i na pelnym ekranie ,co prawda wymaga to troche cierpliwosci przy buforowaniu ale warto 8)
http://www.elev07.com/search/label/Chorwacja
Ostatnio edytowano 12.02.2010 13:43 przez elev, łącznie edytowano 4 razy
troyan
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 07.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) troyan » 15.06.2009 19:09

krzysi3k
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 16.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysi3k » 15.06.2009 19:23

a nie lepiej było zrobić album ze zdjęć i wrzucić gdzieś o sieci ? kompresja zabiła jakość na tych zdjęciach :( ... HD tu niestety nie pomaga. Szkoda bo naprawne fajne kadry :roll:
troyan
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 07.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) troyan » 15.06.2009 19:28

Bez przesady, jakość dobra :)
krzysi3k
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 16.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysi3k » 15.06.2009 19:29

troyan napisał(a):Bez przesady, jakość dobra :)


powiedzmy, że inaczej postrzegam jakośc zdjęć :D
troyan
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 07.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) troyan » 15.06.2009 19:33

Powiem tak: sentymentalne kadry ocenia się trochę inaczej, i tu kwestia jakości tej konpresji nie wadzi ;)
elev
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 15.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) elev » 15.06.2009 20:04

krzysi3k napisał(a):a nie lepiej było zrobić album ze zdjęć i wrzucić gdzieś o sieci ? kompresja zabiła jakość na tych zdjęciach :( ... HD tu niestety nie pomaga. Szkoda bo naprawne fajne kadry :roll:


Widze ze znasz sie na rzeczy,podpowiedz czy moge gdzies zerknac na Twoje fotki, to byloby mi latwiej podszkolic sie w temacie
elev
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 15.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) elev » 15.06.2009 20:09

troyan napisał(a):Bez przesady, jakość dobra :)


Ja tez mysle ze da sie obejrzec.... i dzieki ze te linki poprawiles bo cosik pogmatwalem 8)
krzysi3k
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 16.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysi3k » 15.06.2009 20:10

elev napisał(a):
krzysi3k napisał(a):a nie lepiej było zrobić album ze zdjęć i wrzucić gdzieś o sieci ? kompresja zabiła jakość na tych zdjęciach :( ... HD tu niestety nie pomaga. Szkoda bo naprawne fajne kadry :roll:


Widze ze znasz sie na rzeczy,podpowiedz czy moge gdzies zerknac na Twoje fotki, to byloby mi latwiej podszkolic sie w temacie


po powrocie z wypoczynku lipcowego coś pewnie pokażę ... nie mam strony w sieci ze zdjęciami. Ale myślę, że na początek popatrz na zdjęcia w http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=23311 tym wątku. Myślę, że od razu zobaczysz różnice w jakośc zdjęć :D Autor linkuje zdjęcia z serwisu http://img200.imageshack.us/, może tam wrzuć zdjęcia bez nadmiernej kompresji :D
troyan
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 07.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) troyan » 15.06.2009 20:12

Ale Minor obrabiał te zdjęcia zapewne w większym stopniu niż Elev, w tym przypadku to nie krwestia kompresji a wyciągania w edycji jasnych lub ciemnych partii obrazu i wyostrzania miniatur. Elev takiej edycji nie robił :)
krzysi3k
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 16.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysi3k » 15.06.2009 20:16

troyan napisał(a):Ale Minor obrabiał te zdjęcia zapewne w większym stopniu niż Elev, w tym przypadku to nie krwestia kompresji a wyciągania w edycji jasnych lub ciemnych partii obrazu i wyostrzania miniatur. Elev takiej edycji nie robił :)


ale na zdjęciach z prezentacji Elev'a widac pikselozę spowodowaną nadmierną kompresją. I przez to kadry straciły ... a są naprawdę świetne. Odorbina pracy programie graficznym i było by "miodzio" :lol:
elev
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 15.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) elev » 15.06.2009 21:11

krzysi3k napisał(a):
troyan napisał(a):Ale Minor obrabiał te zdjęcia zapewne w większym stopniu niż Elev, w tym przypadku to nie krwestia kompresji a wyciągania w edycji jasnych lub ciemnych partii obrazu i wyostrzania miniatur. Elev takiej edycji nie robił :)


ale na zdjęciach z prezentacji Elev'a widac pikselozę spowodowaną nadmierną kompresją. I przez to kadry straciły ... a są naprawdę świetne. Odorbina pracy programie graficznym i było by "miodzio" :lol:


Krzysiek zadana lekcje odrobilem ...tam gdzie mnie odsylasz to ja juz niczego sie nie naucze ale dzieki za checi i aby zakonczyc temat jakosci to powiem tak .To jest portal o Chorwacji i o jakosci zdjec mozemy pogadac jak zobaczysz wydruk w formacie 100X50 a nie prezentacje WMV na YT. To naprawde dwa rozne kalosze.

Troyan ....dzieki ze wystapiles w roli mojego mecenasa i to gratis :D
krzysi3k
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 16.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysi3k » 15.06.2009 21:23

elev napisał(a):
krzysi3k napisał(a):
troyan napisał(a):Ale Minor obrabiał te zdjęcia zapewne w większym stopniu niż Elev, w tym przypadku to nie krwestia kompresji a wyciągania w edycji jasnych lub ciemnych partii obrazu i wyostrzania miniatur. Elev takiej edycji nie robił :)


ale na zdjęciach z prezentacji Elev'a widac pikselozę spowodowaną nadmierną kompresją. I przez to kadry straciły ... a są naprawdę świetne. Odorbina pracy programie graficznym i było by "miodzio" :lol:


Krzysiek zadana lekcje odrobilem ...tam gdzie mnie odsylasz to ja juz niczego sie nie naucze ale dzieki za checi i aby zakonczyc temat jakosci to powiem tak .To jest portal o Chorwacji i o jakosci zdjec mozemy pogadac jak zobaczysz wydruk w formacie 100X50 a nie prezentacje WMV na YT. To naprawde dwa rozne kalosze.

Troyan ....dzieki ze wystapiles w roli mojego mecenasa i to gratis :D

może i racja :wink: ... miłego fotografowania :lol:
Ella62
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 20.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ella62 » 20.06.2009 18:46

elev napisał(a):W trzy tygodnie ( 10.04-03.05) zjechalem Dalmacje od Sibenika do Dubrovnika ... i jak to mowil koziolek Matolek ...a co widzial i co przezyl film ten wszystko wam opowie :D
Polecam zobaczyc w jakosci HD i na pelnym ekranie ,co prawda wymaga to troche cierpliwosci przy buforowaniu ale warto 8)
adresik na YT
lub blog http://viking700.blogspot.com/url


To juz widzialam a gdzie pozostale? :D
sunny_boy
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 01.07.2008
muzyka

Nieprzeczytany postnapisał(a) sunny_boy » 21.06.2009 14:22

Bardzo fajny pokaz slajdów, znajome miejsca aż łeżka się kręci ze wzruszenia ale już za miesiąc... znowu tam będę.
Mam jednak prośbę do Ciebie, czy możesz napisać czyją muzykę wykorzystałeś, i jakie tytuły utworów.
Sunny
Następna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Chorwacja 2009 (od Sibenika do Dubrovnika)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone