Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Villa Entoni Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
JOL
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 1
Dołączył(a): 04.06.2010
Villa Entoni Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) JOL » 04.06.2010 12:47

Proszę o opinie na temat Villi Entoni w miejscowości Brela, wyjeżdżam po raz pierwszy do Chorwacji...
johnny2002
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 20.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) johnny2002 » 23.06.2014 22:00

Odgrzewam pytanie.

Czy ktoś był i może coś na ten temat napisać ?
Szukałem i nic nie nalazłem.
yooshky
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yooshky » 05.08.2015 14:31

Odgrzewam kotleta, ale może komuś się przyda. Sam natrafiłem na ten pusty wątek szukając opinii, dlatego kolejnym poszukiwaczom chcę coś zostawić.
W tym roku korzystałem z usług Sandry i Entoniego. Na ten moment napisze tylko, że: POLECAM te apartamenty (tylko 70 schodów do plaży ;) ), właściciele to bardzo mili ludzie, Sandra mówi b. dobrze po angielsku, standard, przynajmniej mojego apartamentu wysoki, co drugi dzień sprzątaczka + nowe ręczniki, co tydzień wymiana pościeli. Zapewnione sprzątanie bywa krępujące. Nie wiedziałem o tym i w drugim dniu pobytu zostawiłem naczynia nieumyte po śniadaniu (spieszyliśmy się na Fish Picnic). Po powrocie błysk - wszystko pomyte przez sprzątaczkę. Entoni jest bardzo rozmowny i można z nim "stracić" trochę czasu na pogawędkach.
Podeślę jakieś fotki jak ogarnę RAWy z wakacji. Odpowiem też na ewentualne pytania.
Pozdrawiam
marock
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 21.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marock » 06.08.2015 16:25

yooshky napisał(a):Odgrzewam kotleta, ale może komuś się przyda. Sam natrafiłem na ten pusty wątek szukając opinii, dlatego kolejnym poszukiwaczom chcę coś zostawić.


"yooshky" ja już w tym roku byłem w Cro ale na Istrii. I może to głupie ale zaczynam "powoli" rozglądać się za miejscówką na przyszły rok :lol:
Z rodziną byliśmy dwa razy na Istrii i trochę udało nam się pojeździć po tym półwyspie. Ale obiecałem familii, że następny raz to już na pewno Dalmacja (Brela na zdjęciach wygląda przepięknie).
Nawet znalazłem ofertę Villa Entoni na necie, ale niestety nie mają podanych cen. Ile płaciliście za swój apartament i który to był, jeśli oczywiście można wiedzieć?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
:papa:
yooshky
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yooshky » 06.08.2015 16:50

Można wiedzieć. Udzielę informacji w miarę możliwości.
Wynajmowałem ten app -> zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link bo ten -> zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link był już zajęty (marzec). Cena 65 euro. W późniejszym okresie mogę Ci podesłać trochę fotek z okolicy tego miejsca (jak je ogarnę - format RAW).
Przed budynkiem (70 schodów) jest plaża żwirowa, dość wąska, ale mało na niej osób i nie ma problemu z brakiem miejsc (18.07-01.08.2015) w przeciwieństwie do Punta Rata i innych okolicznych.

Proponuję abyś rozważył również mniej ludne części jak: Brela - Podraće, Brela - Šćit, Brela - Stomarica (chyba najładniejsza część). Brela - Jardula chyba jednak troszkę za daleko od centrum jak dla mnie. W tych dzielnicach to już raczej schody liczy się w setkach a odległość do plaży w pionie ;)
Soline nie jest tak strasznie tłoczne jak je opisują, mnie tam się podobało. Frankopanska jest OK tak od nr. 30; 40.
rafciokowalczyk
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafciokowalczyk » 21.08.2015 14:03

Czy mógłbyś mi napisać jak wygląda sprawa z parkingiem, jak wygląda wogóle poruszanie się samochodem w tym rejonie. Gdybyś potwierdził jeszcze, czy widok na morze jest najlepszy z apartametów nr 1 i 2.
yooshky
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yooshky » 10.04.2016 22:32

Trochę późno, ale niech zostanie dla potomnych :)
Część miejsc parkingowych jest przy budynku -> zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Kolejne miejsca znajdują się 50m dalej -> zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Moje miejsce parkingowe było tam gdzie stoi łódka. To plac na którym mieści się kilkanaście miejsc dla okolicznych pensjonatów. Parking jest w cenie apartamentu. Otrzymuje się kluczyk do tego łańcucha.
Samochodem porusza się ciężko (w sezonie) ale nie beznadziejnie. Jeśli nie przeraża Cię mijanie się na lusterka lub szorowanie bokiem po skale :)
Dla mnie luzik, choć moja pani miała nie raz strach w oczach.
Najlepszy widok na morze jest z apartamentów 1 i 2 wg numeracji z tej strony -> zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Ja zajmowałem ten z nr 2. Nieduży, schludny, co drugi dzień przychodzi sprzątaczka (w cenie). Właściciele młodzi (~40l) bardzo mili i sympatyczni, mieszkają w budynku. Najłatwiej porozumieć się z nimi po angielsku (szczególnie Sandra, Entoni tak sobie).

Kilka fotek tak na bardzo, bardzo szybko:

Na zewnątrz:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wewnątrz (moje "burdello bum-bum"):
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kawka na balkonie (córa pije zbożówkę):
Obrazek

Widoki z balkonu:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Okoliczne (bliziutkie) plaże. Z tego co pamiętam 70 schodów z plaży do samego pokoju. UWAGA NA JEŻOWCE:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Nieco dalsza plaża ;) (Punta Rata, Brela bez kamola??? Nieeeeee):
Obrazek
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 27.08.2016 21:36

My w tym roku w sierpniu byliśmy w tym pokoju nr 1
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Do pokoju z plaży było 142 schodów ( tak powiedziała mi córka) + dwa podejścia
Dom w drugiej linii brzegowej
Widok z tarasu piękny
Do Baśka Vody 10 minut spacerkiem
My płaciliśmy za 2+2 70€ za noc
Polecam wszystkim

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone