Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Campingowe patenty i caravaning

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Hadson
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 19.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hadson » 08.02.2007 13:48

Z tą folią masz rację. Z małymi bąbelkami łatwiej zwinąć i mniej miejsca zajmuje. Duże są za duże. A można faktycznie połączyć 2 warstwy.
Pakula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 570
Dołączył(a): 17.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pakula » 08.02.2007 13:48

A tak wogóle to powiedzcie mi jak to jest możliwe spakować sie jadąc pod namiot?! Trzeba zabrać tyle różnych rzeczy ,że niemam pojęcia jak to zmieszcze.Samochód mam niemały bo Vectre kombi,ale i tak wydaje mi sie za mały.Rodzinka też niemała bo 2+2.W gre wchodzi jeszcze kufer na dach ale trzeba by było go kupić!!!! Zbyt dużo wydatków jak na taki wyjazd. :(
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 08.02.2007 13:49

rich72 napisał(a):...często materiał używany do produkcji Campusa czy Hannaha pochodzi od tego samego chińskiego producenta co na namioty z supermarketów.
...


Rysiu owszem ale za coś dobrego trzeba zapłacić nie ma bata ;) Zgadzam się z Ewą. Laminowanych szwów nie znajdziesz w namiotach za 200 zł z Tesco ;)
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 08.02.2007 13:52

Pakula napisał(a):A tak wogóle to powiedzcie mi jak to jest możliwe spakować sie jadąc pod namiot?! Trzeba zabrać tyle różnych rzeczy ,że niemam pojęcia jak to zmieszcze.Samochód mam niemały bo Vectre kombi,ale i tak wydaje mi sie za mały.Rodzinka też niemała bo 2+2.W gre wchodzi jeszcze kufer na dach ale trzeba by było go kupić!!!! Zbyt dużo wydatków jak na taki wyjazd. :(


Pakula :lol: nauka pakowania się kłania :lol: ja do sedana zmieściłem wszystko :lol: a jak rozpakowałem to sam się dziwiłem, że tyle weszło bo mieliśmy i fotele składane, i stolik i parasol ogrodowy, i namiot, i kuchenkę gazową, wszystko wszystko wszystko co jest potrzebne na camping a dodatkowo jeszcze rakietki do badminktona i dmuchańce syna oraz 12 butelek wody mineralnej :lool: Sam nie wiem jak ja to zmieściłem ale bylo duuużo więcej niż ci wymieniłem :lool: ;)

Pozdrav :papa:
P.S. Żeby nie było - nie mam BOXu na dachu ;)
Pakula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 570
Dołączył(a): 17.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pakula » 08.02.2007 13:56

No cóż chyba najpierw zrobie ''pakowanie'' dużo wcześniej przed wyjazdem i zobacze jak mi z tym poszło.Żeby sie niezdziwić dzień przed wyjazdem :lol: :lol:
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 08.02.2007 13:58

Lesiu a to jest prawda niestety. Ja mam namiot wojskowy (ma chyba ze 20 lat) i raczej nie przecieka chyba że przy dłuższych opadach i jak coś do powłoki dotyka. Największym jego problemem jaki pamiętam znad polskiego morza to to że co chwila ktoś nas budził z okrzykiem "O KU.WA :!: " czemu towarzyszyło szarpnięcie namiotem i BUM kładącego się. Odciągi mają po 6 mb :D i mają zielony maskujący kolor (jak cały namiot). Największym plusem natomiast wymiar - 3 metry średnicy :lol: :wink:
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 08.02.2007 13:59

Pakula napisał(a):A tak wogóle to powiedzcie mi jak to jest możliwe spakować sie jadąc pod namiot?! Trzeba zabrać tyle różnych rzeczy ,że niemam pojęcia jak to zmieszcze.Samochód mam niemały bo Vectre kombi,ale i tak wydaje mi sie za mały.Rodzinka też niemała bo 2+2.W gre wchodzi jeszcze kufer na dach ale trzeba by było go kupić!!!! Zbyt dużo wydatków jak na taki wyjazd. :(

Dopóki powoziłem haczbekiem to w sklepie z bagażnikami wypożyczałem taki wąski i długi bagażnik narciarski. Teraz, po pierwszych wakacjach z kombi chyba przeproszę się z bagażnikiem bo to bardzo dobre miejsce na różne lekkie drobiazgi typu śpiwory, buty, folia pod namiot, poduszki :)
Pakula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 570
Dołączył(a): 17.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pakula » 08.02.2007 14:02

Namiot to w sumie ja mam,ale jest to duży namiot starego typu taki ''willowy'' jak go niektórzy nazywają.Problem polega na tym że zajmie mi w samochodzie pół bagarznika!!! jak niewięcej.A może zrobie wstępne pakowanie z tym namiotem?? może sie uda :roll:
Pakula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 570
Dołączył(a): 17.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pakula » 08.02.2007 14:04

gospodarz napisał(a):
Pakula napisał(a):A tak wogóle to powiedzcie mi jak to jest możliwe spakować sie jadąc pod namiot?! Trzeba zabrać tyle różnych rzeczy ,że niemam pojęcia jak to zmieszcze.Samochód mam niemały bo Vectre kombi,ale i tak wydaje mi sie za mały.Rodzinka też niemała bo 2+2.W gre wchodzi jeszcze kufer na dach ale trzeba by było go kupić!!!! Zbyt dużo wydatków jak na taki wyjazd. :(

Dopóki powoziłem haczbekiem to w sklepie z bagażnikami wypożyczałem taki wąski i długi bagażnik narciarski. Teraz, po pierwszych wakacjach z kombi chyba przeproszę się z bagażnikiem bo to bardzo dobre miejsce na różne lekkie drobiazgi typu śpiwory, buty, folia pod namiot, poduszki :)



Można wypożyczać takie ''trumny dachowe''??
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 08.02.2007 14:07

Leszek Skupin napisał(a):
gospodarz napisał(a):...
Gdybym teraz miał kupować, wybrałbym coś takiego:
http://www.campus.com.pl/index.php/125/1857/19883
...


Takim właśnie byli rozbici koło nas Polacy ze Śląska ;) żesz w mordę ale gigant był. Łogrooomny :D.


Rzeczywiście mały nie jest, 5x2,5x2m :!:
Ale trawestując powiedzenie pewnego Duńczyka mogę powiedzieć, że "....z wiekiem rośnie zapotrzebowanie na wygody" :wink:

Jakiego Duńczyka mam na myśli?
e.zetka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1316
Dołączył(a): 26.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) e.zetka » 08.02.2007 14:09

Pakula napisał(a):Namiot to w sumie ja mam,ale jest to duży namiot starego typu taki ''willowy'' jak go niektórzy nazywają.Problem polega na tym że zajmie mi w samochodzie pół bagarznika!!! jak niewięcej.A może zrobie wstępne pakowanie z tym namiotem?? może sie uda :roll:

A ile lat ma ten namiot? Chodzi mi o materiał z jakiego jest zrobiony.
Bo jeśli to jest rzeczywiście stary namiot, to może nie mieć już imregnacji. Byłam z czymś takim w 2002...W czasie deszczu zawalił się....
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 08.02.2007 14:10

Pakula napisał(a):Można wypożyczać takie ''trumny dachowe''??


Można. Dwa lata temu, w inter-packu płaciłem 10 zł za dzień + kaucja chyba 400 zł.
e.zetka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1316
Dołączył(a): 26.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) e.zetka » 08.02.2007 14:10

Pakula napisał(a):
gospodarz napisał(a):
Pakula napisał(a):A tak wogóle to powiedzcie mi jak to jest możliwe spakować sie jadąc pod namiot?! Trzeba zabrać tyle różnych rzeczy ,że niemam pojęcia jak to zmieszcze.Samochód mam niemały bo Vectre kombi,ale i tak wydaje mi sie za mały.Rodzinka też niemała bo 2+2.W gre wchodzi jeszcze kufer na dach ale trzeba by było go kupić!!!! Zbyt dużo wydatków jak na taki wyjazd. :(

Dopóki powoziłem haczbekiem to w sklepie z bagażnikami wypożyczałem taki wąski i długi bagażnik narciarski. Teraz, po pierwszych wakacjach z kombi chyba przeproszę się z bagażnikiem bo to bardzo dobre miejsce na różne lekkie drobiazgi typu śpiwory, buty, folia pod namiot, poduszki :)



Można wypożyczać takie ''trumny dachowe''??

U nas trumienki wypożyczają po 10 zł na dobę
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 08.02.2007 14:38

Pakula ... do diabła ciężkiego :lol: kiedyś się brało plecak na grzbiet, troczyło się do niego namiot 4 osobowy typu Warta 4 i szło się w Polskę na piechotę :D i to :!: było życie. A teraz :?: :lol: kombi i "jak ja się zmieszczę?" :lol: no weź :lol: nie załamuj ;)
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 08.02.2007 14:57

http://aukro.jarmark.cz/18657_boxy.html ... =gtext&p=0

myślę że nie warto wypożyczać - poszukaj znalazłem kilka szt używanych a nowe są już od niecałych 400 PLN. Jeśli zamierzasz go używać raz w roku do Cro - moim zdaniem nie warto przepłacać, tu http://www.taurus.info.pl/pr.php?idg=4&id=89 też masz kilka tanich. Zaglądnij też do tematu o boxach - może Maciek1956 coś Ci doradzi w tej kwestii bo tym handluje od lat :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi

cron
Campingowe patenty i caravaning - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone