Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bunculucka a nagosc

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maadoox
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 552
Dołączył(a): 24.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) maadoox » 16.10.2007 17:52

as12345600 napisał(a):
Veene2 napisał(a):Bylem, widzialem i teraz podziele sie z Wami wrazeniami;)

Chetnie sluze pomoca na pytania, ktore macie dotyczace tego kampingu.


Mam pytanie czy wejście na plażę jest płatne? Czy można korzystać z plazy naturystycznej a nocować w apartamentach. Pozdrawiam.

Oczywiście że można.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 16.10.2007 18:31

W 2004 wejście na plażę Bunculuka było płatne, niestety nie mam pojęcia ile kosztowało, bo w okolicach godziny 19tej nikt już nie kasował i nie pilnował żeby na golasa chodzić 8)
wani
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 22.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) wani » 17.10.2007 09:33

Jezeli nocujesz poza obrebem campingu to niestety musisz uiscic oplate, jesli chcesz skorzystac z plazy naturystycznej ;) Powiem szczerze - nie pamietam jaka to byla kwota... dlatego wole nie "strzelac", zeby nie wprowadzic Cie w blad.
bbiek007
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 19.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bbiek007 » 19.10.2007 10:48

Załamują mnie tacy ludzie jak GALILEUSZ, który twierdzi, że 70-cio latek na golasa to dla niego nic przyjemnego. No cóż, może jak będzie miał trochę szczęścia to sam dożyje do 70-tki i wówczas spojrzy na to inaczej. A może (tu zwracam się do GALILEUSZA) Twój wygląd lub zachowanie też nie są przyjemne dla innych ? Może wyraz Twojej twarzy wzbudza w innych obrzydzenie ? Nie pomyślałeś o tym ? A tak po za tym to na plaży FKK nikt normalny nikogo nie ocenia za wygląd i nie poddaje takim porównaniom. To zupełnie inny świat w porównaniu do spoconej i niezdrowo podnieconej atmosfery tekstylnych podglądaczy.
PS
Mam 32 lata.
Ludzi oceniam nie po wyglądzie ale po tym co robią i jak mają w głowie.

pozdrawiam
maadoox
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 552
Dołączył(a): 24.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) maadoox » 20.10.2007 08:39

bbiek007 napisał(a):Załamują mnie tacy ludzie jak GALILEUSZ, który twierdzi, że 70-cio latek na golasa to dla niego nic przyjemnego. No cóż, może jak będzie miał trochę szczęścia to sam dożyje do 70-tki i wówczas spojrzy na to inaczej. A może (tu zwracam się do GALILEUSZA) Twój wygląd lub zachowanie też nie są przyjemne dla innych ? Może wyraz Twojej twarzy wzbudza w innych obrzydzenie ? Nie pomyślałeś o tym ? A tak po za tym to na plaży FKK nikt normalny nikogo nie ocenia za wygląd i nie poddaje takim porównaniom. To zupełnie inny świat w porównaniu do spoconej i niezdrowo podnieconej atmosfery tekstylnych podglądaczy.
PS
Mam 32 lata.
Ludzi oceniam nie po wyglądzie ale po tym co robią i jak mają w głowie.

pozdrawiam

O wuaśnie:DDD!
bbiek007
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 19.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bbiek007 » 20.10.2007 12:13

[quote="aga79"]hej,
Byłam kiedyś na tym kampie - przejazdem...widziałam tylko ludzi na golasa:)
Pamiętam jeden widok....facet ok. 70-tki calkiem nago - fuj[/quote]

Kolejny wypał tym razem zapewne idealnie pięknej księżniczki. Myślę, że wielu normalnych ludzi wolałoby się spotkać i porozmawiać z tym 70-letnim panem, którego nazwałaś "fuj" (może pomyliła Ci się litera "h" z "f") aniżeli z Tobą. Pustkę widzę, pustkę ... .

pozdrawiam wszystkich zdrowo myślących !
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 07.11.2007 14:19

bbiek007 napisał(a):Załamują mnie tacy ludzie jak GALILEUSZ, który twierdzi, że 70-cio latek na golasa to dla niego nic przyjemnego. No cóż, może jak będzie miał trochę szczęścia to sam dożyje do 70-tki i wówczas spojrzy na to inaczej. A może (tu zwracam się do GALILEUSZA) Twój wygląd lub zachowanie też nie są przyjemne dla innych ? Może wyraz Twojej twarzy wzbudza w innych obrzydzenie ? Nie pomyślałeś o tym ? A tak po za tym to na plaży FKK nikt normalny nikogo nie ocenia za wygląd i nie poddaje takim porównaniom. To zupełnie inny świat w porównaniu do spoconej i niezdrowo podnieconej atmosfery tekstylnych podglądaczy.
PS
Mam 32 lata.
Ludzi oceniam nie po wyglądzie ale po tym co robią i jak mają w głowie.

pozdrawiam


mamy 29/30 i zgadzamy sie w 100%

co do innego postu to h.. pisze sie przez CH :lol:

mamy nadzieje ze jak bedziemy kolo 70-tki to tak samo chetnie bedziemy sie opalac nago jak w tej chwili
maadoox
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 552
Dołączył(a): 24.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) maadoox » 28.11.2007 23:36

piotrulex napisał(a):
bbiek007 napisał(a):Załamują mnie tacy ludzie jak GALILEUSZ, który twierdzi, że 70-cio latek na golasa to dla niego nic przyjemnego. No cóż, może jak będzie miał trochę szczęścia to sam dożyje do 70-tki i wówczas spojrzy na to inaczej. A może (tu zwracam się do GALILEUSZA) Twój wygląd lub zachowanie też nie są przyjemne dla innych ? Może wyraz Twojej twarzy wzbudza w innych obrzydzenie ? Nie pomyślałeś o tym ? A tak po za tym to na plaży FKK nikt normalny nikogo nie ocenia za wygląd i nie poddaje takim porównaniom. To zupełnie inny świat w porównaniu do spoconej i niezdrowo podnieconej atmosfery tekstylnych podglądaczy.
PS
Mam 32 lata.
Ludzi oceniam nie po wyglądzie ale po tym co robią i jak mają w głowie.

pozdrawiam


mamy 29/30 i zgadzamy sie w 100%

co do innego postu to h.. pisze sie przez CH :lol:

mamy nadzieje ze jak bedziemy kolo 70-tki to tak samo chetnie bedziemy sie opalac nago jak w tej chwili

mam więcej!!! mam więcej!!! hi hi ha ha:DDD
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 29.09.2010 10:15

Veene2 napisał(a):... czy na kampingu Bunculucka na Basce nagosc jest obowiazkowa? Napisalem maila do administracji kampingu i otrzymalem info, ze trzeba byc zawsze, wszedzie i o kazdej porze na golasa...


Znalazlem stary temat lecz bedac w tym roku (2010) odpisze bo info najnowsze.

Nikt nikogo do nagosci niezmusza. Nawet stwierdzilbym, ze nigdzie nie wiedzialem tak wielu ludzi w ubraniach. Do sklepu zakaz wchodzenia nagim. Na plazy sporo w bermudach, panie bardzo czesto topless. Jak dla mnie to malo nagosci jak na camp fkk ...
Freier Beobachter
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 08.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Freier Beobachter » 29.09.2010 11:34

piotrulex napisał(a): mylismy auto,


mycie auta na kampingu...jak najbardziej zgodne z naturą. :?
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 01.10.2010 13:00

Freier Beobachter napisał(a):
piotrulex napisał(a): mylismy auto,


mycie auta na kampingu...jak najbardziej zgodne z naturą. :?


Tak, tak

Sa do tego specjalnie wyznaczone i wyraznie oznaczone miejsca wlasnie po to aby wszystko bylo zgodne z natura :D
Poprzednia strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja

cron
Bunculucka a nagosc - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone