Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bratus - kwatery - ktoś poleci

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kasiula.m
Croentuzjasta
Posty: 189
Dołączył(a): 01.08.2005
Bratus- czy ktos tam byl?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasiula.m » 16.08.2005 20:13

Wyjezdzamy w niedziele i caly czas krazymy po roznych miejscach na Rivierze Makarskiej by zakotwiczyc- zastanawiamy sie teraz nad wioseczka Bratus( 5 km od Makarskiej), byl tam ktos moze? W sieci niewiele informacji, nie zanudzimy sie tam na smierc?:)
Jezeli ktos byl to poprosze o spostrzezenia:)
K
Persa
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Persa » 09.09.2005 21:36

Witam
Pewnie juz wrociliscie :) .Jestem ciekawa czy zahaczyliscie o Bratus?Mysle o wakacjach 2006 i ta miejscowosc tez jest brana pod uwage.moze wy podzielicie sie wrazeniami i ew. namiarami na duza kwatere.Pozdrowka
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 03.12.2009 18:47

ja bylam i polecam wszystkim, ktorzy licza na spokoj. do tego idąc w strone makarskiej jest fajan knajpka czy porcie. jedzenie smaczne i tanie!! plaza przy niej tez jest fajna, duzo miejsca, są prysznice i lezaki, mozna wypozyczyc rowerek.

czysto i sympatycznie a do makarskiej lub baski vody blisko :lol:
Wiła wianki
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 09.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiła wianki » 07.12.2009 19:45

Jest tam sympatycznie i spokijnie. Fajne miejsce do skakania do wody z betonowego mini molo.
pocztówka28
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 423
Dołączył(a): 25.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pocztówka28 » 07.12.2009 21:59

Właśnie dzisiaj zaplaciliśmy za kwaterę w tej wioseczce :) Oby intuicja,która mi podpowiada, że to miejsce idealne dla nas mnie nie zawiodła :)
Czy knajpka w drodzę do Makarskiej to jedyny tego typu lokal? Czy są jeszcze jakieś inne?

Czytałam o 3 plażach w pobliżu w tym jedna malutka. Jak do niej dojść? Czy to jakaś mini zatoczka?

Z góry dziękuję za odp.

Ps. Dlaczego ten czas tak się wlecze...ja nie wytrzymam do września :)

Pozdrawiam Ania
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 07.12.2009 23:59

zgadza się są 3 plaże. jedna główna w bratusiu - obok są2 knajpki. w jednej sa glownie lody i kawa- czy bylo jedzenie nie pamietam, natomiast w 2 jest jedzenie, ale ceny..... wyzszeniz w makarskiej, dlatego nie polecam. jest tez mala plaza po ktorej sie schodzi stromymi schodami- taka mini zatoczka. plaza dzika i na kilak osob jedynie. my bylismy raz mimo, ze mielismy ja na przejscie przez ulice. no i 3 plaza w kierunku makarskiej (jak sie wjezdza do bratusia) przy porcie. i ta zdecydowanie polecam! plaza ladna, czysta i duza. jest mozliwosc wynajecia rowerkow wodnych i lezakow. plaza jest czesciowo zacieniona. w porcie jest fajna knajpka gdzie mozna zjesc dobrze i tanio! ta ostatnia plaza tak naprawde nie nalezy do bratusia tylko do krvavica. na tą miejscowość zresztą się zjezdza aby dojechac do batusia. zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link masz mapke ze zjadzem na krvavice, na tym odcinku prostym jest bratus :)
janniko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3195
Dołączył(a): 08.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) janniko » 08.12.2009 09:30

Witam
A może jakieś fotki i krótka (lub dłuższa) relacja?
8)
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 08.12.2009 09:34

janniko napisał(a):Witam
A może jakieś fotki i krótka (lub dłuższa) relacja?
8)


ok. postaram się coś przygotować w najbliższych dniach :)
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 08.12.2009 09:39

pocztówka28 napisał(a):Właśnie dzisiaj zaplaciliśmy za kwaterę w tej wioseczce :)

a mozesz dac namiar na ta kwatere :) moze to ta sama co my byliśmy ;)
pocztówka28
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 423
Dołączył(a): 25.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pocztówka28 » 08.12.2009 11:03

Proszę bardzo. Mam nadzieję, że to nie jest zakazne i mnie nie wyrzucą ;)
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

A powiedzcie mi jeszcze czy dużo jest jeżówców na Bratuskich plażach? My będziemy mięli buty, ale nasz psiak nie posiada obuwia ;) A pewnie rankiem i wieczorami będzie chciał też się popluskać ;)
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 08.12.2009 12:51

jest ih troszke, ale na wodzie glebszej szczegolnie

a co do kwatery.... my bylismy w tym ac (4+1) :D:D

zdjecia ktore pozniej umieszcze, sa wlasnie z tego tarasu duzego na dole...
wrazenia niezapomniane, tym bardziej, ze widzielismy rano pijac kawe stadko delfinow pluskajacych sie :)

to ta mini plaza jest prawie pod domkiem :) wlasciciele na bank pokaza, bo sa bardzo mili

tylko jest jeden minus- prosze nie nastawiac sie na neta ;p
bo maja ale przez zwykly telefoniczy modem, gdzie stronka otwiera sie... i otwiera... i otwiera.....
Bona
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 03.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bona » 08.12.2009 13:32

Jeżeli chodzi o twoją kwaterę to widoki będziecie mieć piękne, natomiast co do plaży to polecam plażę w Krvavicy, jest dość długa, szeroka i zacieniona zwłaszcza że będziecie z psiakiem - będzie miał gdzie pobiegać nie przeszkadzając w plazowaniu. Plaża w Bratusiu jest ładna ale jak dla mnie zbyt kameralna i jeszcze praktycznie zaraz przy deptaku i zabudowaniach ( z psem raczej nie polecam). Co do jeżowców, niestety jest ich dużo i bardzo duża zwłaszcza tam gdzie są skałki i większe kamienie, na plaży w Krvavicy jest kilka miejsc gdzie jest ich bardzo mało a nawet wcale ale te miejca nie są zbyt wielkie, dla psa jednak jeżowce nie powinny stanowić problemu gdyż zaczynają się na głębszej wodzie gdzie pies nie dostaje nogami.
Jeżeli jakieś pytania to chętnie odpowiem na forum lub na priv mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl (osobiście nie mieszkałem w Bratusiu tylko w Krvavicy ale koło twojego ap. przechodziłem podczas spacerów do Promajny, nomen omen twój apartament to chyba początek Bratusia własnie od strony Krvavicy.
Ale się spisałem uff ..
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 08.12.2009 13:41

wszystko się zgadza ;) a ja wieczorem umieszczę fotki, zeby to zobrazowac :D
pocztówka28
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 423
Dołączył(a): 25.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pocztówka28 » 08.12.2009 21:39

Cieszę się, że znalazł się ktoś kto tam był, bo na fotkach to wszystko wygląda pięknie ;) Czekam z niecierpliwością na zdjęcia i relację z pobytu...nacieszę oko widokami ;)

Dziękuję za obszerne info...jest jeszcze mnóstwo pytań, ale nie będę już Was zamęczała. Okaże się na miejscu ;)
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 08.12.2009 21:57

pocztówka28 napisał(a): bo na fotkach to wszystko wygląda pięknie ;)

...jest jeszcze mnóstwo pytań,

Pytaj śmiało :) chętnie odpowiem. Warunki są takie jak na fotkach :P aż sama byłam zdziwiona 8O
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Bratus - kwatery - ktoś poleci
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone