Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Celina - proszę o informaje

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.02.2013 20:37

joann68 napisał(a):i jeszcze jedno pytanie: gdzie oplaca się kupić kuny w Polsce czy na miejscu a moze oplaca sie euro wymienic na kun y

Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w FAQ :idea:

krotki-przewodnik-po-forum-i-spis-tresci-faq-t18622.html
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 16.02.2013 20:49

joann68
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 16.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) joann68 » 16.02.2013 21:16

dzięki za linki,przydały się :)
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8036
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 16.02.2013 21:57

joann68 napisał(a):Jedziemy w tym roku do Celiny ,ale b mało wiadomości znalazlam. jest tam sklep i restauracja? z fotki widać tylko że na plazy jest jakiś bar i lody?


W Čelina sklepu i restauracji niestety nie ma.
Najbliżej jest w Stanici,jakiś 1K z małym haczykiem.
dage
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 14.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) dage » 16.01.2017 13:38

Drodzy forumowicze,
czy ktoś z Was był w zeszłym sezonie w Omiś-Celina? Badam możliwości czy jest sens wybierać się z 2 dzieciaków (3 i 5 lat) i mam pytanie o plaże - jakie są na nich warunki w tej miejscowości? Jesteśmy mobilni więcewentualnie dojechać to żaden problem dla nas jeśli macie coś do polecenia w okolicy to chętnie wysłucham dobrych rad. Lubimy spokojniejsze miejsca niż tłok niczym nad Bałtykiem. Wiem, że dojście nad morze jest po schodach ale mam 2 piechurów więc to tylko frajda dla nas.
Aha no i mąż zapalony rowerzysta czy ktoś korzystał z wycieczek rowerowych po okolicy? Jakieś trasy do polecenia? No i czy w pobliżu jest jakas wypożyczalnia rowerów?
Może jakieś dobre restauracje w okolicy z godną polecenia kuchnią?
Z góry dzięki za każdą konstruktywną uwagę.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.01.2017 12:38

dage napisał(a):Aha no i mąż zapalony rowerzysta czy ktoś korzystał z wycieczek rowerowych po okolicy? Jakieś trasy do polecenia? No i czy w pobliżu jest jakas wypożyczalnia rowerów?

Trasy >>> https://www.bikemap.net/pl/regional/Cro ... nija/Omis/

Wypożyczalnia powinna byś Omiš, na pewno jest w Splicie.

http://www.split-rent.com/en/rental/rent-a-bike-split/
dage
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 14.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) dage » 19.01.2017 12:44

Dzięki wielkie Janusz :)
Trasy to strzał w 10, mąż będzie zachwycony. Co prawda do wypożyczalni w Splicie daleko - z buta nie skoczy po rower ale może coś bliżej się trafi a jak nie to zawsze swój rower też można zabrać... tylko strach auto na parkingu zostawić a planowaliśmy jeziora Plitvickie po drodze...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.01.2017 12:48

pcheelka2
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 21.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pcheelka2 » 21.02.2017 13:14

Planujemy w tym roku wakacje w Celinie, ale pokazuje sie, że nasz apartament jest położony bardzo wysoko (chyba najwyżej), naprawdę jest tam tak bardzo stromo? Podobno mamy do plaży 350m ale nie jestem pewna patrząc na mape... Może w lini prostej ale tak droga nie prowadzi. Był ktoś może w apartamencie Anisija?

Czy nadal w tej miejscowosci nie ma żadnego sklepu? Restauracji? Bede wdzięczna za pomoc.
krasiu666
Cromaniak
Posty: 830
Dołączył(a): 08.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krasiu666 » 21.02.2017 14:59

pcheelka2 napisał(a):Planujemy w tym roku wakacje w Celinie, ale pokazuje sie, że nasz apartament jest położony bardzo wysoko (chyba najwyżej), naprawdę jest tam tak bardzo stromo? Podobno mamy do plaży 350m ale nie jestem pewna patrząc na mape... Może w lini prostej ale tak droga nie prowadzi. Był ktoś może w apartamencie Anisija?

Czy nadal w tej miejscowosci nie ma żadnego sklepu? Restauracji? Bede wdzięczna za pomoc.

Cześć przeczytaj relacje Piotra Z. pt. "Zawodząca Celina"
zawodzaca-celina-2014-t47095.html?hilit=zawodz%C4%85ca
on tam wstawił kilka fotek z okolicy tej "wyższej okolicy"
może tam rozpoznasz swój apartament.
Ja w tym roku już jeden miałem prawie zaklepany ale jak przeczytałem i zobaczyłem fotki na których wypatrzyłem dom moich przyszłych gospodarzy.
To czym prędzej grzecznie im podziękowałem.
Do mojego podobno było 450 schodów, a ja na 4 piętro jak wchodzę do kogoś to czekam pięć minut zanim zadzwonię bo inaczej nic bym nie wydukał chyba, że "wody" no ale nie każdy ma taką kondycję jak ja.
zuberix@gmail.com
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 24.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) zuberix@gmail.com » 25.06.2017 19:16

Jedziemy do Celiny 15.07 do 23.07 Mam nadzieję, że będzie super
kalucia
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 13.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kalucia » 13.07.2017 15:55

My też jedziemy do Celiny 15.07. do 22.07. możliwe że się spotkamy ;-)
Thomas81
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 112
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Thomas81 » 08.06.2018 10:23

Witam!

My za dwa miesiące jedziemy do tej miejscowości - niestety apartament mamy dość wysoko, i blisko głównej drogi, ale wiedzieliśmy na co się piszemy. Mam pytanko dotyczące sklepu lub piekarni bo nie znalazłem nigdzie informacji - czy nadal trzeba udać się do pobliskiej miejscowości Stanići aby zaopatrzyć się w prowiant ?

Pozdrawiam
krasiu666
Cromaniak
Posty: 830
Dołączył(a): 08.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krasiu666 » 08.06.2018 10:52

Thomas81 napisał(a):Witam!

My za dwa miesiące jedziemy do tej miejscowości - niestety apartament mamy dość wysoko, i blisko głównej drogi, ale wiedzieliśmy na co się piszemy. Mam pytanko dotyczące sklepu lub piekarni bo nie znalazłem nigdzie informacji - czy nadal trzeba udać się do pobliskiej miejscowości Stanići aby zaopatrzyć się w prowiant ?

Pozdrawiam

Cześć sklep Studenac masz przy bramie wjazdowej na ośrodek wypoczynkowy SAGITTA
Mniej więcej na przeciwko Hotelu Ljetni San
https://goo.gl/maps/xZf1kp4ZCwN2
Kupisz w nim wszystko co potrzeba na śniadanie lub obiad.
I w sezonie jest jeszcze mały kiosk z pieczywem przy Jadrance po prawej jadąc w kierunku Dubrownika.
https://goo.gl/maps/kayhpB5zk9S2
My w tym roku też Celina
Pozdrawiam
Thomas81
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 112
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Thomas81 » 08.06.2018 20:02

Dziękuję za informacje - czyli nie ma źle :wink:
Zazwyczaj wybieraliśmy większe miejscowości, ale postanowiliśmy w końcu poszukać coś mniejszego.
A jeszcze jedno pytanko - jak wygląda sprawa z restauracjami - bo coś tam widziałem na google map w okolicy tego hotelu, ale pewności nie mam ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Celina - proszę o informaje - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone