Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela - Luka

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mami7
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 16.01.2011
Brela - Luka

Nieprzeczytany postnapisał(a) mami7 » 16.01.2011 20:10

witam

Proszę o informację, czy wybór dzielnicy Luka w Breli na pobyt z dziećmi to dobre rozwiązanie? Konkretnie mam na myśli ten apartment zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link. Podobno od tego apartamentu do plaży jest ok 15 min pieszo, czy ta dzielnica jest zagospodarowana w jakieś sklepy, restauracje, atrakcje dla dzieci? (3,7,12 lat). Proszę o opinie, odnośnie tej dzielnicy, lub ewentualnie polecić inną dzielnicę.

pzdr
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2526
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 16.01.2011 20:44

Co prawda nie byłem jeszcze w Breli ale ten apartman dość daleko od morza i w drodze powrotnej z plaży może być ciężko wrócić ...

A jaką cenę dają na ten rok ?
mami7
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 16.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mami7 » 16.01.2011 20:59

45 i 50euro; za apartament odpowiednio 2+1 i 2+2.
pzdr
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 16.01.2011 21:05

Luke to najbardziej oddalona od centrum dzielnica Breli . Położona przy Jakiruśa Beach . Dobra lokalizacja :!:
mami7
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 16.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mami7 » 16.01.2011 21:13

Torac napisał(a):Luke to najbardziej oddalona od centrum dzielnica Breli . Położona przy Jakiruśa Beach . Dobra lokalizacja :!:

Dzięki za poprawę w nazwie dzielnicy i za odpowiedź.
Rozumiem, że byłeś, piłeś itd itp. Jak wygląda plaża w Breli i morze? oczywiście interesuje mnie najbardziej w tej dzielnicy, bo wielce prawdopodobne, że tam zagoszczę. Czy dużo miejsc jest do plażowania, czy można znaleźć cień, jak daleko od brzegu morze jest głębokie tzn powyżej 1,5m?
Kwiotek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 19.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kwiotek » 16.01.2011 21:17

My byliśmy tu zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link apartmani 6+2 (100euro) i nam się podobało (fajny zacieniony taras, blisko do centrum, jedyny minus to te powroty z plaży były trochę męczące ale zchłodzone piwko w domu rekompensowało uciążliwości :D
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 16.01.2011 21:19

LUKE znam jedynie z 1-2 spacerów . Moja baza to Podraće .
Ale plaża Jakiruśa jest obszerna a dzielnica jest średnio zamieszkana.
Więcej info udzieli pewnie Consette . Był i widział i nie narzekał.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 16.01.2011 21:19

Kwiotek napisał(a):My byliśmy tu zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link apartmani 6+2 (100euro) i nam się podobało (fajny zacieniony taras, blisko do centrum, jedyny minus to te powroty z plaży były trochę męczące ale zchłodzone piwko w domu rekompensowało uciążliwości :D


Szybki jak błyskawica!
Ale to Soline 8O
Ostatnio edytowano 17.01.2011 09:18 przez Torac, łącznie edytowano 1 raz
mami7
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 16.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mami7 » 16.01.2011 21:22

a jak morze? czy zaraz przy brzegu jest głęboko? znam takich co mnie w ten sposób straszą i nie wiem czy mam zmienić miejscowość czy znajomych?
chodzi mi o to czy jest bezpiecznie dla dzieci.
pzdr
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 16.01.2011 21:27

mami7 napisał(a):a jak morze? czy zaraz przy brzegu jest głęboko? znam takich co mnie w ten sposób straszą i nie wiem czy mam zmienić miejscowość czy znajomych?
chodzi mi o to czy jest bezpiecznie dla dzieci.
pzdr


Niestety nie pluskałem się w Luke . Ale raczej zmień :wink: znajomych.
mami7
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 16.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mami7 » 16.01.2011 21:30

Kwiotek napisał(a):My byliśmy tu zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link apartmani 6+2 (100euro) i nam się podobało (fajny zacieniony taras, blisko do centrum, jedyny minus to te powroty z plaży były trochę męczące ale zchłodzone piwko w domu rekompensowało uciążliwości :D

na stronie piszą, że do plaży z tego ap. jest 150m, rozumiem, że odległość mniej więcej się zgadza, ale powrót pod górkę po schodkach?
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 16.01.2011 21:34

mami7 napisał(a):
Kwiotek napisał(a):My byliśmy tu zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link apartmani 6+2 (100euro) i nam się podobało (fajny zacieniony taras, blisko do centrum, jedyny minus to te powroty z plaży były trochę męczące ale zchłodzone piwko w domu rekompensowało uciążliwości :D

na stronie piszą, że do plaży z tego ap. jest 150m, rozumiem, że odległość mniej więcej się zgadza, ale powrót pod górkę po schodkach?



Istnieje duże prawdopodobieństwo że będzie 20-30 metrów pod górkę!
Kwiotek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 19.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kwiotek » 16.01.2011 21:41

Dojście na plażę odbywa się drogą asfaltową widoczną na zdjęcu po lewej stronie. My mieliśmy taki wózek na zakupy i w min mieliśmy cięższe rzeczy (piwa) :D
mami7
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 16.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mami7 » 16.01.2011 21:47

jaka odległość jest do centrum Breli z dzielnicy Luke?
nie znalazłem niezadowolonej osoby z pobytu w Breli, przynajmniej na tym forum. WY byliście już tam, więc... gdybyście mogli coś poradzić to...
1. najlepsza konoba jest w ...
2. najlepsza plaża jest w ..
3. najwięcej atrakcji dla dzieci jest....
4. warto zwiedzić ....
5. własne doświadczenia, porady itp
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 16.01.2011 21:51

mami7 napisał(a):jaka odległość jest do centrum Breli z dzielnicy Luke?
nie znalazłem niezadowolonej osoby z pobytu w Breli, przynajmniej na tym forum. WY byliście już tam, więc... gdybyście mogli coś poradzić to...
1. najlepsza konoba jest w ...
2. najlepsza plaża jest w ..
3. najwięcej atrakcji dla dzieci jest....
4. warto zwiedzić ....
5. własne doświadczenia, porady itp


Odległość do centrum jakieś 4 km !

1 Pizzera Marko - soline
2. Punta Rata
3. Soline - centrum
4. Trogir , Dubrovnik , Mostar(Kravica) Cetina , Sv Jure
5. Podraće Rules
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone