Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baśka

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
damian u
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 04.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) damian u » 30.03.2007 11:07

Witam.
Udało mi się wynająć apartament w Baśce od 04.08.2007 - 11.08.2007 dla 3 osób za 50 e/noc. Apartament to dwa pokoje z kuchnią ok 30-50 m od morza. Zaliczkę przesłałem już w lutym.
Apartamentu szukałem z namiarów które znalazłem na tym forum.
Dostałem dużo odpowiedzi na zapytania i ceny oferowane wachały się od 65 - 80 euro. Pozdrowienia.
ggabrys
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 30.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ggabrys » 30.03.2007 11:24

Serdecznie witam wszystkich forumowiczów. Zapadła decyzja o wyjeździe do Chorwacji na Krk miejscowośc Baśka. Przejrzałem wstępnie oferty dostepnych kwater i ceny na koniec sierpnia i początek września to ok 60 euro za pokój 2+1. Wymagania nasze nie są wysokie, więc może ktoś poleci jakąś sprawdzoną kwaterę w niewielkiej odległości od centrum i plaży. Pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.03.2007 12:28

ggabrys napisał(a):Serdecznie witam wszystkich forumowiczów. Zapadła decyzja o wyjeździe do Chorwacji na Krk miejscowośc Baśka. Przejrzałem wstępnie oferty dostepnych kwater i ceny na koniec sierpnia i początek września to ok 60 euro za pokój 2+1. Wymagania nasze nie są wysokie, więc może ktoś poleci jakąś sprawdzoną kwaterę w niewielkiej odległości od centrum i plaży. Pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

A nie rozważaliście możliwości jechania w ciemno ? Oferty w necie to tylko część tego co tam jest do wynajęcia. Ceny "netowe" mają dość wysokie - w Baśce na górnym pułapie. 3 lata temu próbowałem w styczniu klepnąć apartament a w zasadzie chcieliśmy zaklepać na 2 tygodnie cały lokal jaki gościu posiadał (dla 4 rodzin - razem 16 osób). Nawet nie chciał słyszeć o negocjacji przysłał mi mejla, że "to jest Baśka i już" :idea: Spałem gdzie inndziej natomiast będąc w Baśce nie widziałem żadnych problemów z wynajęciem czegokolwiek i to w cenach o wiele niższych niż te oferowane w necie. Pozdrav :papa:
ggabrys
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 30.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ggabrys » 30.03.2007 13:59

Tą opcję rozważam tym bardziej, że nie jadę w wysokim sezonie.Mam do ciebie pytanko czy góry w tej miejscowośći nie powodują, że plaże nie są wcześnie zasłonięte cieniem. No i może pamiętasz jakiś namiar z twojej wyprawy i jakia jest różnica cenowa. Dzięki Piotrze
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.03.2007 15:06

ggabrys napisał(a):Tą opcję rozważam tym bardziej, że nie jadę w wysokim sezonie.Mam do ciebie pytanko czy góry w tej miejscowośći nie powodują, że plaże nie są wcześnie zasłonięte cieniem. No i może pamiętasz jakiś namiar z twojej wyprawy i jakia jest różnica cenowa. Dzięki Piotrze
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Zdjęcie plaży w Baśce masz tu: forum/viewtopic.php?t=13881&postdays=0&postorder=asc&start=30 Odezwę się wieczorem. Najlepiej jakbyś mi po 18 zostawił(a) info na gg że jesteś (nawet jak będe miał status niewidoczny). Moj numer masz koło avatarka . Pozdrav :papa:
ggabrys
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 30.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ggabrys » 03.04.2007 11:32

No to decyzja zapadła jedziemy na Baske. Wyjazd z Bydgoszczy 01.09.2007 nocleg w Rybniku u rodziny, potem dalej i tu jeszcze nie wiadomo. Planujemy po drodze jeszcze jeden nocleg tylko gdzie. Może ktoś doświadczony byłby uprzejmy podrzucić jakiś sprawdzony plan trasy. Oczywiście jedziemy w ciemno bez rezerwowania kwatery, gdyż po przeczytaniu ilkunastu postów i radzie Poitrka_B chyba z tym nie będzie problemów. Na miejscu chcemy być w poniedziałek tj. 3.09.2007
Pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.04.2007 15:23

ggabrys napisał(a):...Planujemy po drodze jeszcze jeden nocleg tylko gdzie. Może ktoś doświadczony byłby uprzejmy podrzucić jakiś sprawdzony plan trasy.... Na miejscu chcemy być w poniedziałek tj. 3.09.2007
Jeżeli masz zamiar spac na trasie (z Rybnika masz ok 850 km do Baski) a nie spieszysz się to moim zdaniem jedż po prostu w "dół" czyli do Bratysławy z Bratysławy na granice z Węgrami w Rajka (w Bratysławie kierujesz sie na Budapeszt) i dalej jadąc zachodnia częścią Węgier dojeżdzasz do Nagykanizsa (ok 25 km od granicy z HR w Letenye) Na odcinku Nagykanizsa - Letenye jest kilka pensjonatów w cenie średnio 2500 HUF od łebka lub jeden kemping z domkami ok 1500 HUF od łebka Generalnie przyjmują karty kredytowe (oprócz kempingu w Letenye) ale jakby co to no problem bo w Letenye jest bankomat. Z Letenye do Baski masz ok 310 km (90 % autostradą) więc jak wyjedziecie rano to na południe będziecie na miejscu (czas przejazdu podałem przy zachowania obowiązujacych prędkości na autostradzie :lol: ale oczywiście można szybciej dojechac... :wink: ). A o innych wariantach przejazdu - może inni coś Ci zasugerują. Pozdrav :papa:
Ostatnio edytowano 03.04.2007 15:38 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
ggabrys
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 30.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ggabrys » 03.04.2007 15:35

Tak myślę, że spoko dałbym radę na raz. Czyli jadąc nocą z niedzieli na poniedziałek to najlepiej o której wyjechać (oczywiście bez szaleństw na drodze). No i obowiązkiem jest zobaczyć Jeziora Plitvickie tylko zastanawiam się czy zrobić to przed dojechaniem do Baśki czy w drodze powrotnej. No i mam do ciebie Piotrek prośbę dot. polecenia miejsc w okolicach Baski które należałoby zobaczyć.
ggabrys
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 30.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ggabrys » 03.04.2007 15:39

Szczerze mówiąc zastanawiałem się tylko nad trasą Cieszyn, Bratyslawa, Wideń, Maribor.
Jadąc przez Węgry jest korzystniej tzn. krócej czasowo?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.04.2007 15:47

ggabrys napisał(a):Tak myślę, że spoko dałbym radę na raz. Czyli jadąc nocą z niedzieli na poniedziałek to najlepiej o której wyjechać (oczywiście bez szaleństw na drodze). No i obowiązkiem jest zobaczyć Jeziora Plitvickie tylko zastanawiam się czy zrobić to przed dojechaniem do Baśki czy w drodze powrotnej. No i mam do ciebie Piotrek prośbę dot. polecenia miejsc w okolicach Baski które należałoby zobaczyć.

Co do czasu przejazdu odpowiem tak. W ubiegłym roku jechałem na nockę do Punatu (ok 15 km przed Baską). Trasa Rzeszów-Punat ok 1000 km na okrągło. Wyjechałem ok 20 wieczorem na miejscu byłem o 11. Jechałem non-stop (z przerwami na fajke, kibel i kawę) Jeżeli chodzi o prędkośc to nie przekraczałem dozwolonej bo mi sie nie spieszyło a poza tyt w nocy organizm troche wolniej jednak reaguje. Co do Plitvic to zdecydowanie polecam ale w drodze powrotnej. Z Krk dojedziesz tam na ok 11 (jak wyjedziesz na spokojnie po sniadaniu) będziesz miał czas na zwiedzenie parku a z Plitvic jedziesz na Węgry i robisz nocleg tranzytowy. Odradzam Plitvice jadąc do HR bo jedziesz w ciemno i najpierw pasuje znaleźc jakis apartman :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.04.2007 15:49

ggabrys napisał(a):Szczerze mówiąc zastanawiałem się tylko nad trasą Cieszyn, Bratyslawa, Wideń, Maribor.
Jadąc przez Węgry jest korzystniej tzn. krócej czasowo?

Co do przejazdu przez Czechy nie wypowiem sie bo jakoś mi nie po drodze. Natomiast Bratrysława-Wiedeń-Maribor jest OK robiłem tą trase nie raz ale jadąc do Włoch. Do HR jeżdzę przez Wegry bo mam najbliżej
ggabrys
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 30.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ggabrys » 09.04.2007 14:12

Witam wszystkich w lany poniedziałek.
Tak mnie natchneło aby zapytać obytych w Baśce o to w jakiej części miejscowości szukać kwatery. Wymagania to bliskość plaży, w pobliżu domu mniejszy zgiełk, blisko sklep, parking. Ktoś tu pisał że dzielnica Zarok ale nie bardzo nie bardzo wiem w której jest to części miasta.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.04.2007 16:29

ggabrys napisał(a):Witam wszystkich w lany poniedziałek.
Tak mnie natchneło aby zapytać obytych w Baśce o to w jakiej części miejscowości szukać kwatery. Wymagania to bliskość plaży, w pobliżu domu mniejszy zgiełk, blisko sklep, parking. Ktoś tu pisał że dzielnica Zarok ale nie bardzo nie bardzo wiem w której jest to części miasta.

mniej więcej tak wygląda rozkład miasta: :wink:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Zeby trafic na fajne położenie apartamentu szukaj ich albo w Zarok albo w tej cześci Baski, która na zdjeciu lezy tuż "nad" Zarokiem :papa:
bacha84
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 07.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bacha84 » 11.04.2007 08:16

ewa-irena napisał(a):Wybrałam apartament przy ul. Rapskiej 15 ( Suden Dragutin i Venka Felker).
Więcej na ten temat było w rozdziale Regiony i miejscowości turystyczne w temacie Krk-Baska-2007 (ostatni wpis 14.02.2007r.)
Może nie wszystko będzie zgodne z oczekiwaniami (jak to czasem bywa) ale mam nadzieję , że będzie super , bo najważniejsze jest przekonanie , że tak będzie - a reszta to drobiazgi natury doczesnej . A o ceny za bardzo się nie martwię , bo w końcu po to się cały rok pracuje aby mieć godny urlop dla siebie i dla dzieci i wnuczka przy okazji .
Alutka
Spis już za chwilę pójdzie .



hej . mogę również prosić o ten spis? wogole mam do Ciebie kilka pytań o baskę, prosze odezwij się - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
ggabrys
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 30.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ggabrys » 11.04.2007 09:17

Również prosiłbym ewa-irena o udostępnienie twojego spisu. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone