Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bratus - kwatery - ktoś poleci

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 01.03.2010 21:47

spokojnie, możesz pytać i tam :)


naszym apartamencie były naczynia, były schowane w szafkach- dlatego nie widać. Lodówkę też mieliśmy :) także u was tez powinna być :)
pocztówka28
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 423
Dołączył(a): 25.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pocztówka28 » 02.03.2010 20:21

Wiem banalne pytanie, ale dość ważne :) Tylko na jednym zdjęciu tego największego apart. widać lodówkę. Nasza pewnie schowana jest w szafce :) Dzięki za info.
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 02.03.2010 21:50

hmmm, wiesz co my mieslismy wlasnie ten najwiekszy.... ale sądzę, że w pozostałych też powinna być. może napisz maila do właścicieli z pytaniem o lodówkę :) my część naczyń wzielismy bo nie wiedzieliśmy czy będą ;) także rozumiem pytanie :D:D

tam nawet kieliszki do wina były :D
sebu
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 31.05.2011
Kwatera w miejscowości Bratuś

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebu » 31.05.2011 13:41

Witam wszystkich .
To mój pierwszy post na tym forum więc proszę sie nie dziwc jak coś zamieszam .
Planuje wyjazd 12.06 2011. do miejscowości Bratuś w dwie osoby , jeśli ktoś ma namiary na kwaterę bardzo proszę o porade :D .Dodam że jedziemy pierwszy raz na cro . Dzięki
balandur
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.07.2010
Bratus - kwatery - ktoś poleci

Nieprzeczytany postnapisał(a) balandur » 17.04.2012 12:05

Może ktoś ma jakieś kontakty do jakiś fajnych kwater w Bratusiu - jakoś zauroczyła mnie ta cicha wioseczka.
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 18.04.2012 12:36

tu relacja Pocztóweczki z Bratuša
balandur
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) balandur » 21.06.2012 09:31

Dzięki za info - fajna relacja - wybieram się na dwa ostatnie tygodnie sierpnia - jakbyście mieli jakieś namiary na kwatery to bedę wdzięczny, przy okazji pytanko czy jest tam jakiś spożywczak żeby zrobić podstawowe zakupy.
Stiopa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 169
Dołączył(a): 28.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stiopa » 01.07.2012 18:48

Byłem w tym samym apartmanie co pocztówka28 i polecam

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Sklep jest jeden, albo 10 minut spacerkiem i Promajna.

pzdr
pocztówka28
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 423
Dołączył(a): 25.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pocztówka28 » 01.07.2012 19:51

O tak, zdecydowanie polecam wioskę Bratus. Jeden sklep, jedna restauracja (dość droga), jedna rozlewnia pysznego winka, Promajna, Baska Voda i Makarska w zasięgu własnych nóg :) Poza tym cisza, spokój i piękne widoki. Kwatera, w ktorej przebywaliśmy pod każdym względem ok. Ale z tego co widziałam na stronce do połowy września brak wolnych miejsc.

Korci nas, aby w przyszłym roku tam wrócić :) Albo do pobliskiej Krvavicy na kemping. Jeszcze nie zapadła decyzja.
Stiopa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 169
Dołączył(a): 28.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stiopa » 02.07.2012 12:22

pocztówka28

A gdzie zeszłoroczna relacja z Hvaru ??
Się zapytuję, bom wielce ciekaw.

pzdr
pocztówka28
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 423
Dołączył(a): 25.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pocztówka28 » 02.07.2012 21:20

Stiopa kurka nawet jej w głowie nie ma :( I choć to były cudne wakacje to kilka razy już podchodziłam do pisania i nijak mi szło, a same fotki to nie relacja. Jednak w tym roku wakacje niestety bez Chorwacji :( może do przyszłego roku uda mi sie coś naskrobać ;)

Pozdrawiam
Stiopa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 169
Dołączył(a): 28.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stiopa » 03.07.2012 12:46

Szkoda, bo Twój sposób opisywania relacji bardzo mi leży, a do tego dowiedziałem się na tyle duże z niej, że pojechałem Twoim śladem. A był to dobry wybór.

Pozdrawiam i czekam na Jelsę ?? Dobrze kojarzę ?
dgcracker
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 04.08.2012
Apartament w miejscowosci Bratus

Nieprzeczytany postnapisał(a) dgcracker » 18.01.2013 13:59

Witam,

Poszukuje noclegu w Bratusiu (Riwiera Makarska) dla rodziny 2+1. Wszystkie watki o Bratusiu przeczytalam na forum, zreszta to wlasnie dzieki nim zainteresowalam sie ta wioseczka, skontaktowalam sie rowniez z wlascicielem apartamentu polecanego tutaj (Batinic), niestety w interesujacym mnie terminie nie posiada wolnego apartamentu. Moze ktos z Was ma namiary na cos godnego polecenia, bylabym bardzo wdzieczna, moj mail:

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z gory dziekuje i pozdrawiam
Ania
MaciekBB2014
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaciekBB2014 » 24.03.2014 10:41

Witam ,

Po kilku wyjazdach na Rab oraz do Pisaka wybieramy się w tym roku w 2 dorosłe osoby + 2 dzieci w rejony Makarskiej i bardzo zaciekawił mnie Bratuś i Krvavica.
Czy mógłbym prosić Cromaniaków ,którzy byli w tych miejscowościach o przesłanie namiarów na apartamenty na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl?

Z góry dziękuje i pozdrawiam
Maciek
miro.t
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 25.03.2008
Noclegi Bratuś

Nieprzeczytany postnapisał(a) miro.t » 06.06.2014 08:30

Witam.
Poszukuję namiarów na noclegi w miejscowości Bratuś, względnie Promajna. Głównie chodzi o takie miejscówki, których nie znajdę w necie. Przeszukałem już większość stron z apartamentami, ale Bratusia to za dużo nie ma.
Ewentualnie proszę na email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dzięki za wszelką pomoc.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Bratus - kwatery - ktoś poleci - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone