Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

buty do pływania

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
weSoLuTka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 22.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) weSoLuTka » 15.06.2007 09:47

W HR sa eleganckie buciki za ok. 30-40 kun z gumeczka ktora mozna sobie zacisnac zeby nie wpadaly drobne kamyczki.
Pozdrawiam
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 15.06.2007 11:26

my nabylismy w tym tygodniu te z Biedronki,nie wyglądaja tak źle,miejmy nadzieje że 10 dni na cro wytrzymają
truskawa
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 09.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) truskawa » 15.06.2007 16:56

ja testowałem ostatnio swój zakup na basenie (dziwnie sie patrzyli ale jakoś nie wywalili mnie :) ) kupiłem w decathlonie takie na deskę "odlane" z jednego kawałka gumy (tworzywa sztucznego :?: ). Mam nadzieje że przeżyją ... a ja w nich

pozdrawiam
truskawa
kafur
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 308
Dołączył(a): 02.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafur » 15.06.2007 17:28

Kacper111 napisał(a):my nabylismy w tym tygodniu te z Biedronki,nie wyglądaja tak źle,miejmy nadzieje że 10 dni na cro wytrzymają
Tez takie sobie z żonka sprawiliśmy. :D
danzagster
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 24.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) danzagster » 16.06.2007 15:55

Witam,
znajomy wspominał by przy zakupie pamiętać, że gumowe podeszwy ślizgają się na kamieniach w Cro więc bezpieczniejsze (lecz trochę droższe) :D są te z silikonwą podeszwą ???
Pzdr
doman11114
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 24.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) doman11114 » 24.06.2007 20:43

gorąco polecam ci buty do wody które znajdziesz w sklepie Decathlon, ich cena to ok. 40zł Buty z antypoślizgowa podeszwa, specjalną wkładką dzieki której but po spadnieciu z nogi nie leci na dno lecz wypych go woda. Ogólnie profeska. POLECAM JESZCZE RAZ :D :D :D :D
maciej1969
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 257
Dołączył(a): 03.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciej1969 » 29.06.2007 14:19

Kacper111 napisał(a):my nabylismy w tym tygodniu te z Biedronki,nie wyglądaja tak źle,miejmy nadzieje że 10 dni na cro wytrzymają


Kupiłem dzieciom w Biedronce i wytrzymały dokładnie 1 wyjazd do Cro (10dni). Dziesiątego dnia były juz tak zniszczone, że nie zabierałem już ich z powrotem do Polski :wink:

Moje były chorwackie - wytrzymały 2 wyjazdy i były 2 x droższe - więc wychodzi na to samo :wink:
ona wrocław
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 28.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ona wrocław » 29.06.2007 14:25

My zakupilismy w zeszłym roku na bazarku z Szibeniku za 50 kun i wytrzymały 14 dni biegania po plaży, pływnia i wsyztskiego co można było z nimi wyprawiać..ostatnio je nawet ogladałam i jeszcze się nadają,, miejmy nadzieję że przeżyją również tego roczną eskapadę..
tylko nie było wyboru w kolorach i razem z mężem mamy "na rzepke" on niebieskie a ja różowe hihihi :oops:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.07.2007 15:42

Szaki już pisał a ja potwierdzam;
chińskie trampki są wyśmienite zarówno do wchodzenia, pływania jak i wspinania na skały celem skoku.
Testowałem osobiście :)

Bez butów wlazłem raz (pierwszy) na Lastovie no i jeż... Ale raptem z 15 kolców i bez medykamentów się zagoiło.

Pozdro Igor
Torcida1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 454
Dołączył(a): 30.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torcida1 » 04.07.2007 17:35

Rok temu kupiłem w Cro takie buty gumowe, tyle, że z dziurkami. Wszystko ok, jednak czasem drobny żwirek wsypywał się do nich i to nie było przyjemne.
kondzio
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 86
Dołączył(a): 12.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kondzio » 04.07.2007 19:07

właśnie wróciłem z Baski i buty z biedronki wytrzymały całe dwa tygodnie,chodziliśmy w nich codziennie z apartamentu na plaże jakieś 200m ,pływaliśmy i biegaliśmy po plaży więc są ok.
Joola
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 05.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joola » 05.07.2007 13:35

kondzio napisał(a):właśnie wróciłem z Baski i buty z biedronki wytrzymały całe dwa tygodnie,chodziliśmy w nich codziennie z apartamentu na plaże jakieś 200m ,pływaliśmy i biegaliśmy po plaży więc są ok.


moje też wytrzymały bez problemu :)
derobson
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 08.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) derobson » 09.07.2007 17:28

na tanmtejszych targowiskach sa buty MARES-a , a więc uznanej firmy w bardzo atrakcyjnych cenach. Kolega kupił na bazarku w Trogirze te Maresy po 30 kun para , materiałowe, spod silikon lub guma , nie pamiętam. Wyglądały OK

Bardzo podobne ( ale nie identyczne) Maresy w Polsce w Makro kosztowały 50 zł bez jednego grosza, o ile dobrze pamiętam
cezar1280
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 06.03.2007
wiadomość dla Joola

Nieprzeczytany postnapisał(a) cezar1280 » 11.07.2007 08:45

Witaj Joola,
próbuję złapać z Tobą kontakt, ale niestety priwy nie działają na tym forum.
Natknęłam się na informacje w którymś poście dotyczącą Twojego pobytu w Melicie. Wybieram się do Orebica i Melity na początku sierpnia i miałabym, jeżeli pozwolisz, kilka pytań.
Proszę o kontakt na e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
Bożena
dendrome
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 12.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dendrome » 24.07.2007 12:04

kupilem w intersporcie za 25 zl - bardzo wygodne, przepuszczajace powietrze - podeszwa lekko twarda czyli kamienie powinna wytrzymac
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone