Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

BAMBO-Banja, Slano (południowa Dalmacja)

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
t.kurzy
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 79
Dołączył(a): 20.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) t.kurzy » 30.07.2010 09:27

Właśnie przed chwilą wróciłem z CRO i właśnie z BAMBO - jak ktoś lubi ciszę i spokój to bardzo polecam ... a z Bambo do centrum Slano nie 2,5 km tylko 1400 m.
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 30.07.2010 10:20

t.kurzy napisał(a):Właśnie przed chwilą wróciłem z CRO i właśnie z BAMBO - jak ktoś lubi ciszę i spokój to bardzo polecam ... a z Bambo do centrum Slano nie 2,5 km tylko 1400 m.


Oo, to może byłeś tam od 19 do 21 lipca? Bo w tym czasie stacjonowali tam moi znajomi :D
Ja wyruszam już dzisiaj wieczorkiem :!: 8)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 30.07.2010 10:22

Monia - jedziesz na ten kamp?
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 30.07.2010 10:24

Jacek S napisał(a):Monia - jedziesz na ten kamp?


Jadę, tylko nie wiem czy w pierwszych dniach pobytu, czy może "w środku" :D Ty też się wybierasz? :lol:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 30.07.2010 10:29

Z Tobą?


Chętnie :lol:

Mam wielką prośbę - zrób odpowiednią/porządną dokumentację fotograficzną na miejscu. Wszystkiego :lol:
Może Twoi znajomi coś napstrykali? Wstawią/Wstawisz tu?

Jakoś mam przeczucie, że kolejny pobyt w HR to będzie m.in. tam (bo jest kilka spraw do "odfajkowania" w okolicy) więc poszukuję wszelkich informacji.

Pozdrawiam i miłego.
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 30.07.2010 10:33

Jacek S napisał(a):Z Tobą?


Chętnie :lol:

Mam wielką prośbę - zrób odpowiednią/porządną dokumentację fotograficzną na miejscu. Wszystkiego :lol:
Może Twoi znajomi coś napstrykali? Wstawią/Wstawisz tu?

Jakoś mam przeczucie, że kolejny pobyt w HR to będzie m.in. tam (bo jest kilka spraw do "odfajkowania" w okolicy) więc poszukuję wszelkich informacji.

Pozdrawiam i miłego.


Mamy jeszcze miejscówkę w samochodzie, więc zapraszam :lol: :lol:

Teraz już będę pamiętać, żeby popstrykać więcej fotek pod kątem forum :D Tak się składa, że znajomi dzisiaj wyjeżdżają stamtąd, a my jedziemy, więc się miniemy :D
Jak wrócę, to oczywiście wrzucę małe co nieco na zachętę :D

Pozdrawiam :papa:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 30.07.2010 10:59

Dziękuję.

Ku chwale Forum.



Może kolega t.kurzy ma jakieś materiały?
patriks
Odkrywca
Posty: 61
Dołączył(a): 16.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) patriks » 30.07.2010 11:06

Ja też poproszę o fotki z Bambo. Wybieram się 06.08.2010 i moooocno zastanawiam się nad tym kempingiem.
t.kurzy
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 79
Dołączył(a): 20.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) t.kurzy » 30.07.2010 18:29

monia85 napisał(a):
t.kurzy napisał(a):Właśnie przed chwilą wróciłem z CRO i właśnie z BAMBO - jak ktoś lubi ciszę i spokój to bardzo polecam ... a z Bambo do centrum Slano nie 2,5 km tylko 1400 m.


Oo, to może byłeś tam od 19 do 21 lipca? Bo w tym czasie stacjonowali tam moi znajomi :D
Ja wyruszam już dzisiaj wieczorkiem :!: 8)


Byłem już w tych dniach i chyba wiem o kogo chodzi - 2 panów i bodajże 5 pań - ale jakos nie bylo sposobności się jakoś spotkać .

Jacek S napisał(a):Dziękuję.

Ku chwale Forum.



Może kolega t.kurzy ma jakieś materiały?


Nie mam zdjęć samego kampu ale miałem tam być 4 góra 5 dni ale zdecydowaliśmy się zostać tam na całe10 dni z powodu atmosfery kampu - cisza i spokój . Szczerze polecam .
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 16.08.2010 14:01

Oo, to może byłeś tam od 19 do 21 lipca? Bo w tym czasie stacjonowali tam moi znajomi :D
Ja wyruszam już dzisiaj wieczorkiem :!: 8)[/quote]

Byłem już w tych dniach i chyba wiem o kogo chodzi - 2 panów i bodajże 5 pań - ale jakos nie bylo sposobności się jakoś spotkać .


Tak, dokładnie było 2 panów i reszta same baby :lol:

Wróciłam w sobotę z Cro, byłam na kempingu Bambo.. cudnie 8)

Teraz siedzę pierwszy dzień w pracy i.. jestem chora :( - oczywiście z tęsknoty za Chorwacją :wink:
Jak się zbiorę do kupy, to zapodam coś o Bambo i wstawię fotki, nie wiem tylko kiedy to nastąpi :?
t.kurzy
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 79
Dołączył(a): 20.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) t.kurzy » 17.08.2010 08:13

Jak tylko będę jeszcze kiedyś w tamtych rejonach to Bambo na pewno będzie moim polem które wybiorę na noclegi .
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 29.10.2010 14:46

Obiecane kiedyś tam fotki z Bambo, bardzo proszę :wink:

Obrazek



Wjazd/wejście na kemping/podwórko. Po obu stronach są miejsca na kampery, dalej - za domem gospodarzy są sanitariaty.

Obrazek


Obrazek
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 29.10.2010 15:02

Wspomniane sanitariaty, zawsze czyste :D

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Z drugiej strony sanitariatów, w tym samym budynku są "kuchnie" - zlewy i lodówka. Widoczek z góry, gdzie są miejsca na namioty.

Obrazek
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 29.10.2010 15:31

Jeszcze jedno ujęcie ze strony namiotowej :P

Obrazek


A to już najniższe pięterko namiotowe:

Obrazek


Jeszcze rzut oka na zatokę, która znajdowała się praktycznie za bramą naszego kempingu, także nie trzeba było daleko chodzić

Obrazek


Po lewej stronie, na końcu zatoki znajduje się mały kościółek oraz bardzo fajna, mała, piaszczysta plaża - w sam raz dla maluchów :)

Obrazek


I jeszcze widoczek sprzed bramy kempingu w stronę Slano. Taką oto dróżką dreptaliśmy codziennie do sklepiku na przykład :) Albo przejeżdżaliśmy samochodem.. oczywiście ja z duszą na ramieniu, że za wąsko i zaraz wpadniemy do wody :lol:

Obrazek


I to by było na tyle fotek kempingowych. Wszystkie zdjęcia robiłam w ostatni dzień, jakoś baardzo rano, przed wyjazdem na kolejny kemping, oczywiście niedospana, więc takie trochę roztrzepane wyszły :P :lol:

Jeśli ktoś ma swoje 3 grosze do dodania, to zachęcam :P

Aaaaa i prawie bym zapomniała... oczywiście kemping ten znajduje się, uściślając, w mieścinie o nazwie Banja :P

Pozdrawiam!!
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 29.10.2010 15:44

A jednak jeszcze coś wygrzebałam :D
Cennik z 2010, jakby ktoś był zainteresowany :D

Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
BAMBO-Banja, Slano (południowa Dalmacja) - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone