Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Celina - proszę o informaje

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krasiu666
Cromaniak
Posty: 830
Dołączył(a): 08.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krasiu666 » 08.06.2018 20:44

Thomas81 napisał(a):Dziękuję za informacje - czyli nie ma źle :wink:
Zazwyczaj wybieraliśmy większe miejscowości, ale postanowiliśmy w końcu poszukać coś mniejszego.
A jeszcze jedno pytanko - jak wygląda sprawa z restauracjami - bo coś tam widziałem na google map w okolicy tego hotelu, ale pewności nie mam ?

W Hotelu Ljetni San jest restauracja byliśmy tam raz. Miła obsługa co do jedzenia to oki
Jest jeszcze bar na płazy przy Sagittcie ale tam chyba tylko piwo i lody.
Pare razy jedliśmy na małym parkingu w kierunku Omiš po lewo jest tam mała konoba stołują się tam raczej lokalsi. To jest na łuku drogi i często tam parkują autobusy coś w rodzaju jakiejś zajezdni nie da się przegapić.
szatina
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 12.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) szatina » 12.06.2018 18:18

Witam wybieramy się w tym roku do Celiny do apartamentu Kevilj. Czy możecie powiedzieć mi coś o tym apartmancie i jego okolicach. Jak wyglądają plażę? ?Co warto zobaczyć w okolicach??Jedziemy tam z dziećmi i mam nadzieję, że się nie zawiedziemy.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.06.2018 18:34

szatina napisał(a):Witam wybieramy się w tym roku do Celiny. Jak wyglądają plażę? ?Co warto zobaczyć w okolicach??Jedziemy tam z dziećmi i mam nadzieję, że się nie zawiedziemy.

Witam.
Przeczytaj kilka stron tego wątku.
Są informacje, są zdjęcia.
szatina
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 12.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) szatina » 12.06.2018 20:00

Głównie interesują mnie aktualne informacje o apartamencie Kevilj.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.06.2018 20:04

Pytałaś też o plaże i co zobaczyć w okolicy.
szatina
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 12.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) szatina » 12.06.2018 20:10

Dobra dzięki za informację. Widzę że za wiele się tu nie dowiem. Pozdrawiam....
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Celina - proszę o informaje - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone