Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

campingi (euro czy kuny)?? :)

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
|Bart|
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 27.07.2003
campingi (euro czy kuny)?? :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) |Bart| » 27.07.2003 17:12

witam,
mam pytanie, a wlasciwie to pytania:
- czym placi sie za campingi w chorwacji? euro czy kunami?
- jak euro to czy da sie wyplacic euro z bankomatow w chorwacji?
- jak tak to po jakim kursie?

__
pozdrawiam,
|Bart|
inga!!!
Croentuzjasta
Posty: 194
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) inga!!! » 28.07.2003 17:23

Na campach można płacić kunami i euro bankomat wydaje many w walucie danego kraju pozdr... Inga!!!
|Bart|
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 27.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) |Bart| » 28.07.2003 18:24

inga!!! napisał(a):... bankomat wydaje many w walucie danego kraju pozdr... Inga!!!


dzieki b. za odpowiedz.. a z bankomatami to nie jest to dla mnie tak oczywiste.. bo w zeszlym roku na krymie wyplacalimsy dolary z bankomatow, a nie sa one waluta obowiazujaca na ukrainie.. :)

jeszcze raz dzieki i pozdrawiam
__
|Bart|
http://krym2002.prv.pl
andriej
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 121
Dołączył(a): 06.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) andriej » 29.07.2003 00:23

Na szczescie Chorwacja jest bardziej rozwinieta cywilizacyjnie niz Ukraina. Do tego kuna jest bardziej stabilna niż hrywna,także nie masz się czym martwić. Płacisz kunami i wypłacasz z bankomatu kuny.
Olo100
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 17.07.2003
campingi (euro czy kuny)?? :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olo100 » 03.08.2003 13:26

Ja osobiście płaciłem w euro i wyszło mnie taniej niż płaciłbym w kunach bo właściciel kempingu miał dobry kurs euro.
Pozdrawiam

Powrót do Kempingi



cron
campingi (euro czy kuny)?? :)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone