Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baska Voda- kilka pytań

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.07.2014 21:15

Srubaa napisał(a):Wielkie dzięki za odpowiedź!

A gdzie można jakieś rybki szamać, owoce morza, albo chorwackie żarcie?
Coś lokalnego? Może knajpa kompletnie nie zachęcać z wyglądu, byleby szama była dobra.
:)


Co jakiś czas przy porcie są takie jakby festyny i wtedy za niewielkie stosunkowo pieniądze można spróbować kilka rzeczy na raz z dużych rożen /rożnów ?:)/. Już nie pamiętam czy to tylko w soboty czy częściej.
Zuzanka1
Odkrywca
Posty: 61
Dołączył(a): 14.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zuzanka1 » 01.08.2014 11:39

Witam, na wstępie dziękuję za odpowiedź na moje pytanie o plac zabaw w BV:)
Pojawiło się kolejne pytanie: czy BV jest tak samo stroma jak Brela? Mam miejscówkę przy ul. Srida, zwiedziłam już te okolice przy pomocy ludzika Google i wydaje się być całkiem płasko.
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 01.08.2014 14:11

Z tej okolicy jest całkowicie spokojne dojście do głównej promenady i plaży ciągnącej się w prawo do Breli i w lewo w kierunku na Promajną- do wyboru. Do tej uliczki jak widzę na mapce dojazd jest od strony ulicy Blato a ta jest jednokierunkowa i wjeżdża się na nią od strony ulicy Miosicia- generalnie to mała uliczka ale mają one swój urok.
kowalenko
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 18.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kowalenko » 18.08.2014 15:54

Magnesska napisał(a):Mam pytanko czy ktoś się z Was orientuje, gdzie można potańczyć lub napić się dobrych drinków w Baśce?


Pawie wszędzie :)
też jedziemy (27.08-05.09), już drugi raz w ciemno :)

pozdr
Magnesska
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 02.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magnesska » 18.08.2014 16:01

kowalenko napisał(a):
Magnesska napisał(a):Mam pytanko czy ktoś się z Was orientuje, gdzie można potańczyć lub napić się dobrych drinków w Baśce?


Pawie wszędzie :)
też jedziemy (27.08-05.09), już drugi raz w ciemno :)

pozdr



W takim razie do zobaczenia:)
Krzysiek88
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 17.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysiek88 » 31.08.2014 19:13

Witam
wiem ze z Baska Voda da sie dojsc do Promajny i do Breli, a czy da sie dojsc do Makarskiej?
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 31.08.2014 19:43

Krzysiek88 napisał(a):Witam
wiem ze z Baska Voda da sie dojsc do Promajny i do Breli, a czy da sie dojsc do Makarskiej?

https://www.google.pl/maps/place/Ba%C5% ... 2c1c01165c
https://www.google.pl/maps/place/Ba%C5% ... 2c1c01165c
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 04.09.2014 21:09

Z Baśkiej Vody do Makarskiej można spokojnie dojść pieszo.I nawet dalej za Makarską,do np.Tucepi..
Szlak jest często uczęszczany,więc nie sposób się zgubić. :oczko_usmiech:
Ja,tą trasę,pokonywałam również na rowerze. :)
marcin_glowacki
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 18.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin_glowacki » 18.09.2014 14:03

Jasne, że można, ale z Makarskiej często jezdzą też autobusy do Baskiej Vody. Nie pamiętam ile kosztowały 4 lata temu kiedy tam byłem, ale na pewno nie były oszałamiająco drogie.
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2528
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 12.02.2015 22:11

może ktoś coś napisać o plazy przy ul. Podluka w stronę Breli.
Jak to wygląda na początku lipca ? bardzo tłoczno ?
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 12.02.2015 23:21

Witam w innym wątku ha ha. Genaralnie BV to bardzo popularna miejscowość i sporo w niej luda. My w zeszłym roku też byliśmy w lipcu ale kwaterkę mieliśmy z drugiej strony i plażowaliśmy w stronę Promajny. Przez podlukę chodziliśmy po południu na spacer do Breli. Pamiętam jednak,że bardzo fajnie było przy takiej knajpce do której schodziło się po schodach- było to miejsce położone poniżej drogi i nie było widać i słychać samochodów. Na pewno jednak trzeba się liczyć ze sporą ilością ludzi ,choć i tak w tych okolicach jest luźniej niż na plaży centralnej. Plaże w BV są bardzo fajne z drobnym żwirkiem i ze spokojnym wejściem do wody.
Nicolae
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 20.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nicolae » 24.02.2015 13:17

Witam
Wybieram się do Baska Voda we wrześniu (05.09-12.09), nocleg mamy przy plaży przy ulicy Podluka.
Czy może ktoś napisać jak wygląda sprawa z tłumami w tym terminie na tej plaży - czy nadal jest tak tłoczno?
Czy na początku września Baska Voda wyludnia się?
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2528
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 24.02.2015 13:27

we wrzesniu Cro generalnie sie wyludnia
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 24.02.2015 15:36

Nicolae napisał(a):Witam
Wybieram się do Baska Voda we wrześniu (05.09-12.09), nocleg mamy przy plaży przy ulicy Podluka.
Czy może ktoś napisać jak wygląda sprawa z tłumami w tym terminie na tej plaży - czy nadal jest tak tłoczno?
Czy na początku września Baska Voda wyludnia się?


Na tej stronie możesz śledzić CRO na bieżąco :wink:
http://www.livecamcroatia.com/kamere/sp ... ather-cam/
...jak na razie ...w BV ...nie ma tłumów :mrgreen:
http://www.livecamcroatia.com/najljepse ... ather-cam/
Nicolae
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 20.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nicolae » 24.02.2015 22:28

Hej. Nie zrozumcie mnie źle ale wasze posty nic nie wnoszą do mojego pytania, pytam konkretnie o BV a nie o całe CRO i o wrzesień a nie o "aktualne" tłumy na plaży.... no ale co tam, licznik bije :)

PS. A widok online mam z trzech kamer na baskavoda.hr
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Baska Voda- kilka pytań - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone