Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brac - pierwszy raz w Chorwacji (raczej dla początkujących)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 17.02.2010 18:14

Na wyspie zapomina się o istnieniu lądu ... A gdy się w końcu na nim stanie , to wzrok i myśli długo jeszcze są skierowane w stronę wyspy :)
Koleżanko Muliness proszę swoje myśli skupić na Bracu i nie bujać w obłokach :wink: Chyba , że z góry nastawiasz się tylko na jeden Crowypad ... Ale Cro pokonała już nie jednego twardziela :wink:
Powtarzam jeszcze raz , Brac jest piękna i zdecydowanie godna dwutygodniowego pobytu ... Sam spędziłem tam sześc tygodni sielankowego życia i nigdy nie przyszło mi do głowy , żeby stamtąd ruszać na sąsiednią wyspę , a o lądzie, to już w ogóle zapomni.
Jak staniesz na Vidovej , to wszystko sama zrozumiesz :)
Pozdrav.
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 17.02.2010 22:29

:D J Stał sie cud Nie wiem kto go wyczarował ale akurat dziś okazało się ze mam 4 dni na dojazd czyli weekend wolny;) Teraz sie proszę przyznać kto ma komitywę z Harrym Potterem ?
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

mkm napisał(a):Koleżanko Muliness proszę swoje myśli skupić na Bracu i nie bujać w obłokach :wink: Chyba , że z góry nastawiasz się tylko na jeden Crowypad ... Ale Cro pokonała już nie jednego twardziela :wink:
.


:D :D :D :D Napiszę tak ,uczciwie tak sie w tym moim żywocie złożyło , że co roku spędzam wczasy gdzie indziej :) ( taka niespokojna dusza jestem:) Jakie bedą moje wrażenia zobaczymy;) narazie cieszę sie , że tam będę . Umocniłam sie w przekonaniu , że Brac to dobry wybór Choć twócy przewodników podchodzą do tematu "lajtowo" :twisted:


mkm napisał(a):Na wyspie zapomina się o istnieniu lądu ... A gdy się w końcu na nim stanie , to wzrok i myśli długo jeszcze są skierowane w stronę wyspy :)
Powtarzam jeszcze raz , Brac jest piękna i zdecydowanie godna dwutygodniowego pobytu ... Sam spędziłem tam sześc tygodni sielankowego życia i nigdy nie przyszło mi do głowy , żeby stamtąd ruszać na sąsiednią wyspę , a o lądzie, to już w ogóle zapomni.
Jak staniesz na Vidovej , to wszystko sama zrozumiesz :)
Pozdrav.


Ok Ok ok ok :D :D :D :D :D
Jak przeżyje wjazd na Vidową :) A tak poważnie to myslalam o jednodniowym wypadzie na Soltę duzo o niej czytałam i żal mi jej;( chciaąłm zobaczyc Split jeszcze wczoraj było to nie możliwe I chciałąm zobaczyć Trogir;) aaaa już wiem mam nie zwiedzać , żeby wrócic jeszcze raz ihihih :o :D

hepik napisał(a):Amplituda temperatur i rzeczywistości tej za oknem, i tej na fotkach zbyt duża,powoduje emocjonalne rozdarcie a w związku z tym dokończenie relacji musi poczekac na odwilż ;)
.


Proszę Cię no jakoś sie zmuś:) Codziennie sprawdzam czy masz już wenę czy nie;) Wiosną jest więcej obowiązków :( W każdym razie czekam:)

hepik napisał(a):Można rozważyć wycieczkę z Sutivanu do Omiszu i ujścia Cetiny połącząną z fich picnikiem-tu pomocną może byc p.Ela z Agavy,na która kol.Muliness namiary posiada.


No właśnie czytałam , że są organizowane , no ale zobaczymy . :) Te wycieczki można sobie " zaklepać np w agencji turystycznej, czy bilety są sprzedawane na nabrzeżu? Czy trzeba mieć tajny telefon jak Buber do Pana od jaskini:)
Ostatnio edytowano 17.02.2010 23:00 przez Muliness, łącznie edytowano 2 razy
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 17.02.2010 22:56

Zajełam całą stronę 8O jak ja nie lubię cytowania;)
marcin_es
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin_es » 25.02.2010 16:34

Dzięki Buber za relację. Jestem pełen podziwu, że z małymi dziećmi udało Ci się tyle pojeździć i pozwiedzać. Relacja wprawdzie ma już klika lat, ale pozwala "załapać klimat" i pomaga zaplanować własną trasę. Może uda mi się wykorzystać część tej wiedzy w tym roku :)
kinreh
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 16.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kinreh » 17.05.2010 13:19

Buber jak się nazywa ten hotel w którym byliście w BOL?
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 20.05.2010 13:37

hotel BORAK - wtedy RIU, teraz bluesun. Piszę o tym parę stron wcześniej i w dziale hotele.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Brac - pierwszy raz w Chorwacji (raczej dla początkujących) - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone