Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja 2006 - relacja z pobytu

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 13.09.2006 08:09

Janusz, nie bałeś się że dostaniesz "w papę". ? Ja nieraz miałem wielką ochotę pstryknąć na taki widok lecz bałem się aby mnie ktoś nie posądził o jakieś tam różne rzeczy.
ps. zdjęcia faktycznie ładne.
Pawel67
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 15.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pawel67 » 13.09.2006 08:46

Z 10-cio krotnym zoomem optycznym o nic Cię nie posądzą :lol:
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 13.09.2006 09:23

Januszku relacja The best :!:

też się troszkę zoomem bawiłem :wink: :lol:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Japona
Cromaniak
Posty: 739
Dołączył(a): 30.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Japona » 13.09.2006 09:32

............................................................................
Ostatnio edytowano 04.10.2006 19:44 przez Japona, łącznie edytowano 1 raz
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 13.09.2006 10:29

pozwolę sobie zacytować Boya-Żeleńskiego ...
"najbardziej zawsze nadęci kastraci i impotenci"
:) z pozdrowieniami, krystof
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 13.09.2006 11:31

Krystof napisał(a):pozwolę sobie zacytować Boya-Żeleńskiego ...
"najbardziej zawsze nadęci kastraci i impotenci"
:) z pozdrowieniami, krystof


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 13.09.2006 12:13

Japona do zamieszczenia fotek skłoniła mnie dyskusja na ten temat na tym forum na zasadzie "na złość mamie odmrożę se uszy".
Nigdy wcześniej jakoś nie byłem zainteresowany tego typu obiektami. :lol:

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=114 ... &start=120

to tak w ramach wyjaśnienia dlaczego zdjęcia powstały :lol:

Ps. jak to określiłaś zarówno na plaży jak i przy oglądaniu zdjęć "wackiem" się nie bawię :D
Ostatnio edytowano 13.09.2006 12:27 przez rich72, łącznie edytowano 1 raz
Stela
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 852
Dołączył(a): 02.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stela » 13.09.2006 12:26

rich72 napisał(a):Nigdy wcześniej jakoś nie byłem zainteresowany tego typu obiektami. :lol:

widać tegoroczne wakacje w Cro miały na Ciebie taki wpływ.
Taki topless już Ci nie przeszkadzał, prawda? :twisted:
(dla tych, co nie w temacie:
forum/viewtopic.php?t=13663&postdays=0&postorder=asc&start=0 )
Japona
Cromaniak
Posty: 739
Dołączył(a): 30.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Japona » 13.09.2006 12:38

Japona do zamieszczenia fotek skłoniła mnie dyskusja na ten temat na tym forum na zasadzie "na złość mamie odmrożę se uszy".


Zauważ , że ta słynna dyskusja toczyła sie głównie bez samych zainteresowanych ,
więc raczej można ja nazwać monologiem kilku napalonych panów.
Założe się ,że Twoja córa nie raz na palaży biegała w stroju Ewy i ciekawa jestem czy gdyby jakiś skrzywiony pan porobił jej zdjęcia a potem zamieszczał w sieci to też byłbyś taki wyluzowany w kwestii umieszczania w sieci rozebranych wizerunków?
.....................................................................................................
Sprawa do przemyślenia, a zresztą pewnie zaraz odezwie się tłum Twoich adwokatów , że fajnie , że proszą o więcej....
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 13.09.2006 12:40

O i w tym miejscu się mylisz - a mianowicie poczytaj w linku który podałem - nie będzie takich zdjęć jeśli nie będzie obiektów do fotografowania.
Plaże są podzielone na tekstylne i FKK czyli dla naturystów i jestem zdania że każdy powinien wybrać swoje miejsce a jak wiadomo na FKK zakaz focenia jest i po problemie. Na plaży tekstylnej kobieta ściągnie stanik - oki niech będzie następna ściągnie razem z majtami - kij jej w oko - mogę nie patrzeć ale nie jesteśmy zainteresowani ja, moja żona i obecnie niespełna 4 letnia córa (i będzie coraz starsza, dojrzalsza i świadoma) widokiem faceta łażącego z dyndającym dzwonkiem. Szanujmy innych a będziemy szanowani - Panie na zdjęciach mnie nie uszanowały (choć na marginesie wyglądały oki i zbytnio mi nie przeszkadzały w przeciwieństwie do Pani w innym temacie).
Ostatnio edytowano 13.09.2006 13:04 przez rich72, łącznie edytowano 1 raz
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 13.09.2006 12:47

Założe się ,że Twoja córa nie raz na palaży biegała w stroju Ewy i ciekawa jestem czy gdyby jakiś skrzywiony pan porobił jej zdjęcia a potem zamieszczał w sieci to też byłbyś taki wyluzowany w kwestii umieszczania w sieci rozebranych wizerunków?


1. W ubiegłym roku biegała jeszcze często na golasa.
2. W tym chciała mieć majty "bo ona chce tak jak mama i tata"
3 Zdjęcia córy w stroju Ewy usieściłem w sieci osobiście ja "skrzywiony" tatuś - są tu www. a w zasadzie po co mam je pokazywać

Ps. Adwokatów nie potrzebuję
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 13.09.2006 15:47

Dziwnie sie składa , że tam gdzie silny kościół tam przeważnie bieda i zacofanie. Polska raczej nie wyprzedza Europy, plasuje sie na 55 miejscu na świecie. To własnie jest powód , że niektóre polki nie znoszą toplessu. Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.09.2006 17:21

woka napisał(a):Janusz, nie bałeś się że dostaniesz "w papę". ? Ja nieraz miałem wielką ochotę pstryknąć na taki widok lecz bałem się aby mnie ktoś nie posądził o jakieś tam różne rzeczy.
ps. zdjęcia faktycznie ładne.

Fotografowałem aby uwiecznić plaże w w Sveti Petar, a te Czeszki w ostatnim dniu się "wyzwoliły" i same "wlazły" w kadr. :wink:
Zamiast leżeć grzecznie na leżakach, goniły po tej plaży na okrągło, raz do morza i pod przysznic, pod prysznic i do morza....nawet sam Święty Piotr by nie wytrzymał!! :wink:
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 13.09.2006 17:52

kto chciał zobaczył :wink:

Januszku czekamy na cd i sorki za bajzel w temacie :cry:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.09.2006 19:24

rich72 - nie ma "sprawy".
Ciąd dalszy nastąpi, bo jak można zacząć i ... nie skończyć :wink:
Tylko muszę zebrać siły po tak gorącym "wątku" :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Chorwacja 2006 - relacja z pobytu - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone