Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baska Voda, Brela a moze cos innego?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rybnicznin
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 19.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rybnicznin » 02.07.2010 22:44

Czytam i czytam i nie wiem co mam myśleć wybieram się do BV 30 lipca sobota więc możliwości większe na podróz w ciemno ,-byłem 2 lata temu w hotelu w Podgorze i nie bardzo mi się podobało ,spotkałem tylu polaków co byli na apartamentach ,że przekonali mnie ze nie warto płacić pośrednikom .Waszym zdaniem jakie jest prawdopodobieństwo znalezienia kwatery na 3 osoby w dobrym miejscu na chybił trafił w tym właśnie okresie-z góry dzięki za jakieś dobre namiary podam mail jak by ktoś to czytał adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 02.07.2010 23:09

96% :D :wink:
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 03.07.2010 00:05

Torac napisał(a):96% :D :wink:


Ja myślę ze nie ma opcji nie znalezienia kwartery i dałbym 99.9% ze znajdziesz kwaterę :wink: :wink: :wink: :wink:
rybnicznin
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 19.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rybnicznin » 03.07.2010 07:47

No też tak myślałem ,teraz tylko się spakować i czekać na urlop dzięki i do zobaczenia w CRO - :D :D
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 03.07.2010 09:55

To trzeba było aż do Podgory jechać i tam rozmawiać z Polakami, żeby się dowiedzieć, że u pośredników nie warto???? 8O
Nie kumam...
W Rybniku i gdzie indziej, w internecie o tym wiadomo od lat. :)
:wink:
gordipi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 284
Dołączył(a): 16.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gordipi » 03.07.2010 10:10

Wszystko zależy od tego jak zaplanujesz podróż. Będąc w CRO około południa bez problemu znajdziesz kwaterę taką jak Ci odpowiada w rozsądnych pieniądzach. Ale o 22 już będzie cięzko. Więc planuj tak żeby było fajnie i w drogę :D
WIOLAB
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 274
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) WIOLAB » 03.07.2010 10:53

gordipi napisał(a):Wszystko zależy od tego jak zaplanujesz podróż. Będąc w CRO około południa bez problemu znajdziesz kwaterę taką jak Ci odpowiada w rozsądnych pieniądzach. Ale o 22 już będzie cięzko. Więc planuj tak żeby było fajnie i w drogę :D


racja!
Jeszcze jedno przyjazd około poludnia gwarantuje Ci, ze na spokojnie coś obejrzysz i będziesz mógł się sam zdecydować, a nie brać jedynego apartamentu jaki został.
Na pewno w VII będzie cięzej ale nigdy nie ma tak, ze wszystko jest zajęte, ewentualnie lokalizacja może być nie tak atrakcyjna czy cena :wink:
rybnicznin
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 19.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rybnicznin » 03.07.2010 17:15

Fatamorgana napisał(a):To trzeba było aż do Podgory jechać i tam rozmawiać z Polakami, żeby się dowiedzieć, że u pośredników nie warto???? 8O
Nie kumam...
W Rybniku i gdzie indziej, w internecie o tym wiadomo od lat. :)
:wink:

Wtedy byłem pierwszy raz i nie miałem odwagi jechać na wariata ,teraz już wiem ,że można bez obaw podrózować do chorwacji -jedyny problem to wybrać sobie miejscowość
rybnicznin
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 19.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rybnicznin » 03.07.2010 17:17

Bedę tam rano więc myślę ,że wybór jakiś tam będzie i nawet załapie się kwatere blisko plaży
rybnicznin
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 19.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rybnicznin » 03.07.2010 21:05

A jeszcze jak by ktoś mi podał ewentualne możliwości cenowe chorwatów za apartament 3 osobowy to był bym w siódmym niebie
M_O_Y_R_A
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 03.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) M_O_Y_R_A » 04.07.2010 18:07

Witam

Mam pytanie dotyczace miejscowosci Baska Voda, a konkretnie via ferrat, czyli zelaznych zapezpieczen do wspinaczki po gorach. Czy faktycznie w tej miejscowosci czy obok niej jest cos takiego?? Prosze o pomoc, bo bardzo mi zalezy, zeby cos takiego jak via ferrata przezyc.
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 05.07.2010 23:16

Obecnie goszczę na wybrzeżu Breli i okolic dokładnie dzielnica Jukarisa. Jestem tu od 28 czerwca i nie miałem żadnych kłopotów ze znalezieniem czegoś. Natomiast w ostatnia niedzielę nie sobota ale niedziela istny nalot turystów moja gospodyni ma zajęte już wszystko i nie ogłasza się w necie. Co chwila ktoś zajeżdżał ci co dobili tu do gdz 9-10 jeszcze sobie pozwolili wybierać i nie wszystkim pasowało i szukali dalej natomiast po powrocie z plaży około gdz 14 wszystko w naszym domu było zajęte. Rada dla tych którzy jadą w ciemno zawsze znajdzie się coś to tylko kwestia pieniędzy i standardów. Ja mam 3 minuty drogi do plaży i przepiękny widok z powrotem dłużej pod górę hhhhe
Molpy
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 31.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Molpy » 06.07.2010 13:39

A jak cenowo za nocleg?
Raschey
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 141
Dołączył(a): 08.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raschey » 07.07.2010 12:24

consett0805 napisał(a):Obecnie goszczę na wybrzeżu Breli i okolic dokładnie dzielnica Jukarisa. Jestem tu od 28 czerwca i nie miałem żadnych kłopotów ze znalezieniem czegoś. Natomiast w ostatnia niedzielę nie sobota ale niedziela istny nalot turystów moja gospodyni ma zajęte już wszystko i nie ogłasza się w necie. Co chwila ktoś zajeżdżał ci co dobili tu do gdz 9-10 jeszcze sobie pozwolili wybierać i nie wszystkim pasowało i szukali dalej natomiast po powrocie z plaży około gdz 14 wszystko w naszym domu było zajęte. Rada dla tych którzy jadą w ciemno zawsze znajdzie się coś to tylko kwestia pieniędzy i standardów. Ja mam 3 minuty drogi do plaży i przepiękny widok z powrotem dłużej pod górę hhhhe


No ja na miejscu powinienem być ok 12 w Sobotę 10/07. Jadę w ciemno. Jest szansa na znalezienie czegoś w miarę blisko morza z klimą dla 4 dorosłych do 50 Euro ???
Kolega może podać adres dokładniej, jakaś mapka by się przydała.
Może akurat jesteście w 4 osoby a pokojach z klimą, płacicie do 50 ojro i wyjeżdżacie 10/07 :idea: Jeśli tak to daj znać bo byś mi mógł zabukować miejscówkę.
Nuniek
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 06.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nuniek » 22.07.2010 14:33

hmmm my też się wybieramy w te rejony Baśka, Brela i też w ciemno koło 1-2 sierpnia i chyba będzie ciężko coś znaleźć fajnego
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Baska Voda, Brela a moze cos innego? - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone