Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bunculucka a nagosc

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Veene2
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 06.06.2006
Bunculucka a nagosc

Nieprzeczytany postnapisał(a) Veene2 » 02.08.2007 12:05

Czesc,

Mam dosyc pilne pytanie, bo urlop tuz tuz, a ja dopiero teraz stwierdzilem, ze 4 raz z rzedu mam zamiar wybrac sie do Chorwacji;)

Interesuje mnie czy na kampingu Bunculucka na Basce nagosc jest obowiazkowa? Napisalem maila do administracji kampingu i otrzymalem info, ze trzeba byc zawsze, wszedzie i o kazdej porze na golasa. Chcialbym sie dowiedziec jak to jest naprawde. Nie mam nic przeciwko nagiemu opalaniu, w koncu po to jezdze do Chorwacji, ale niekoniecznie chcialbym latac z golym tylkiem po kampingu, a juz na pewno nie chcialbym byc przymuszany do tego.

Bede wdzieczny za dosyc szybkie odpowiedzi;)

Moze ktos rowniez jest w stanie polecic fajny kamping pomiedzy Istria a Dubrovnikiem, z plaza dla golasow, gdzie jest duzo osob, a nie 3-4 :)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 02.08.2007 12:50

Osobiście spacerowałem w ubraniu około godz 19 po plaży na FKK Bunculuka, na kempie też widziałem ludzi w ubraniach , chyba że od 2004 coś się zmieniło w obyczajach
:wink:
aga79
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 166
Dołączył(a): 20.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga79 » 02.08.2007 16:57

hej,
Byłam kiedyś na tym kampie - przejazdem...widziałam tylko ludzi na golasa:)
Pamiętam jeden widok....facet ok. 70-tki calkiem nago - fuj
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 02.08.2007 21:06

aga79 napisał(a):hej,
Byłam kiedyś na tym kampie - przejazdem...widziałam tylko ludzi na golasa:)
Pamiętam jeden widok....facet ok. 70-tki calkiem nago - fuj

A gdzie tolerancja. :wink: Jak będziesz miała 70lat to nago będziesz fuj ?
kawo
Croentuzjasta
Posty: 210
Dołączył(a): 22.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawo » 03.08.2007 16:08

aga79 napisał(a):hej,
Byłam kiedyś na tym kampie - przejazdem...widziałam tylko ludzi na golasa:)
Pamiętam jeden widok....facet ok. 70-tki calkiem nago - fuj


Aga .... Ty jak będziesz w okolicach tego wieku (myslę, że dożyjesz) to będziesz fuj x N2. Kobieta w tym wieku wygląda tragicznie, facet lepiej).
aga79
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 166
Dołączył(a): 20.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga79 » 03.08.2007 17:29

trzeba było go widzieć....
mirek109
Cromaniak
Posty: 652
Dołączył(a): 27.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirek109 » 03.08.2007 17:34

aga79 napisał(a):trzeba było go widzieć....


Trzeba było nie patrzyć :))))

Poprzednicy wpisali to co ja myśle :))))

Trzeba ci bedzie w lustro patrzeć za kilka(oby)nascie lat. Oby to lustro nie było krzywe :))))
kawo
Croentuzjasta
Posty: 210
Dołączył(a): 22.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawo » 03.08.2007 17:51

aga79 napisał(a):trzeba było go widzieć....


Ależ ja Ci wierzę, wyglądał jak starzec, ciało pomarszczone, antypatyczne, można powiedzieć nawet że wstrętne...... jednym słowem - lepiej nie patrzeć. Jednak pomimo swojej starości - był młody duchem. :!: Doceń to.
Jednak zauważ i już się zacznij martwić - TY będziesz taka sama.
Z przykrością przyjmuję to do wiadomości ale ja również taki bedę. :( Strasznie mi z tego powodu jest przykro. Strasznie. :cry: :cry: :cry:
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 05.08.2007 15:37

aga79 napisał(a):hej,
Byłam kiedyś na tym kampie - przejazdem...widziałam tylko ludzi na golasa:)
Pamiętam jeden widok....facet ok. 70-tki calkiem nago - fuj


to sie ciesz że nie widziałaś jego zony heheh
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.08.2007 15:52

Kacper111 napisał(a):
aga79 napisał(a):hej,
Byłam kiedyś na tym kampie - przejazdem...widziałam tylko ludzi na golasa:)
Pamiętam jeden widok....facet ok. 70-tki calkiem nago - fuj


to sie ciesz że nie widziałaś jego zony heheh

Trudno przyznac Ci racje - a jak ten 70-cio latek za żone miał 20-30-latkę :?: :lol: :lol: 8) :lol:
GALILEUSZ
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 76
Dołączył(a): 21.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) GALILEUSZ » 05.08.2007 19:26

70-latek na golasa ? Faktycznie nic przyjemnego.
Trzeba sobie zadać pytanie czy ludzie jeżdzący na campingi FKK jadą, żeby oglądać innych, pokazywać się innym, czy też poczuć pewną swobodę na swoim ciele ( przy okazji opalić się tu i tam).
Ale to już wynika z idei naturyzmu.
Jeśli się nie chce chodzić nago to raczej bym ominął ten camping.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 06.08.2007 08:35

faceci czy kobiety po 70-tce na plazy fkk mi nie przeszkadzja. mam nadzieje ze jak bede w ich wieku to nie zmienimy naszego podejscia do nagosci i caly czas bedziemy jezdzic na fkk. kiedys wszyscy bedziemy starzy i nalezy o tym pamietac. tam o co sie pytasz n igdy nie bylismy. np fkk ulika k/Porec nam bardzo odpowiada. nagosc wymagana jest na basenie i plazy. na reszcie kampingu dowolnie lecz wzdluz plazy jezdzi Pan z obslugi na skuterku i wymaga przestrzegania nagosci. trzeba sie albo rozebrac albo opuscic plaze. kobiety tlumaczace sie ze maja okrec i nie da rady bez majtek byly rowniez wypraszane wiec jest to mocno respektowane - zreszta w ten sposob moze sie tlumaczyc prawie kazda kobieta a Panu z obslugi moze byc to ciezko zweryfikowac wiec popieram tgak rygorystyczne podejscie. my robilismy nago zakupy, mylismy auto, gotowalismy przed namiotem obiady na gazowce i co to sa gacie przypomnialo sie nam 5 minut przed wyjazdem w droge powrotna :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.08.2007 09:32

Widocznie pytający che być "tekstylny" na kempingu naturystycznym. :wink: :lol:
Może trzeba mu przypomnieć, co to jest naturyzm
Veene2
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Veene2 » 06.08.2007 14:21

Pytajacy jest wolnym czlowiek i lubi robic to na co ma ochote a nie to co mu kaza;]
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 06.08.2007 14:42

Veene2 napisał(a):Pytajacy jest wolnym czlowiek i lubi robic to na co ma ochote a nie to co mu kaza;]


wolnosc ma tez swoje granice, ktore akceptujesz jadac na naturystyczne wakacje w konkretne miejsce

szukaj wobec tego campu z czescia naturystyczna i tekstylna

jak ja jade na naturystyczny urlop to niemile sa przeze mnie widziane osoby ktore obok opalaja sie w kapielowkach - na szczescie na campach fkk w cro takich niewiele i nie dolaczaj kolego do nich :oops:

odnosnie naturyzmy to jak kolega Janusz napisal polecam:

www.naturyzm.org.pl
www.naturyzm.info.pl

sa to strony nie koncentrujace sie na zdjeciach wiec mozesz tu troszke poczytac :D - nie wiem czy Ci to odpowiada :P
Następna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja

cron
Bunculucka a nagosc
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone