Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Barwinek zabranie buta z Orlenu.

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Zacheusz
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zacheusz » 24.08.2018 19:14

Witam
W tym roku ze względu na różne rzeczy zdradziłem Chorwację na rzecz Węgier. Wracając żona zgubiła buta na stacji w Orlenie w Barwinku ( stacja po lewej stronie przed granicą). But został znaleziony i jest na stacji. W związku z tym mam prośbę, mianowicie czy ktoś będzie jechał przez Barwinek i mógłby nam zabrać owy przedmiot. Jesteśmy z okolic Lublina. A but wygodny i kupiony na prezent.
mkbojarczuk
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkbojarczuk » 25.08.2018 08:20

Zacheusz napisał(a):Witam
W tym roku ze względu na różne rzeczy zdradziłem Chorwację na rzecz Węgier. Wracając żona zgubiła buta na stacji w Orlenie w Barwinku ( stacja po lewej stronie przed granicą). But został znaleziony i jest na stacji. W związku z tym mam prośbę, mianowicie czy ktoś będzie jechał przez Barwinek i mógłby nam zabrać owy przedmiot. Jesteśmy z okolic Lublina. A but wygodny i kupiony na prezent.

Zamów sobie kuriera za 13-14 zł.Podjedzie na stację włoży w foliopaka i bedziesz miał,na drugi dzień.
Albo poproś obsługę,żeby zapakowali w jakieś pudełko.

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019