Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camp Tomas

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rych19
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 108
Dołączył(a): 21.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) rych19 » 05.06.2011 12:13

Wielkie dzięki za odp. Nie wiem czy tam dojadę, ale namiary zawsze się przydadzą. Lubie takie campy. Planowałem Peljesac, Mostar, Dubrovnik ale ceny paliwa powalają, a jak znam życie to jeszcze podskoczą w sezonie. Wybieram się dopiero w sierpniu, ale termin jeszcze nie znany. Ostatnie pytanie jak wyglada po pożarze z cieniem na campie? Pozdrawiam
krzy41siek
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 29.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzy41siek » 05.06.2011 14:16

Rycho drzewostan nienaruszony a dodatkowo cien wspomagany wielkimi siatkami maskujacymi tak ze jeat milo
rych19
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 108
Dołączył(a): 21.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) rych19 » 05.06.2011 19:55

No to super! Jest szansa, że tam dotrzemy - zaczynam urabiać rodzinkę. Wielkie dzięki Krzych :papa:
mimik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 14.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mimik » 06.06.2011 02:09

Dzięki wielkie za fotki. Nie jest wykluczone, że właśnie tam pojedziemy. Kusi zwłaszcza cena. Chociaż oglądając zdjęcia i stronę w necie też nie ma się do czego doczepić. Kurcze sam już nie wiem :? Za dużo tego wszystkiego. Chyba jak zwykle skończy się na tym, że decyzję podejmiemy na miejscu :D
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 06.06.2011 15:34

A plaża przy tym campingu? Jest kamienista, czy taka półkowo-betonowa? Jakie zejście do wody? Długo płytko?
Może ktoś zamieści zdjęcia tej paży?

A odległość od magistrali? Bardzo ją słychać?
mimik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 14.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mimik » 08.06.2011 23:41

hejka AniaJ.co rusz to na siebie gdzieś wpadamy. :D
To chyba jakieś przeznaczenie :D
Skończy się w końcu na tym że w Cro też się spotkamy :D
Pozdrawiam :papa:
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 08.06.2011 23:46

No chyba nie...my jedziemy dopiero 27 sierpnia najprawdopodobniej...a Wy w lipcu z tego co pamiętam;)
A zbierać informacje zawsze warto, nigdy nie wiadomo, gdzie wylądujemy, choć planowo jedziemy do Trpanj:) A czy coś przegapiłam... już nie Pag?
mimik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 14.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mimik » 09.06.2011 11:08

AniaJ. napisał(a):No chyba nie...my jedziemy dopiero 27 sierpnia najprawdopodobniej...a Wy w lipcu z tego co pamiętam;)
A zbierać informacje zawsze warto, nigdy nie wiadomo, gdzie wylądujemy, choć planowo jedziemy do Trpanj:) A czy coś przegapiłam... już nie Pag?


No owszem Pag miał być i może będzie, ale jak sama zauważyłaś informacje warto zbierać. Rozważamy wciąż różne opcje, bo nie ukrywam, że koszty trzeba ciąć ile się da :D . Jest na pięcioro, a na dodatek z wielkim zdziwieniem odkryliśmy, że nasze pociechy tak się zestarzały, że nagle musimy wszędzie więcej płacić :( . Cóż czas płynie nie ubłaganie :D
symon73
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 28.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) symon73 » 29.06.2011 22:55

Czy ten camp ma również apartamenty? Dostałem ofertę z apartamentu camp-tomas, na zdjęciach widoczny dom, ale wolałbym się upewnić. Willa nazywa się Jureta. Czy był tam ktoś może? Muszę dać odpowiedź do jutra.
Pozdrawiam :)
doris_ka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) doris_ka » 27.06.2012 13:35

Mam pytanie, czy ktoś był w zeszłym roku na kampie Tomas . Jak z ciepłą wodą pod natryskami i z dostępem do prądu. No i jaka jest plaża?
Będę wdzięczna za jakieś nowe informacje :P
arezi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 09.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) arezi » 22.08.2012 12:53

Byłem, prosze Państwa, na kampingu Tomas koło Primosten. Odpoczęlismy z rodzinką super, bardzo spokojne miejsce i bardzo tanie. No fakt, nie jest to kamping z pięcioma gwiazdkami, ale wszystko co potrzeba na nim jest. Widać, że cały czas jest w rozbudowie, łazienki są odnawiane, dobudowuje się apartament (albo raczej bungalow). Dostęp do prądu bez problemu, kłopot z ciepłą wodą, bo bardzo szybko się kończy, ale nam akurat to nie przeszkadzało bardzo, gdyż były niemożliwe upały i nikt nie myślał nawet o ciepłej wodzie. Camp na uboczu, w super lasku, pełno cienia, a jednocześnie wszędzie blisko. Co dziennie świeże pieczywo z piekarni przyjeżdżało, trunki (piwko itp) można było, jak komuś brakło nabyć u przemiłego właściciela. Naprawde polecam! jak za taka cenę (2+2, namiot, prąd, auto) 19,50 Euro (144 Kn) to było super. Polecam.
fiechu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 901
Dołączył(a): 15.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiechu » 29.01.2014 20:01

Czy ktoś posiada może jakieś fotki z tego campingu?
Widziałem ich stronkę ale zdjęcia są mało użyteczne.
Ewentualnie inny camping w okolicy ale z kategorii małych lub przydomowych.
O Adriaticu w Primosten wiem.
arcymagus
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 29.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) arcymagus » 30.04.2014 14:48

Zdjęcie z boku campu.
IMGP bok.jpg


Widok z parceli.
IMGP z campu.jpg


Widok wieczorkiem ....
IMGPzachód.jpg
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camp Tomas - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone