Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

biorę psa

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mahon332
biorę psa

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahon332 » 09.06.2003 21:25

biorę psa jak jest na camp orasac cz są one tolerowane interesują mnie też inne campy
grazka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 436
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) grazka » 10.06.2003 22:28

Jeśli już musisz :arrow: to stosunek ludzi w Chorwacji jest przychylny do czworongów tego co sama widziałam na wszystkich kampingach można mieć psa tak jak w większości apartamentów :arrow: będziesz musiał zapewne wnieść jakąś opłatę za psa .Turystów z psami jest bardzo dużo zarówno z małymi i dużymi.
Grazka :papa:
Mariusz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 316
Dołączył(a): 19.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz » 11.06.2003 07:42

Cześć,
Jeżdżę z psem na wakacje od wielu lat. W Chorwacji nigdy nie miałem kłopotu z wynajęciem apartamentu lub domu - wszyscy właściciele bez problemu wyrażali na to zgodę. Oczywiście psa należy pilnować.
Co do campów - pozwolę sobie nie zgodzić się z Grażką :wink: (a przynajmniej nie do końca się zgodzić) 8) .
Widywałem kilkakrotnie tablice zakazujące wstępu na camp z psem oraz zakazujące kąpieli psów koło uczęszczanych plaż. Stąd też ja staram się zawsze znaleźć miejsca noclegowe raczej w mniej uczęszczanych miejscowościach (naljepiej apartament lub dom z "własnym" kawałkiem plaży - co nie zawsze jest oczywiście w 100% wykonalne :lol: ), tym bardziej że mój piesek do malutkich nie należy...
Pamiętaj także o tym, że w Chorwacji jest sporo cieplej i nie każde zwierzę dobrze to znosi. Dotyczy to również podróży - szczególnie jeżeli jedziesz autem bez klimy.
Poza tym - jak zawsze przy podróży zagranicznej - trzeba mieć komplet szczepień i zaświadczenie o stanie zdrowia psa. Na ten temat jest trochę napisane w serwisie cro.pl oraz na mojej stronie.
Pozdrawiam,

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone