Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Cavtat

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kristoforo
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 08.05.2007
Cavtat

Nieprzeczytany postnapisał(a) kristoforo » 10.05.2007 23:37

W ubiegłym roku byłiśmy w okolicach Dubrownika. Zrobiliśmy sobie stamtąd wycieczkę do pobliskiego Cavtatu. Miasteczko leży kilka kilometrów na południe. Miejscowość przepiękna :!: . Wprost można się zakochać.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Prezentuję kilka fotek, niestety, mimo szczerych moich chęci, nie oddadzą one klimatu tej miejscowości :cry:

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywiecron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019