Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baśka

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
alutka
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 13.03.2007
Baśka

Nieprzeczytany postnapisał(a) alutka » 20.03.2007 10:40

czy ktoś wie o fajnych apartamentach na Baśka? Blisko plaży,klimatyzowane,w niewygórowanej cenie?Pomożecie?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.03.2007 10:43

alutka napisał(a):czy ktoś wie o fajnych apartamentach na Baśka? Blisko plaży,klimatyzowane,w niewygórowanej cenie?Pomożecie?

POMOŻEMY !!! :lol: było i to nie raz :wink: opcja "szukaj" sie kłania :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.03.2007 11:05

alutka napisał(a):czy ktoś wie o fajnych apartamentach na Baśka? Blisko plaży,klimatyzowane,w niewygórowanej cenie?Pomożecie?


Ale w Której Baśce :wink: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Bo jest Baška na wyspie Krk i Baška Voda w Dalmacji.
Ostatnio edytowano 20.03.2007 11:28 przez Janusz Bajcer, łącznie edytowano 1 raz
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 20.03.2007 11:11

alutka napisał(a):czy ktoś wie o fajnych apartamentach na Baśka? Blisko plaży,klimatyzowane,w niewygórowanej cenie?Pomożecie?


Fajny, klimatyzowany, blisko plaży - jest taki. Ale jeżeli ma być cena przystępna( czyli mała)........ Muszisz poszukać takie coś w ....... Erze. :D :!: ( ps. z choinki się urwałaś ??? )
alutka
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 13.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) alutka » 20.03.2007 12:18

Janusz Bajcer napisał(a):
alutka napisał(a):czy ktoś wie o fajnych apartamentach na Baśka? Blisko plaży,klimatyzowane,w niewygórowanej cenie?Pomożecie?


Ale w Której Baśce :wink: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Bo jest Baška na wyspie Krk i Baška Voda w Dalmacji.

Tą na Krk.MOżesz pomóc?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.03.2007 12:30

Tylko tak:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Nigdy w Chorwacji nie spałem w apartamentach blisko plaży.
Zawsze spałem w namiocie blisko plaży :lol:
:hut: :papa:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 20.03.2007 12:36

Poszukaj tutaj, może coś znajdziesz. : zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
frome
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 09.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) frome » 20.03.2007 14:08

Witam,
poszukaj na zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link i na stronach ajencji znajdziesz mapkę Baśki z lokalizacją apartamentów. Tylko się boję, że te przy plaży będą już zajęte. Jeżeli mogę radzić po kilku pobytach w Baśce, szukaj w dzielnicy Zarok.
Pozdrawiam.
ewa-irena
Croentuzjasta
Posty: 434
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 20.03.2007 19:30

alutka
podaj maila to ci wyślę spis apartamentów z którymi korespondowałam i z których też coś wybrałam
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 20.03.2007 20:49

ewa-irena napisał(a):alutka
podaj maila to ci wyślę spis apartamentów z którymi korespondowałam i z których też coś wybrałam

Tak z czystej ciekawości ... na jakie ceny natrafiłaś, na jakie trzeba się przygotować, w jakim przedziale i za co.
ewa-irena
Croentuzjasta
Posty: 434
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 20.03.2007 21:56

Interesowały mnie apartamenty dla 4 dorosłych i 4 letniego szkraba i termin koniec czerwca-początek lipca .
Rozpiętość cen była różna od 55 euro do nawet 140 .Struktura apartamentów też różna : 2 sypialnie i salon lub też jedna sypialnia i 2 miejsca do spania w salonie . No i różna odległość od morza . Mały szkrab też różnie był traktowany : "gratis" jeśli śpi z rodzicami lub z małą dopłatą za dostawkę .
Wybrałam 2 sypialnie +salon+kuchnia ( z klimą) , 150m od morza , do 7.07. - cena 55 euro , potem 68 euro.
Najbardziej nęciły te droższe - ale nie wszystko złoto co się świeci . A pieniądze można wydać na inne przyjemności .
frome
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 09.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) frome » 20.03.2007 23:09

Przede wszystkim dobrze wybrałaś miejsce. Baśka jest super, no może na końcu czerwca jeszcze wszystko nie będzie działało jak trzeba. Ale nie przejmuj się, plaża jest super, ceny takie sobie (zdecydowanie taniej jest w supermarketach w miejscowości Krk, samochodem z Baśki cca 20 minut). Możesz mi podac, jaki apartament wybralaś?
alutka
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 13.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) alutka » 20.03.2007 23:31

ewa-irena napisał(a):Interesowały mnie apartamenty dla 4 dorosłych i 4 letniego szkraba i termin koniec czerwca-początek lipca .
Rozpiętość cen była różna od 55 euro do nawet 140 .Struktura apartamentów też różna : 2 sypialnie i salon lub też jedna sypialnia i 2 miejsca do spania w salonie . No i różna odległość od morza . Mały szkrab też różnie był traktowany : "gratis" jeśli śpi z rodzicami lub z małą dopłatą za dostawkę .
Wybrałam 2 sypialnie +salon+kuchnia ( z klimą) , 150m od morza , do 7.07. - cena 55 euro , potem 68 euro.
Najbardziej nęciły te droższe - ale nie wszystko złoto co się świeci . A pieniądze można wydać na inne przyjemności .

Mogłabyś podać mi namiary.Może mają mniejsze adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
alutka
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 13.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) alutka » 20.03.2007 23:34

ewa-irena napisał(a):alutka
podaj maila to ci wyślę spis apartamentów z którymi korespondowałam i z których też coś wybrałam

Dzięki.tydas@interia.pl
Czekam
ewa-irena
Croentuzjasta
Posty: 434
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 20.03.2007 23:34

Wybrałam apartament przy ul. Rapskiej 15 ( Suden Dragutin i Venka Felker).
Więcej na ten temat było w rozdziale Regiony i miejscowości turystyczne w temacie Krk-Baska-2007 (ostatni wpis 14.02.2007r.)
Może nie wszystko będzie zgodne z oczekiwaniami (jak to czasem bywa) ale mam nadzieję , że będzie super , bo najważniejsze jest przekonanie , że tak będzie - a reszta to drobiazgi natury doczesnej . A o ceny za bardzo się nie martwię , bo w końcu po to się cały rok pracuje aby mieć godny urlop dla siebie i dla dzieci i wnuczka przy okazji .
Alutka
Spis już za chwilę pójdzie .
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone