Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela - Luka

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 17.01.2011 09:22

mami7 napisał(a):witam
Konkretnie mam na myśli ten apartment zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link. Podobno od tego apartamentu do plaży jest ok 15 min pieszo, czy ta dzielnica jest zagospodarowana w jakieś sklepy, restauracje, atrakcje dla dzieci? (3,7,12 lat). Proszę o opinie, odnośnie tej dzielnicy, lub ewentualnie polecić inną dzielnicę.
pzdr


Nie brałbym tego apartamentu . Mocno się umordujecie idąc na plażę. Daleko to raz , ale to może mieć różnicę przewyższeń jakieś 60-80m
mami7
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 16.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mami7 » 17.01.2011 12:07

własnie mieliśmy rezerwować....
dzięki za uwagę, czy jazda w ciemno w terminie od 01-08.07.2011 jest dobrym rozwiązaniem? szukamy noclegów 2x2+2 i naturalnie chcielibyśmy być razem.
czy klima jest konieczna, czy da się żyć, generalnie nie jedzie się tam po to, zeby siedzieć na kwaterze.
Loza_drinker
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 26.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Loza_drinker » 17.01.2011 16:01

mami7 napisał(a):1. najlepsza konoba jest w ...


Ja polecam konobę La Bomba przy samej plaży, będzie niedaleko tej dzielnicy. Konkretnie znajduje się w dzielnicy Scit.


mami7 napisał(a):2. najlepsza plaża jest w ..


Punta Rata
mami7
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 16.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mami7 » 17.01.2011 21:03

nie krępujcie się Koleżanki i Koledzy, z miłą chęcią poczytam Wasze komentarze, wskazówki, porady i uwagi...
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 24.01.2011 00:09

Torac napisał(a):Luke to najbardziej oddalona od centrum dzielnica Breli . Położona przy Jakiruśa Beach . Dobra lokalizacja :!:


Torac mam pytanko czy dzielnica Stomarica w Breli jest stosunkowo cicha, czy to raczej centrum? Wydaje mi się, że chyba kiedys mi pisałeś że zalica się do raczej spokojnych dzielnic, ale nie pamietam a tamtego tematu nie mogę odszukać. Byłbym wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 24.01.2011 00:20

Tak. Stomarica to spokojna dzielnica. W zasadzie wszystkie oprócz Soline są takie. Mocne zagęszczenie straganiarskie i turystyczne kończy się lewym ramieniu punta RAta. Wieczorkiem jeszcze ruch przy skałce ale to już maks.
Przypomnę że Stomarica jakiś 1,5 km od tych atrakcji.
Ale jeżeli mnie pamięć nie myli właśnie w Stomaricy jest beach bar ze spokojną muzyką na żywo- albo w pobliżu.
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 24.01.2011 00:52

Dziękuję Torac za pomoc.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 24.01.2011 01:23

henius34 napisał(a):Dziękuję Torac za pomoc.

Do usług . Również po rocznej przerwie wracam do Breli.
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 24.01.2011 01:28

Kolego Torac dzięki za pamięć :D
Może najpierw zobacz sobie ten temacik forum/viewtopic.php?t=29201
Jeśli chodzi o plaże i jej głębokość w dzielnicy Jakirusa jest kilkanaście wejść plaż zatoczek itd. Niemal każda z nich różni się podłożem ale dla wszystkich jest jedno charakterystyczne jest łagodny spadek nie głębia, natomiast po jakiś 50-70 metrach od brzegu jest podwodne urwisko które pokochałem bo jestem nuraskiem :oops:
co do sklepików i kanjpek opisałem w temacie wyżej.
Tu link do całej relacji może Cię zainteresuje.
forum/viewtopic.php?t=29076&highlight= Jeśli tylko masz jakieś pytania wal śmiało 8)
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 24.01.2011 01:44

Torac napisał(a):
henius34 napisał(a):Dziękuję Torac za pomoc.

Do usług . Również po rocznej przerwie wracam do Breli.

A mi chodzi po głowie półwysep Peliesac a dokładniej zaczynam się interesować miejscowością Zuljana w podobny sposób namierzam jak Jakiruse :D
Tak muszę powiedzieć czytającym że to właśnie kolega Torac wyjaśnił co to za miejsce w Breli i podesłał pierwsze foty chodzi o Jkairuse dzieki raz jeszcze 8)
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 24.01.2011 01:57

Również interesowałem się Jakiruśa na 2011. Ale się nie udało. Wracam na stare śmieci + 1 tydz. nowości !
Do znawców Peljeśaca nie należę ale jeżeli
tego nie znasz to zachęcam do lektury.
Był Trsenik , Żuljana i Duba Peljeska, Podobuće
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 24.01.2011 17:25

Torac świetna relacja i muszę ci zaufać tak jak zaufałem w przypadku Jakirusi. Chodzi mi o Zuljane (te plaże :( ) będę musiał się skupić na tym co tu przeczytałem, bo jestem pod wrażeniem, miejsca i gospodarzy. No chyba że zupełnie inne miejsce zobaczę jeszcze.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 24.01.2011 17:39

To, że w okolicach Żuljany (pomiędzy Żuljaną a Trstenikiem )są fantastyczne plaże zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link pewnik. Tylko znaleźć w pobliżu kwaterkę :cry:
Na pewno łatwiej w okolicach Duby Peljeśkiej a plaże równie fantastyczne.
mami7
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 16.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mami7 » 25.01.2011 09:08

Consett0805, możesz się wypowiedzieć o położeniu tego apartmanu? ile mniej więcej czasu może zająć droga na plaże. zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link.
czy dobrze kojarzę, ze ten biały budynek po lewej stronie to Twój apartman?
Pozdrawiam
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 25.01.2011 17:43

Już spieszę z odpowiedzią.
Nie ten biały budynek to rzecz charakterystyczna z mojego opisu jak dojechać o to cytat
"dalej prosto aż do ciasnego i ostrego zakrętu w prawo (po jednej jego stronie dom po drugiej skała) za zakrętem zjazd w dół do zakrętu w lewo (tak prowadzi droga innej opcji niema ) "ten biały apartament to własnie to miejsce opisane
Do rzeczy 3 min to max jaki czas potrzebujesz na dojście do pierwszej z plaż, :D
Powrót trwa nieco dłużej bo niestety jest dość wysoko, ale nie schody idzie się ulicą. Tu fotka z mojego opisu z zaznaczonym moim apartamentem.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Chętnie odpowiem na wszystkie pytanka
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Brela - Luka - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone