Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela czy warto???

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kafarszczak
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 07.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafarszczak » 31.08.2016 14:47

shrek napisał(a):My mieszkaliśmy w tym domu
http://www.brela.com/entoni/index.htm

W tym mieszkaniu i płaciliśmy za 2+2 70 euro za noc
http://www.brela.com/entoni/1_a211k3.htm



A jak ze sklepami w tamtej okolicy blisko w miare do Lidla czy konzuma ? Oraz centrum ?
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 31.08.2016 16:06

Do sklepu jest jakieś 50 metró.
http://maps.google.com/maps?layer=c&pan ... -1.7432098
Lidl to dopiero w Makarskiej, jalieś 15 kilometrów
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 31.08.2016 16:11

To praktycznie centrum Breli
Do Baśka Vody 10 minut spacerkiem z dziećmi.
kafarszczak
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 07.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafarszczak » 31.08.2016 16:27

Super, dzieki Shrek ! . A jak ze schodami na plaże ? dużo ich z tego miejsca ? :)
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 31.08.2016 22:06

My mieszkaliśmy na ostatnim piętrze i z samej plaży do mieszkania było 142 schodki
Z plaży do domu 82 schodki
villa-entoni-brela-t27925.html
kafarszczak
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 07.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafarszczak » 01.09.2016 21:09

Ja, jak by co to będę brał 3+2, ale póki co nie odpisuje mi nikt na E-mail :P . A powiedz mi jeszcze, jak z autem ? gdzie parkowaliście ? jest jakiś parking przy apartamencie ?
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 01.09.2016 23:11

Nasz parking był obok tego samochodu po lewej
https://www.google.pl/maps/@43.3655634, ... tXHHDQ!2e0
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 01.09.2016 23:21

Pisałeś na ten adres
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Odpiszsze na pewno
kafarszczak
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 07.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafarszczak » 02.09.2016 13:51

Tak, pisałem na ten adres. On jest podany na ichnej stronie z apartamentami.
anka581
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 09.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka581 » 06.09.2016 09:30

Szukam apartamentu dla 8 osób (4+4) na lipiec 2017. Może ktos polecic jakąś kwatere ?
hugo186
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 16.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) hugo186 » 06.09.2016 17:35

NIe polecam Apartments Lu-ka .Wynajęliśmy apartament TATIANA czyli 2+2 na pierwszym piętrze w drugiej połowie sierpnia 2016 r. Apartament składa się z 2 pokoi z duble bed do tego mieliśmy dostawki dla dzieci. Każdy z pokoi ma osobną łazienkę i swój balkon z którego widać kawałek morza. W apartamencie znajduje się kuchnia która jest w pełni wyposażona z akcesoria kuchenne ( garnki patelnie itp.) kuchnia jest otwarta i połączona z jadalnia. W opisie kwatery jest że apartament jest klimatyzowany. Klimatyzację posiada jedynie salon z którego zimne powietrze nie dociera do pokoi, więc nie opłaca się dokupywać opcji klimy która kosztuje 5 Euro dziennie. Salon jest duży z wygodną kanapą. Apartament posiada także dosyć duży taras z którego widać morze. Odległość z apartamentu do morza jest nieduża około 5 minut piechotą, jednak trzeba zjeść około 80 metrów w dół po stromych schodach :-). Jest też miejsce za domem na grill. Minusem była sytuacja gdy moje 3 letnie dziecko huśtało się na małej plastikowej huśtawce w ogrodzie, a ojciec właściciela dosłownie wygonił nas stamtąd mówiąc że nie możemy tu przebywać. Moja córka była bardzo zawiedziona i za każdym razem pytała dlaczego ten pan nas wygonił z huśtawki. A i nie można było skosztować nawet jednej kulki z winogrona gdyż także ten starszy pan zwrócił mi uwagę. Czułem się trochę nie komfortowo.
kafarszczak
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 07.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafarszczak » 07.09.2016 19:41

Shrek - To tam ogólnie jak by na jakiś wypad wieczorny wyjść w tej Breli, to gdzie się najlepiej udać ? tak żeby jakąś restaurację odwiedzić, jakiś deptak fajny gdzie muzyczka gra lub jakieś śpiewy na powietrzu się odbywają ? Jest coś takiego ? czy do Baśkiej Vody trzeba iść ?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107688
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.09.2016 22:11

kafarszczak napisał(a):Shrek - To tam ogólnie jak by na jakiś wypad wieczorny wyjść w tej Breli, to gdzie się najlepiej udać ? tak żeby jakąś restaurację odwiedzić, jakiś deptak fajny gdzie muzyczka gra lub jakieś śpiewy na powietrzu się odbywają ? Jest coś takiego ? czy do Baśkiej Vody trzeba iść ?

Na całej długości Breli jest deptak.
Muzyka w centrum, ale we wrześniu nie codziennie.
Konoby przy deptaku są,
W La Bomba muzyka z płyt.
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 07.09.2016 22:50

Dokładnie tak jak Janusz napisał.
Tylko przejście centrum Breli zajmuje jakieś 2 minuty.
Po więcej rozrywki trzeba udać się do Baśki.
kafarszczak
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 07.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafarszczak » 08.09.2016 18:42

Janusz Bajcer napisał(a):
kafarszczak napisał(a):Shrek - To tam ogólnie jak by na jakiś wypad wieczorny wyjść w tej Breli, to gdzie się najlepiej udać ? tak żeby jakąś restaurację odwiedzić, jakiś deptak fajny gdzie muzyczka gra lub jakieś śpiewy na powietrzu się odbywają ? Jest coś takiego ? czy do Baśkiej Vody trzeba iść ?

Na całej długości Breli jest deptak.
Muzyka w centrum, ale we wrześniu nie codziennie.
Konoby przy deptaku są,
W La Bomba muzyka z płyt.


Ja tam jade w lipcu.

Jak do Baśkiej blisko to będę tam pewnie spędzał wieczory, zresztą zobaczę co tam będzie się w Breli działo wieczorami. W Baśkiej co jest warte zobaczenia za dnia ? .
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Brela czy warto??? - strona 53
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone