Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brač polecam w ciemno brać ;-)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 14.12.2012 22:21

B_Magdalenka napisał(a):Myszka dzięki za link. już wszystko wiem :D

podpowiedz mi proszę jeszcze w którym miasteczku znajdę plażę dla dzieci? mam na myśli choćby ze 2m łagodnego wejścia do wody. Żeby można było nosić te wiadra z kamolami wteiwewte, i wodę przelewać :wink: bo to jeszcze ten wiek, że kółko i woda, i skakanie to jedno, a noszenie kamoli to drugie - równie istotne.


W Splitskiej jest jedna plaża z płytkim zejściem, buło tam sporo rodzin z dziećmi.
W Sutivanie też wydaje mi się, że pamiętam takie plaże z łagodnym zejściem.
Jakoś nie patrzyłam już na plaże pod tym kątem, moje dziecko już wyrosło z wiaderka z kamolami :wink:.

Jak już coś zdecydujesz wpisz się do Kalendarza :wink: ,
może będziemy w tym samym czasie, bo ja wracam do Splitskiej :P .
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 14.12.2012 23:19

My tez polecamy Brać brać.. :)
krombocher
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 647
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 14.12.2012 23:21

mysza73 napisał(a):
B_Magdalenka napisał(a):Myszka dzięki za link. już wszystko wiem :D

podpowiedz mi proszę jeszcze w którym miasteczku znajdę plażę dla dzieci? mam na myśli choćby ze 2m łagodnego wejścia do wody. Żeby można było nosić te wiadra z kamolami wteiwewte, i wodę przelewać :wink: bo to jeszcze ten wiek, że kółko i woda, i skakanie to jedno, a noszenie kamoli to drugie - równie istotne.


W Splitskiej jest jedna plaża z płytkim zejściem, buło tam sporo rodzin z dziećmi.
W Sutivanie też wydaje mi się, że pamiętam takie plaże z łagodnym zejściem.
Jakoś nie patrzyłam już na plaże pod tym kątem, moje dziecko już wyrosło z wiaderka z kamolami :wink:.

Jak już coś zdecydujesz wpisz się do Kalendarza :wink: ,
może będziemy w tym samym czasie, bo ja wracam do Splitskiej :P .


Mysza jak noszenie kamoli po płyciznach ma być priorytetem, to trzeba Koleżankę wysłać do Poviji nad Ticją Lukę :papa:
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 14.12.2012 23:49

krombocher napisał(a):
Mysza jak noszenie kamoli po płyciznach ma być priorytetem, to trzeba Koleżankę wysłać do Poviji nad Ticją Lukę :papa:



oooo, dzięki :D dopisuję do poszukiwań.
a po drugiej stronie wyspy ? jest coś z płycizną ?
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 17.12.2012 15:20

Myszka mam jeszcze tylko jedno pytanie. Jak wyglądają ceny w tym regionie ?
mam na myśli kwaterę dla 4 dorosłych osób + dziecko czyli opcja 2+2 (1 sypialnie, living room z podwójną sofą) lub4+1 (2 oddzielnie sypialnie i jakaś dostawka przy aneksie kuch.)
Będę wdzięczna za jakiekolwiek widełki.
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 17.12.2012 15:52

B_Magdalenka napisał(a):Myszka mam jeszcze tylko jedno pytanie. Jak wyglądają ceny w tym regionie ?
mam na myśli kwaterę dla 4 dorosłych osób + dziecko czyli opcja 2+2 (1 sypialnie, living room z podwójną sofą) lub4+1 (2 oddzielnie sypialnie i jakaś dostawka przy aneksie kuch.)
Będę wdzięczna za jakiekolwiek widełki.


np. Postirunia 45-60 Euro za czwórke :)
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 17.12.2012 16:19

tony montana napisał(a):np. Postirunia 45-60 Euro za czwórke :)



ufff. dostałam jedną odp. za 91 eur. i zbladłam! ale przez przyp. do agencji napisałam więc to trochę wyjaśnia ;)
dzięki!
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 17.12.2012 16:50

B_Magdalenka napisał(a):Myszka mam jeszcze tylko jedno pytanie. Jak wyglądają ceny w tym regionie ?
mam na myśli kwaterę dla 4 dorosłych osób + dziecko czyli opcja 2+2 (1 sypialnie, living room z podwójną sofą) lub4+1 (2 oddzielnie sypialnie i jakaś dostawka przy aneksie kuch.)
Będę wdzięczna za jakiekolwiek widełki.


Ja za taki apartman płaciłam 50 euro :P .
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 18.12.2012 10:20

dziękuję wam bardzo. już sobie powoli szukam i lada dzień wyślę trochę maili :wink:
Jacck77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 243
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacck77 » 17.02.2013 00:38

Czy w okolicy 15 czerwca będę miał problem ze znalezieniem noclegu na Braciu? Jadę w ciemno najpierw Makarska Riviera , a potem chciałem jechać na Brać ,zaznaczę ,że z 3 letnim Synkiem, może coś polecicie z łagodnym zejściem na plażę i może placem zabaw w okolicy-)
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 17.02.2013 10:14

Jacck77 napisał(a):Czy w okolicy 15 czerwca będę miał problem ze znalezieniem noclegu na Braciu? Jadę w ciemno najpierw Makarska Riviera , a potem chciałem jechać na Brać ,zaznaczę ,że z 3 letnim Synkiem, może coś polecicie z łagodnym zejściem na plażę i może placem zabaw w okolicy-)

Czyli na Bracz będziecie płynąć z Makarskiej do Sumartinu,
a skoro tak, to najpierw chyba radziłabym poszukać w Povlji, tam podobno są plaże przyjezne dla dzieci, a samo miasteczko bardzo sympatyczne :P .
W tym terminie chyba nie powinno być problemu z apartmanem :P ,
ale gdyby coś było nie tak, to w następnej kolejności możecie uderzyć do Postiry :P ,


dla mnie oczywiście najcudowniejsza jest Splitska :hearts: ,
ale tam dla małego jest tylko jedna przyjazna plaża.
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 08.04.2013 22:29

A jeżeli chodzi o Postirę to możesz nam coś ciekawego podpowiedzieć. Jakie są tam plaże i wieczorne atrakcje? Będziemy tam tydzień w sierpniu i zastanawiamy się czy przypadkiem nie bedzie nudy wieczorami a kazdego dnia bedziemy zmuszeni do wyjazdów na oblegiwanie innych miejscowości. Chociaż brać podobno jest cała piękna i trzeba ją zwiedzić wzdłuż i w szerz:) No i ten Bol?? faktycznie nie ma gdzie ręki wsadzić? Nie wspomijając już o rozłożeniu dwoch materacy? Chodzi mi o złoty rog... WIELKIE DZIĘKI ZA ODPOWIEDZ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
tosek77
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 08.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) tosek77 » 27.06.2013 12:34

Witam - czy w tym roku znów Brać w Twoich planach (gdzieś w środku relacji tak wyczytalam ) ja juz w sobotę będe w Postirze :)
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 27.06.2013 12:59

tosek77 napisał(a):Witam - czy w tym roku znów Brać w Twoich planach (gdzieś w środku relacji tak wyczytalam ) ja juz w sobotę będe w Postirze :)


Zgadza się :P ,
21 lipca znowu melduję się w Splitskiej :hearts: .
tosek77
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 08.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) tosek77 » 27.06.2013 13:53

no to się nie spotkamy ja będe 1 dwa tyg lipca
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Brač polecam w ciemno brać ;-) - strona 36
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone