Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

awria klimy.

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mariusz2411
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 27.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz2411 » 15.07.2013 12:15

Kolego w czerwcu byłem w Orebić i także miałem problem z klimatyzacją i w samym Orebic jest warsztat zajmujący się klimatyzacją. Fakt faktem że facet tylko klime nabija a nie naprawia i w sumie mi nie pomógł ale z nabiciem nie ma problemu.
slaweek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 06.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) slaweek » 15.07.2013 12:17

W Orebiciu sa dwaj mechanicy, o którym mówisz?
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 15.07.2013 12:18

Zobacz tu.
http://ahservis.hr/servisni-centri/
Zaznacz Dubrovnik i niżej "Kontrola i punjenje klima uređaja".
Jest to też na tej stronie:
http://www.tvrtke.com/dubrovnik-auto-se ... 20000.aspx
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.07.2013 12:20

slaweek napisał(a):Ja się nie obrażam, tylko liczę na jakieś adresiki. W środę jestem w Dubrovniku potrzebuję więc adresu do serwisu klimy.

To nie lepiej podjechać do pierwszego lepszego auto serwisu i tam na pewno podadzą namiar,adres gdzie w Dubrovniku nabijesz lub naprawisz klimę :papa:
fiordek
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 31.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiordek » 15.07.2013 12:27

AUTO CENTAR AVIA D.O.O.
ULICA VUKOVARSKA , 20000 DUBROVNIK , HRVATSK

DUBROVACKI AUTOMOBILI D.O.O.
ULICA VATROSLAVA LISINSKOG , 20000 DUBROVNIK , HRVATSKA

AUTO KUĆA ANTUNOVIĆ D. O. O.
ULICA IVA DULČIĆA 20 , 20000 DUBROVNIK , HRVATSKA

ARGOSY
ULICA ĆIRA CARIĆA 3 , 20000 DUBROVNIK , HRVATSKA

AUTO-DUBROVNIK
ULICA OD SVETOG MIHAJLA 3 , 20000 DUBROVNIK

AUTO DUBROVNIK D. D.
ULICA OD SVETOG MIHAJLA 3 , 20000 DUBROVNIK , HRVATSKA

M&CO DUBROVNIK
ULICA PETRA HEKTOROVIĆA , 20000 DUBROVNIK , HRVATSKA

MAXIMUS D. O. O.
ULICA JOSIPA KOSORA 22 , 20000 DUBROVNIK , HRVATSKA

telefonow nie mam ale jak bedziesz namiejsu to popytaj się i tak będzie najlepiej ....pozdrawiam
Mariusz2411
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 27.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz2411 » 15.07.2013 12:51

Jeden warsztat to tylko elektryk, ale ten drugi ma maszynę do nabijania klimy, ciężko mi będzie wytłumaczyć ale jadąc główną drogą mijasz zjazd na prom i kawałek za kenzo po prawej stronie jest szyld i wjeżdza się w wąską uliczkę w górkę i po prawej stronie jest warsztat, mam nadzieje że dobrze wytłumaczyłem bo je byłem z drugiej strony ale jakoś tak to kojarzę.
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 15.07.2013 18:57

W Orebicu na ul. Matice Hrvatske jest mechanik. Z tego co pamiętam na pewno klimę napełnia.
who
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 419
Dołączył(a): 23.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) who » 13.08.2013 14:39

Bardzo dobry serwis/naprawa klimy (i nie tylko) jest w Dubrowniku, ul. Dr Vladka Mačeka 4. Dojazd od ul. Ivo Vojnovića. Szukać tablicy z napisem Auto Elektro Servis "PRKOčA".
slaweek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 06.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) slaweek » 13.08.2013 15:21

Dzieki wszystkim za pomoc. Awaria okazała się nie do usunięcia w CRO (uszkodzony czujnik ciśnienia) wymieniony na używany ożywił klimę.
MaJaKi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 235
Dołączył(a): 26.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaJaKi » 14.08.2013 19:23

fiordek napisał(a):wspomnijmy cudowne czasy jak się jeździło bez klimy :mrgreen:


My właśnie wspominamy "piękne" czasy bez klimy, w drodze do Cro 47 km przed Budapesztem stanęła nam klima, zerwało pasek osprzętu, zagotowało silnik, wywaliło płyn z chłodnicy. Dwie godziny czekania na holowanie z assistance, następne dwie w warsztacie, propozycja wymiany klimy za 1000 euro plus robocizna, czas oczekiwania 3 dni. Telefoniczna konsultacja ze znajomym z Polski i decyzja: krótszy pasek, omijamy łożysko klimy i lecimy dalej, koszt 100 euro. A teraz jeździmy z "klimą" czterostrefową, cztery szyby w dół. Ciężko, ale da radę.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 14.08.2013 23:07

slaweek napisał(a):Dzieki wszystkim za pomoc. Awaria okazała się nie do usunięcia w CRO (uszkodzony czujnik ciśnienia) wymieniony na używany ożywił klimę.


Co to za auto? Mi w Gyor u Madziarów wymienili 3 chłodnice, 2 wentylatory, przednie wzmocnienie, wymienili porozrywane węże,pospawali mocowania lamp w ciągu 24h :mrgreen:
eStefan
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 229
Dołączył(a): 14.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) eStefan » 14.08.2013 23:16

Rysio widocznie masz lepsze gadane lub większy portfel na takie tematy itd. Podziwiam doganie się z "madziarami" ich język to lekki kosmos.
slaweek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 06.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) slaweek » 15.08.2013 06:06

Rysio napisał(a):
slaweek napisał(a):Dzieki wszystkim za pomoc. Awaria okazała się nie do usunięcia w CRO (uszkodzony czujnik ciśnienia) wymieniony na używany ożywił klimę.


Co to za auto? Mi w Gyor u Madziarów wymienili 3 chłodnice, 2 wentylatory, przednie wzmocnienie, wymienili porozrywane węże,pospawali mocowania lamp w ciągu 24h :mrgreen:

Ford s-max. Czujnik nie do dostania od ręki. W fordzie kosztował ok 700 kuna. Używka 80 zł. Dodatkowo gość chciał ewentualnie kaskę za wymianę czujnika ok 200 kuna. Wymiana czujnika to odkręcenie kluczem 10.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 16.08.2013 00:48

eStefan napisał(a):Rysio widocznie masz lepsze gadane lub większy portfel na takie tematy itd. Podziwiam doganie się z "madziarami" ich język to lekki kosmos.


Assistance + AC, oczywiście zwrot kosztów naprawy w PL. Fakt że mój przypadek dotyczył dzwona a nie awarii.
MaJaKi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 235
Dołączył(a): 26.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaJaKi » 16.08.2013 08:49

Co to za auto? Mi w Gyor u Madziarów wymienili 3 chłodnice, 2 wentylatory, przednie wzmocnienie, wymienili porozrywane węże,pospawali mocowania lamp w ciągu 24h :mrgreen:[/quote]

HondaCRV
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone