Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela 2014

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
medmad
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 02.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) medmad » 02.09.2014 14:38

Fajnie że trafiłem na to forum, do tego wątku:)
Powiedźcie mi - drodzy forumowicze - czy w Breli (lub okolicznych miejscowościach) są plaże dla psów i gdzie dokładnie się mieszczą (jaka "dzielnica" Breli).
Byliście (niektórzy widzę że kilkakrotnie) więc podzielcie się informacją.
Jadę w połowie września z psem:) Pierwszy raz do Cro.
Widzieliście tam psich turystów?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.09.2014 14:49

Witam.
Spacerując promenadą widziałem miejsce wydzielone do kąpieli piesków.
Ne pamiętam dokładnie, która to plaża ... ale gdzieś w okolicy centrum.
Krzysztof i Lidia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3282
Dołączył(a): 23.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 02.09.2014 15:03

Oj, raczej nie w centrum :roll:
Jedyna plaża w Breli dla piesków znajduje się w małej zatoczce między Stomaricą a Podcrkavlje :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.09.2014 18:15

Całkiem możliwe,że widziałem dwa miejsca - to o którym piszesz - i może nie w centrum, ale gdzieś na trasie Šćit - centrum Breli.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.09.2014 19:17

medmad napisał(a):Fajnie że trafiłem na to forum, do tego wątku:)
Powiedźcie mi - drodzy forumowicze - czy w Breli (lub okolicznych miejscowościach) są plaże dla psów i gdzie dokładnie się mieszczą (jaka "dzielnica" Breli).
Byliście (niektórzy widzę że kilkakrotnie) więc podzielcie się informacją.
Jadę w połowie września z psem:) Pierwszy raz do Cro.
Widzieliście tam psich turystów?

Witam po raz drugi.

Jeśli jedziesz do Breli w ciemno, to szukaj apartamentu w dzielnicach od Podrače do Jarduli

Na pewno piesek wykąpie się w Jadranie :lol: :idea:
medmad
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 02.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) medmad » 03.09.2014 21:34

Dzięki wielkie za wskazówki. Mapka ta już kilka miesięcy siedzi u mnie na kompie:)
Nie ma innej opcji - psi plażing bez smażing ma być! Choćby na totalnym odludziu oddalonym od Breli o kilka km.
medmad
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 02.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) medmad » 08.09.2014 14:11

Niestety, ale Brela z psem to totalna pomyłka.
Wszędzie schody, stromo, deptak w 80 procentach bezpośrenio biegnie przy plaży, malutko drzew przy plaży (cienia).
Po ponad godzinnym spacerze po promenadzie - uciekliśmy do Promajny. I tą miejscowość polecam na wypad z dogiem:)
Więcej info jak wrócę za 2 tyg.
horas
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 15.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) horas » 11.09.2014 09:56

Kurcze, wujek google nie może mi pomóc w znalezieniu tego apartamentu z pierwszego postu :(
Może źle szukam...wpisuję Brela, Podcrkavlje 9 no ale niestety nie umiem znaleźć żadnych namiarów ...a szkoda bo byłbym zainteresowany tą miejscówką na przyszły rok 8)

może ktoś z szanownych forumowiczów pomoże w zlokalizowaniu ?

pozdr.
horas
Sonar
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 08.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sonar » 11.09.2014 17:26

Płciliśmy 88 euro za dobę za apartament 2 pokojowy, każdy pokój z łazienką i tarasem. Dodatkowo mała kuchnia i salonik + wifi i klima w cenie na Podrace nad sklepem.
Jędrula
Croentuzjasta
Posty: 235
Dołączył(a): 12.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jędrula » 11.09.2014 18:00

Sonar napisał(a):Płciliśmy 88 euro za dobę za apartament 2 pokojowy, każdy pokój z łazienką i tarasem. Dodatkowo mała kuchnia i salonik + wifi i klima w cenie na Podrace nad sklepem.





A możesz powiedzieć w jakim terminie ta cena i za ile osób ?
Adek99
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 608
Dołączył(a): 05.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adek99 » 18.09.2014 09:38

Brela jest piękna, wróciliśmy z żoną w Poniedziałek, zauroczyła nas ta miejscowość. Super promenada, różne plaże, dużo zieleni. Trochę zaskoczyła mnie liczba turystów we wrześniu, spodziewałem się większych luzów, a było dość tłoczno. Na szczęście Brela jest "rozciągnięta" na dość znacznym obszarze, generalnie w stronę Pisaka mniej ludzi, w stronę Baśki gęściej. Mieszkaliśmy na ulicy Scit, do morza mieliśmy 180 schodków (za to samochód pod apartmanem), bardziej jednak spodobała nam się sąsiednia ulica Podrace - luźniejsza zabudowa, dużo pinii i cykady... Byliśmy w sąsiedniej Baskiej Vodzie (spacerkiem) i Makarskiej, ale tam tłumy jeszcze większe, nie ma takiego klimatu jak w Breli. Polecamy :!:
Sonar
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 08.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sonar » 20.10.2014 16:52

Jędrula napisał(a):
Sonar napisał(a):Płciliśmy 88 euro za dobę za apartament 2 pokojowy, każdy pokój z łazienką i tarasem. Dodatkowo mała kuchnia i salonik + wifi i klima w cenie na Podrace nad sklepem.





A możesz powiedzieć w jakim terminie ta cena i za ile osób ?


Hej,
Termin: 25 sierpnia - 5 września 2014
Ilośc osób: Dwie pary.
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 01.11.2014 13:34

witam ładne foty. z wypowiedzi forumowiczów wnioskuję że Brela jest na prawdę klimatycznym miejscem :D Może warto wybrać się w czerwcu żeby nie było takiego tłoku?
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10901
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 02.11.2014 09:15

anubis2423 napisał(a):witam ładne foty. z wypowiedzi forumowiczów wnioskuję że Brela jest na prawdę klimatycznym miejscem :D Może warto wybrać się w czerwcu żeby nie było takiego tłoku?

no, oczywiście że warto się wybrać, choć pomimo uroków wielu się zraziło stromym podejściem, więc weź to pod uwagę;
również chciałem się kiedyś wybrać do Cro w czerwcu z uwagi na luz, ale skutecznie odstraszyła mnie czerwcowa pogoda z tego roku

jackq napisał(a):To jeszcze ciekawe chmurki :P

rewelacja, bardzo efektowne, to jakieś wyjątkowe zjawisko pogodowe było;
ciekawe, że ja nigdy nie natrafiłem na taką pogodę, w 90% zawsze bezchmurne niebo
Casian
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Casian » 06.01.2015 19:00

Witam

Chciałbym z rodzinką w tym roku odwiedzić Brele, ale mam pytanie jako że jadę z małymi dziećmi 1 rok + 5 lat to jest w Breli jakaś dzielnica gdzie jest najmniej schodów? Perspektywa noszenia wózka z dzieckiem + wszelakie toboły na plażę trochę mnie przeraża. Czy jednak Brela to tylko schody i strome uliczki ? Czy jeżeli znalazł bym apartament w 1 lub 2 linii brzegowej to jakich wysokich podejść można się spodziewać ? ewentualnie czy jest jakaś plaża na która można autem podjechać ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone