Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cena Kampingu v. Cena kwatery

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
2salamandra22
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2salamandra22 » 02.03.2011 14:26

Znowu wchodzimy w temat wyższości kampingu nad apartamentem i vice versa. Rozumiem i doceniam, że z namiotu jest cudny widok na Adriatyk a z kwatery nie ma tego widoku ???? -- tylko "krzaczory i auta"? Mam wrażenie że ortodoksyjni obrońcy kampingów (nie trzeba ich bronić bo ja też na nie jeżdżę) w tym temacie widzą apartamenty jako ciemne nory wśrod spalin. Ja chciałam jedynie stwierdzić fakt (powtarzam się) iż, ceny kampingów ąa porównywalne z cenami kwater, a według mnie różnica powinna być dużo większa (tańsze kampy).
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.03.2011 14:31

2salamandra22 napisał(a):Ja chciałam jedynie stwierdzić fakt (powtarzam się) iż, ceny kampingów ąa porównywalne z cenami kwater, a według mnie różnica powinna być dużo większa (tańsze kampy).


No i co w związku z tym proponujesz :?: jakiś protest do ustalających cennik kampów :wink:

PS Są tańsze kempingi niż kwatery.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 02.03.2011 18:02

2salamandra22 napisał(a):Mam wrażenie że ortodoksyjni obrońcy kampingów (nie trzeba ich bronić bo ja też na nie jeżdżę) w tym temacie widzą apartamenty jako ciemne nory wśrod spalin.

Z tym się nie zgodzę.
Za nim po raz pierwszy pojechaliśmy do Cro pod namiot , wcześniej pamiętam 4 razy z rzędu naszą wyprawę co roku na Słowację (Słowację praktycznie zjechaliśmy wzdłuż i w poprzek) i tylko na apartament.
Może jak mnie kiedyś najdzie to puszczę relację w świat "Jak nie Chorwacja to......"
Nie powiem , było cudownie .....warunki za pierwszym i trzecim razem mieliśmy al'a HOTEL MERCURY.
Jednak po Słowacji przyszedł czas na coś więcej i ja jako maniak wody i za namową mojego Św.P. wuja to strzał padł na Cro.
Długo zastanawialiśmy się jak jechać , gdzie i na co ?
Za namową Św.P. wuja , wybór padł na camp.
Kiedy już z tym całym majdanem dotarliśmy do Cro i zacząłem się rozbijać byłem wkur..... na cały świat , mojej zonie tez się oberwało i jedyna myśl mi przychodziła "Kur.... my się na takie warunki nie nadajemy" ! :evil:
Tu zaznaczę że nie mamy już po naście lat .

Po 2 tygodniach ....stwierdziłem , że były to nasze najcudowniejsze wakacje w całym naszym życiu ......i nie tylko ze względu że Jadran , Cro itd ......nie ............ale pełen luz !

Wrzesień......Rovinj.....camp Valdaliso .......standard naprawdę na wysokim poziomie.......camp na kilkaset parcel i cały camp tylko dla nas.....:lol:

Obrazek

2salamandra22 napisał(a):Ja chciałam jedynie stwierdzić fakt (powtarzam się) iż, ceny kampingów ąa porównywalne z cenami kwater

Z tym się też nie zgodzę.
Kilka postów wyżej przytoczyłem przykład.
.....i za pytam jeszcze raz czy znajdziesz mi apartani o wysokim , no dobra średnim może też być , byle nie nora na zadupiu .....standardzie za 200-250 euro na 2 tygodnie za 2 osoby?

Jak tak to jadę ........tylko pamiętaj termin wrzesień . :D
espeso
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 524
Dołączył(a): 30.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) espeso » 03.03.2011 09:55

ale bajecznie :D
ja się pytam po co dzieci chcodza do szkoły? chyb atylko po to żeby rodzicom życie utrudnić - musimy jeździć lipiec sierpien - nie ma uproś! a tu tak pięknie i pusto - pomarzyć
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 03.03.2011 16:06

maniust Myślę,że we wrześniu i to dla dwóch osób spokojnie znajdziesz kwaterę za 20 euro.A w sezonie za niewiele więcej. :lol:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 03.03.2011 16:09

espeso napisał(a):ja się pytam po co dzieci chcodza do szkoły? chyb atylko po to żeby rodzicom życie utrudnić

Dokładnie tak :D
Na szczęście moja jedyna jest już dorosła .....i nie chce ze starymi jeżdzić.

pawelh napisał(a):maniust Myślę,że we wrześniu i to dla dwóch osób spokojnie znajdziesz kwaterę za 20 euro.

Może i tak , nie wiem nigdy się nie rozglądałem , ale .......zostaniemy przy campie..... :wink:
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 03.03.2011 16:23

Ja też jeździłem z namiotem i ma to swój urok,ale i wady-denerwowało mnie to pakowanie miliona potrzebnych na polu przedmiotów.Natomiast trzeba się postarać by było to jeszcze ekonomiczne :wink:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 03.03.2011 16:37

Ja to wiem od dawna ale to jest swiadomy wybor. Wszystko ma swoje plusy i minusy i wszystko podlega wyborowi. Jadac powiedzmy w 2 rodziny o skladzie np. 2+1 zwykle taniej bedzie wynajac klimatyzowany 2-pokojowy apartament z kuchnia niz w te 2 rodzinki wyladowac na komfortowym campie. My zwykle za 2+1+auto+namiot placimy z 30 euro. Dwie rodziny to 60 euro a za tyle mozna juz cos sensownego wynajac. my wynajmujemy najtanszym kosztem bez pradu, lodowki itd. Uwielbiamy miec maksymalna swobode, mobilnosc. Zero szukania, rezerwacji, wplat, deklaracji ilosci dni pobytu itd. Na plaze dochodze po kilkanastu metrach, na campingowy basen mam z 500m - w apartamentach zwykle tak nie ma. Ubikacji i prysznicy nigdy nie widzialem zajetych wiecej niz polowa. Wszystko bardzo vczyste i pachnace. Egzekwowana cisza nocna, darmowe animacje dla dzieciakow z koncowym poczestunkiem, festyny, pokazy, codzienny aquaerobik w basenie. Przy umiejetnym pakowaniu i organizacji bagaznika w kombiaku jest naprawde wygodnie. Bezpieczenstwo zwykle takie ze w lazience mozna zostawic wlaczona komorke czy akumulatorki i przyjsc po to po kilku godzinach. Dodatkowo mamy jeszcze inne warunki lokalizacyjne ktorych wiekszosc kwater nie spelnia wiec tym bardziej campy nam odpowiadaja :D
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 03.03.2011 18:54

To wszystko piotrulex , jakbyś mi wyjął z ust , więc nie widzę już potrzeby się powtarzać...... :wink:

Dodam tylko , że można śmiało zostawić na stole kamerę , aparat , ładowarkę , czajnik bezprzewodowy .......itd itd i iść śmiało się odlać czy skoczyć do sklepiku..........nikt ci nic nie zaj......

.......z apartamentów ponoć kradną głupie ręczniki :lol: ktoś pisał kiedyś na cropli.

Camp ma dla mnie jedną , jedyna wadę ......trzeba mieć mocny pęcherz w nocy .......nocne chodzenie do kibla po wypitych Karlovackach to jedynie tylko to , co mnie wkur.....na campie.
dariuszsx
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dariuszsx » 03.03.2011 23:23

DAKOTA
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) DAKOTA » 08.03.2011 17:41

witam
jezeli nie chcesz wywolywac dyskusji na forum to zamelduj to Twojemu staremu pod kaldra po robocie i na 100% nic od niego nie uslyszysz
pozdrawiam
DAKOTA



2salamandra22 napisał(a):Znowu wchodzimy w temat wyższości kampingu nad apartamentem i vice versa. Rozumiem i doceniam, że z namiotu jest cudny widok na Adriatyk a z kwatery nie ma tego widoku ???? -- tylko "krzaczory i auta"? Mam wrażenie że ortodoksyjni obrońcy kampingów (nie trzeba ich bronić bo ja też na nie jeżdżę) w tym temacie widzą apartamenty jako ciemne nory wśrod spalin. Ja chciałam jedynie stwierdzić fakt (powtarzam się) iż, ceny kampingów ąa porównywalne z cenami kwater, a według mnie różnica powinna być dużo większa (tańsze kampy).
:P
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.03.2011 19:40

DAKOTA napisał(a):..... to zamelduj to Twojemu staremu pod kaldra po robocie i na 100% nic od niego nie........





8O Przynajmniej staraj się pisać poprawnie.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 08.03.2011 21:34

DAKOTA napisał(a):jezeli nie chcesz wywolywac dyskusji na forum to zamelduj to Twojemu staremu pod kaldra po robocie i na 100% nic od niego nie uslyszysz
8O

Obrazek
Temcza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 27.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Temcza » 08.03.2011 21:54

Wracając do meritum:-) Każdemu według potrzeb.Ja wypoczywam tylko na kempingu i nawet mając do wyboru....super kwatere za 30 E to wybiorę kamp za 60 :-) taki stajl :-) Na marginesie to korzystam z mobilhomów lub namiotów sieciowych vacansolei,eurocamp......i ten luz szczególnie jak dzieci się rozpierzchną na cały dzionek :-))
F-uncia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 432
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) F-uncia » 11.03.2011 12:16

Na kempingu to się raczej płaci za infrastrukturę i bliskość morza, w końcu parcele w pierwszej linii są najdroższe.
Przecież te małe rodzinne kempingi wcale nie są drogie.
Ja na razie się nie orientowałam w cenach, patrzyłam na Simuni na Pagu, to cena za pierwszą linię wychodzi mi 120 zł na dobę za 2 osoby dorosłe, 1 dziecko za które się płaci a drugie bezpłatnie. Taniej to było tylko 3 lata temu, jak euro było po 3 zł. Tyle mniej więcej też się płaci w jakiejś wersji ekono nad naszym morzem....
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Cena Kampingu v. Cena kwatery - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone