Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Cavtat

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kristoforo
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 08.05.2007
Cavtat

Nieprzeczytany postnapisał(a) kristoforo » 10.05.2007 23:37

W ubiegłym roku byłiśmy w okolicach Dubrownika. Zrobiliśmy sobie stamtąd wycieczkę do pobliskiego Cavtatu. Miasteczko leży kilka kilometrów na południe. Miejscowość przepiękna :!: . Wprost można się zakochać.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Prezentuję kilka fotek, niestety, mimo szczerych moich chęci, nie oddadzą one klimatu tej miejscowości :cry:

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywiecron
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018