Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

BAŁKANY 2007 & 2008 & 2019 & 2020 & 2021 & 2022 ...

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1370
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 11.03.2008 22:00

donia2 napisał(a):PAP sprawdź sobie dowód rejestracyjny czy aby nie masz wpisane tak:
silnik "1,9 TDI" a rodzaj paliwa "benzyna" :?: :?: :lol: :lol:



Pozdrawiam


donia,

Nie mam w dowodzie rejestracyjnym pola 'rodzaj paliwa' :roll: ... tylko silnik ...

To już chyba wiem skąd ten styczeń :lol: :lol: :lol: ...

I pomyśleć, że w ABW rekrutowali harcerzy po tygodniowym szkoleniu, a tu takie talenty detektywistyczne się marnują :wink: :lol: :lol: :lol: ...

Pozdrawiam,

PAP
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 11.03.2008 23:28

Faleminderit za super odcinek i za wspomnienie! Gratuluję decyzji i bezkonfliktowego poradzenia sobie z niepokojami najbliższych :)

PAP napisał(a):To zdawało się zaś potwierdzać tezę, że nikt 'normalny', kto nie musi tam jechać, w celach stricte turystycznych tam nie jeździ :?.

:lol:

PAP napisał(a):Przy nabywaniu polisy słyszę, że najniższa możliwa składka to 50 EUR za okres dwóch tygodni. Kiedy próbuję negocjować, mówiąc, że słyszałem jeszcze o stawce 25 EUR, pan agent ubezpieczeniowy wskazuje na oficjalny cennik leżący na jego biurku, z którego jasno wynika, że takowej stawki nie ma :(, a najniższa jest istotnie ta, którą podał parę sekund wcześniej.

Trzeba jechać w tym roku bo zgodnie z cyklem dwuletnim w 2009 będzie 75 EUR...

PAP napisał(a):Im bliżej Peja, tym bardziej widoczne stają się wojska włoskie.

Pamiętamy :lol:

PAP napisał(a):Kosovski pogranicznik odbiera nam kartki ze stemplami wjazdowymi i życzy szerokiej drogi. Licząc od punktu kontrolnego, spory kawałek jedziemy nim pojawia się znak pozwalający sądzić, że osiągnęliśmy fizyczną granicę Kosova. Jeszcze większy kawał drogi mija nim docieramy do posterunku czarnogórskiego. Dalsza jazda wiedzie już w absolutnych ciemnościach. Ważne jest to, że droga znajduje się w dobrym stanie, więc poza zakrętami nie posiada innych ukrytych 'atrakcji' :).

Też pamiętamy... zaraz po wjeździe do rzeczywistej Czarnogóry wybraliśmy opcję hotelu wielogwiazdkowego...

PAP napisał(a):W tym momencie pada jeszcze pytanie, czy zamierzamy jechać przez Serbię. Wobec naszej twierdzącej odpowiedzi, pojawia się propozycja, że pieczątki zostaną wbite na specjalnych kartach, które przy wyjeździe z Kosova zostaną odebrane, tak aby w paszporcie nie pozostał ślad mogący budzić ewentualne zastrzeżenia pograniczników serbskich. Pamiętając, że coś o tym czytałem przed wyjazdem, chętnie na ten gest dobrej woli przystaję.

Dobrze wiedzieć na co trzeba być przygotowanym, mam w paszporcie stemple UNMIK.

Wszystko wskazuje że ten wyjazd nie ma prawa dojść do skutku. Dziś przyjechałem do Łodzi, mam ruszać jutro a dziś się okazało że moja skodzinka się trochę posypała i jest chwilowo uziemiona. Jest rezerwowa skodzinka - fabia rodziców, rano się okaże czy się nadaje do takiej dalekiej drogi. Jak dobrze pójdzie to w czwartek rano będę na węgiersko-serbskiej granicy...
A dalej... nie, tym razem nie Kosowo.
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1370
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 12.03.2008 01:16

zawodowiec napisał(a): Wszystko wskazuje że ten wyjazd nie ma prawa dojść do skutku. Dziś przyjechałem do Łodzi, mam ruszać jutro a dziś się okazało że moja skodzinka się trochę posypała i jest chwilowo uziemiona. Jest rezerwowa skodzinka - fabia rodziców, rano się okaże czy się nadaje do takiej dalekiej drogi. Jak dobrze pójdzie to w czwartek rano będę na węgiersko-serbskiej granicy...
A dalej... nie, tym razem nie Kosowo.


zawodowiec,

To życzymy powodzenia :D ... i niech Skoda będzie z Tobą :lol: :lol: ...

Pozdrawiam,

PAP
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 12.03.2008 08:49

PAP napisał(a):
kulka53 napisał(a):
PAP napisał(a):usiadłem ... z mapą


Z mapą czy może ..............z MAPĄ :?: :lol: :lol: :lol:


Z mapą :wink: :lol: :lol: , bo MAPA w kwestii map, to wbrew powszechnym skojarzeniom, specjalnie pomocna nie jest :lol: :lol: :lol: ... ja już wolę jechać bez mapy, niż słuchać MAPY wskazówek wyczytanych z mapy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:


Daj MAPIE szansę...............:wink: Co prawda z tego co wiem sporo wspólnych kilometrów macie za sobą, ale pewnie jeszcze wiele przed Wami :D
Lidia w miarę upływu lat i kilometrów nabywa coraz większego obycia z mapami, choć nie ukrywam, że nadal bardziej mogę na nią liczyć w sprawach 'komputerowych' w szerokim tego słowa znaczeniu :lol:

PAP napisał(a):
kulka53 napisał(a):
PAP napisał(a):W Rozaje odbijamy na zachód w stronę Berane


Też jechaliśmy tą trasą........... :D 8O Po raz kolejny w tym roku się spotykamy :lol:


Nie ukrywam, że ma pewne zaległości w czytaniu waszej CzarnoGÓRSKIEJ relacji :( ... nadrobię w wolnej chwili :!: :D ... ale domyślam się, że to było w drodze z MNE do PL, prawda :) :?:


Cóż, rozumiem :wink: :lol: każdego czasem 'dopada' praca......... Zaległości łatwo pewnie nadrobisz :wink: ale o tej trasie jeszcze nie było, jeszcze parę odcinków............... A wracaliśmy do kraju zupełnie inaczej :wink:

zawodowiec napisał(a):A dalej... nie, tym razem nie Kosowo.


Coś gdzieś o tym wyczytałem............ :wink:, ale nie, nie zdradzę zawodowcowej tajemnicy 8) :lol: :wink:
W każdym razie życzę powodzenia w ujarzmieniu Skody (jakiejkolwiek :wink: ) no i później :!:
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 12.03.2008 10:21

PAP napisał(a):
kulka53 napisał(a):
PAP napisał(a):usiadłem ... z mapą


Z mapą czy może ..............z MAPĄ :?: :lol: :lol: :lol:


Z mapą :wink: :lol: :lol: , bo MAPA w kwestii map, to wbrew powszechnym skojarzeniom, specjalnie pomocna nie jest :lol: :lol: :lol: ... ja już wolę jechać bez mapy, niż słuchać MAPY wskazówek wyczytanych z mapy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
PAP


Do MAPY :wink: :D

MAPO! W geście solidarności z Tobą coś złośliwie shtrigowatego wymyślę przy okazji :lol: :lol: :lol: :lol: . Twój Mąż nawet nie wie, jak pasjonująca może być podróż ze wskazówkami kobiety, która się nie zna na mapach :lol: Prawdziwe wakacje w nieznane!!!!! :lol:

PAPo - życzę terenowego zagubienia się jednak kiedyś - mówię Ci... coś pięknego! :lol: :lol: :lol: :lol:

Zawodowcu - no no no... :D NO?
MAPA
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 03.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MAPA » 12.03.2008 11:57

Kulka, Shtriga,

bratnie dusze z Was-dzięki ... :wink:

PAP ma uraz do czytania mapy przeze mnie od czasów wyjazdu do Estonii, gdzie z mojej winy jechaliśmy jakąś koszmarną szutrówką ...
A tak w ogóle to mamy " ciche dni " za ten komentarz ... :(

Pozdrawiam,

MAPA
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 12.03.2008 12:10

MAPO nie dawaj się :D Moja Ag też nie umie czytać mapy ale jak uroczo się z nią jeździło np. w Strasbourgu jak tam pracowała - miała wstręt do planu miasta i mnie prowadziła na czuja, zawsze trafialiśmy do celu tylko trochę zwiedzaliśmy miasto po drodze :lol:

Fabia jest na chodzie więc już mogę powiedzieć - Prokletije z klubem górskim z Belgradu. Zapakuję graty i jadę :D
MAPA
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 03.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MAPA » 12.03.2008 12:37

Zawodowcu,

myślę, że nie będę jedyną osobą, która ma do Ciebie prośbę - ODEZWIJ SIĘ z trasy !!!!

Pozdrawiam,

MAPA
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 12.03.2008 12:51

zawodowiec napisał(a):MAPO nie dawaj się :D Moja Ag też nie umie czytać mapy ale jak uroczo się z nią jeździło np. w Strasbourgu jak tam pracowała - miała wstręt do planu miasta i mnie prowadziła na czuja, zawsze trafialiśmy do celu tylko trochę zwiedzaliśmy miasto po drodze :lol:


Dołączam się do apelu, nie daj się MAPO, może nie będziesz tak świetna jak 'oni' - nasi wspaniali kierowcy z mapami w jednym paluszku, ale kto ćwiczy ten ma szansę wyćwiczyć, kto nie uczy się ten tego nie umie.

A komentarz PAP ? Nie przejmuj się tym, my (niektóre kobiety) też wzięłyśmy go do siebie :D .

zawodowiec napisał(a):Fabia jest na chodzie więc już mogę powiedzieć - Prokletije z klubem górskim z Belgradu. Zapakuję graty i jadę :D


Połamania kijków, udanej pogody, zdobycia JEJ wysokości :D ZIMĄ 8O
Liczymy na opisik i zdjęcia :D
:papa:
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 12.03.2008 15:25

zawodowiec napisał(a):Fabia jest na chodzie więc już mogę powiedzieć - Prokletije z klubem górskim z Belgradu. Zapakuję graty i jadę :D


AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!! Wrzeszczę zazdrośnie!!! :lol: :lol: :lol: Jedź szczęśliwie!!! Kamil - jakby się tak przydarzyło, to przy okazji uderz na Koplik, Szkodrę, a szczegolnie Bilaj i zawieź tam kilka ciepłych słów od nas!!! Jakby co, to się odezwij!

Koleżanki od map! Nie do map tylko - łączmy się :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
MAPO jakby co, to mogę nakrzyczeć na PAPę :lol: :lol: :lol: Nic to nie da, ale satysfakcja będzie :twisted:
MAPA
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 03.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MAPA » 12.03.2008 16:16

Shtriga,

krzycz dziś na PAPę, krzycz !!! - nie odpowie biedak, bo złapał jakąś infekcję krtani ...

Gdyby los sprawił, abyśmy się spotkały, to mam pamiątkową rakiję z rezerwatu niedżwiedzi w Kuterevie, która czeka na specjalną okazję ... Wzniosłybyśmy toast za wszyskie panie znające sie na mapach i za te trochę mniej obyte w kwestii map ... :lol:

A swoją drogą - czy ktoś wie, jak długo może stać nietknięta rakija ? Czy tak, jak dobre wino, im starsza, tym lepsza, czy też ma jakiś termin ważności ?
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 12.03.2008 21:23

PAP-o !
Ponieważ nie możesz mówić (struny głosowe...), pozwolę sobie solidarnie po męsku coś powiedzieć - Trzymaj się :!: :D
Może i dziewczyny mają rację, że trochę je dyskryminujemy przy logistyce, ale kto miał za zadanie tropić tygrysa i go przynieść do jaskini, a kto go potem sprawić :?: Natury nie da się oszukać ... :wink:
Drogie MAPO, Sthrigo, Lidko ( i moja żono :) ) - przecież i tak jesteście "naszymi" szyjami :D

Zawodowcu - solidaryzuję się ze Sthrigą :!: Ciepło Ci zazdroszczę :)
Powodzenia :!:
Jolanta M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4523
Dołączył(a): 02.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanta M » 12.03.2008 22:03

zawodowiec napisał(a): Fabia jest na chodzie więc już mogę powiedzieć - Prokletije z klubem górskim z Belgradu. Zapakuję graty i jadę :D

Skoro taki wątek wyjazdowy się tu zrobił, to ja też i tu coś napiszę, żeby nie było, że się nie interesuję. :lol:
Kamil! Fajnie, że jednak udało Ci się wyruszyć (znowu w te Przeklęte Góry!!! :lol: :lol: :lol: )
Powodzenia!!!
I wracaj do nas szczęśliwie!!! :) :!:

A odnośnie map i takich tam, to po to jesteśmy inni, żeby się wzbogacać i uzupełniać.
I nema problema. :D

Pozdrav
Jola
ania77
Croentuzjasta
Posty: 329
Dołączył(a): 17.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania77 » 12.03.2008 23:02

[quote="plavac"]PAP-o !
(...)
Może i dziewczyny mają rację, że trochę je dyskryminujemy przy logistyce, ale kto miał za zadanie tropić tygrysa i go przynieść do jaskini, a kto go potem sprawić :?: Natury nie da się oszukać ... :wink:
(...)

Uwierz mi, że są takie w mapach nie do przebicia :wink:

I nie tygrysy oczywiście :wink:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 12.03.2008 23:42

MAPA napisał(a):
A swoją drogą - czy ktoś wie, jak długo może stać nietknięta rakija ?


Stoi nietknięta dopóki się nie spotka dwóch cromaniaków :D :D :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
BAŁKANY 2007 & 2008 & 2019 & 2020 & 2021 & 2022 .....
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone