Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bibinje

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Sandra
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 23.04.2008
Bibinje

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sandra » 24.04.2008 12:09

Witam. Bardzo proszę o opinie na temat Bibinje - plaży, knajpek itp.
Bylismy na Istri, na wyspach, a teraz wynajęliśmy dom własnie tam.
Z góry dziękuję za info.
Zapomniałam dodać , że jedziemy z 3 chłopakami 3,7 i 10 lat :D
Stela
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 852
Dołączył(a): 02.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stela » 24.04.2008 13:44

Proszę skorzystać z wyszukiwarki, która znajduje sie powyżej- jest sporo wątków na temat tej miejscowości.
mirr
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 22.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirr » 24.04.2008 18:16

Witam , Bibinje to niewielka miejscowość (jeżeli chodzi o Bibinje koło Zadaru ) Jest tam pare knajpek, kilka lodziarni. Nie za dużo ale w sam raz . Jeżeli chodzi o plaże to główna w miaseczku to betonowy deptak szerokości około 3 metrów oraz trochę szersza żwirowa od strony Zadaru . Kilka zdjęć jest w mojej galerii . Pozdrawiam Mirek :)
Sandra
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 23.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sandra » 25.04.2008 10:47

Dzięki wielkie za pomoc, ale niestety zaczęłam mieć wątpliwości co do słuszności naszego wyboru :(
bibinjka
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 20.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bibinjka » 27.04.2008 11:37

Hej! Niepotrzebnie masz wątpliwości! :) Oczywiście jeśli lubisz spokój to Bibinje jest idealne - małe plaże, ale też nie za wiele turystów na plażach. Bynajmniej w miejscu, w którym zawsze ja się wyleguję ;) W Bibinje masz wszystko, co potrzeba - knajpy, lodziarnie, sklepy, kościół, pocztę. Jest to świetna baza wypadowa. Bliziutko do Zadaru, w którym więcej się dzieje, ale wiadomo, większe miasto ;) Ja jestem zachwycona. W Bibinje byłam hmm 4 albo 5 razy i będę tam wracać zawsze, kiedy będę mogła :)
mirr
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 22.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirr » 29.05.2008 19:19

może parę zdjęć z BibinjeObrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Darkoni
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 26.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkoni » 26.06.2008 17:04

Witam ja też w tym roku 4 raz wybieram Bibinje :D 8)
i potwierdzam to co juz pisała bibjanka.
bukmacher3
Croentuzjasta
Posty: 316
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bukmacher3 » 15.07.2008 12:53

Witam, wybieram się z rodzina pierwszy raz do Chorwacji do miejscowości Bibinje. Prosiłbym o wskazówki co można w okolicy zwiedzić, gdzie dobrze zjeść kupić trochę smakołyków(ryby), a także sklepy w okolicy.
Gdzie wybrać się na najlepszą plażę. Mamy zamiar tam przebywać od 03.08.-17.08.
Gdzie można wymienić walutę, na miejscu czy trzeba gdzieś pojechać.
Gdzie stamtąd najbliżej udać się na wycieczkę(wyspę) z biura podróży lub samemu.
Za wszystkie wskazówki i podpowiedzi z góry dziękuję.
Darkoni
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 26.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkoni » 16.07.2008 17:36

Witam zostało mi 12 godzin do wyjazdu do Bibinje więc się będę streszczał .Plaża jest prawie na całej długości Bibinje i zawsze jest miejsce .Są sklepy bez problemu kupisz wszystko knajpek kilka .Kasę wymieniam w Zadarze tam jest dużo banków ja wymieniam złotówki i niema problemu .
Darkoni
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 26.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkoni » 16.07.2008 17:44

Knajpki tez polecam w Zadarze ,i rejsy na Kornati wycieczka całodniowa w zeszłym roku płacilismy 200 kun od osoby i dzieci gratis ale targowaliśmy się
a samochodem to możesz jechać do Biogradu i tam promem na wyspę.forum/viewtopic.php?t=17036&postdays=0&postorder=asc&start=15
nie mam czasu dalej pisać bo pakowanie czeka i żona pogania :P
bukmacher3
Croentuzjasta
Posty: 316
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bukmacher3 » 17.07.2008 06:57

Dzięki za podpowiedzi, jeżeli mógłbyś po powrocie napisać o trasie którędy jechałeś i ile czasu, byłbym wdzięczny.
Ewentualnie gdzie nocleg, chociaż skłaniam się do trasy na raz, ale jadę na wczasy i nie muszę jechać za jednym razem, tam muszę być 03.08. tak mam rezerwację. Ponadto jak jest z tymi tunelami będę jechał przez Chorwację w niedzielę, co może mnie czekać(niespodzianki na drodze).

Napisz czy w tawernach w Bibinje można płacić kartą Master Card.
Wyjeżdżam z ok. Lubania.
Pozdrawiam i miłego wypoczynku.
Darkoni
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 26.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkoni » 26.07.2008 10:58

Hej witam siedzę akurat w Bibinje złapałem sieć wiec piszę . Jechaliśmy z czwartku na piątek z Kępna bez noclegu wyjazd był o 6 na miejscu 23 .
na tunelach bez problemu wręcz pusto . Co do knajpek jest trochę ale zależy w którym rejonie Bibinje będziesz my byliśmy parę razy koło poczty nad głową jest daszek z krzaków super ryby mule kalmary naleśniki i pizza .Spadam na plażę .
bukmacher3
Croentuzjasta
Posty: 316
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bukmacher3 » 27.07.2008 08:54

Dzięki za odp. Jechałeś przez Węgry czy Austrię. Co do pobytu to nie wiem gdzie to dokładnie jest ale mam napisane "Seline". Te potrawy z ryb i kalmary to jest to na co mam straszną ochotę. Jaka obecnie jest pogoda? Jak sądzisz będę jechał najprawdopodobniej nad ranem w niedzielę. Czy korki muszę wliczyć w godziny jazdy?
Pozdrawiam
GregoryAtakuja
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 27.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) GregoryAtakuja » 13.06.2013 10:39

Wybieramy sie do Bibinje do Apart Lisica, czy orientujecie sie jak wygladaja plaze w Bibinje? O piaszczystych juz nie marzymy (beda w Nin) ale male kamyki (niekoniecznie zwir) sa pozadane :).
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.06.2013 10:50

GregoryAtakuja napisał(a):Wybieramy sie do Bibinje do Apart Lisica, czy orientujecie sie jak wygladaja plaze w Bibinje? O piaszczystych juz nie marzymy (beda w Nin) ale male kamyki (niekoniecznie zwir) sa pozadane :).

bibinje-zadar-primosten-i-pozostale-2012-t37896.html?hilit=Bibinje
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone