Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Autokarem do Chorwacj.

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
meeg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1225
Dołączył(a): 17.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) meeg » 01.08.2002 08:24

Czy mozesz wyslac mi link do ich strony albo jakis namiar na tą firmę.
Pozdrawiam
meeg
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Johny
Pinior

Nieprzeczytany postnapisał(a) Johny » 08.08.2002 08:23

Mariusz napisał(a):Cześć,
meeg napisał(a):Weszłam na stronę biura Pinior (wygląda na ok), jednak zaniepokoiła mnie informacja o niepochlebnych opiniach o nim. Probowałam skorzystac z linku do opinii, zamieszczonego w tym temacie, ale jest on Nieaktywny! Czy można coś na to poradzić?

Ależ oczywiście, że można :D
Spróbuj wejść na stare forum i skorzystaj z opcji "szukanie".
meeg napisał(a):Czy mogę zatem prosić o jakieś opinie na temat biura Pinior

Co prawda nie będzie to w 100% moja opinia, ale wcisne swoje "trzy grosze" :wink:
W tym roku wysłałem teściów "Piniorem" do Chorwacji (niestety moje auto nie pomieści 5 osób, psa i bagażu na 3 tygodnie :( ). My jechaliśmy autkiem - oni autobusem.
Też naczytałem się niepochlebnych opinii na temat biura Pinior - więc mi włosy dęba stanęły. 8O
Ale jak poczytałem spokojnie wszyskie niepochlebne posty to zauważyłem pewną prawidłowość - wszystkie złe opinie dotyczyły kierowców i pilotów. Kierowców - bo nie chcieli się zatrzymywać tam, gdzie chcieliby pasażerowie oraz dlatego, że kierowca miał czelność dostać zawału w czasie drogi :!: , a pilotów - bo nie znali języka. Poza tym ktoś podniósł larum, że klimatyzacja "padła". Upraszczam znacznie, bo było też kilka innych uwag.
Doszedłem do wniosku, że uwagi wobec kierowców można z czystym sumieniem pominąć - sam po kilkunastu godzinach jazdy pewnie nie byłbym najuprzejmiejszy, a na pewno chciałbym wtedy dojechać juz wreszcie na miejsce. Nie w głowie by mi było zatrzymywanie się na każde życzenie. Linie takie mają swój rozkład jazdy, miejsca zatrzymywania się, etc. - i chciał nie chciał należy się do tego dostosować. Klimatyzacja - jak wszystkie urządzenia, ma prawo się czasem popsuć (tym bardziej, że była tylko jedna uwaga na ten temat). Co do pilotów nie wyrobiłem sobie zdania.
Zaryzykowałem. Okazało się, że obawy były mocno "na wyrost". Z tego, co mówili teściowie po podróży z "Piniorem":
- kierowcy są całkiem mili i zupełnie "normalni" :)
- jest dwóch kierowców (ta uwaga w związku z ostatnimi wydarzeniami),
- nieprawdą jest, że zatrzymują się wyłącznie "na dziko" - w czasie przejazdu teściów był jeden dłuższy przystanek na obiad (przy motelu w Czechach) i krótkie w miejscach pozwalających "normalnie" załatwić potrzeby fizjologiczne),
- pilot (w obie strony) był miły, grzeczny i znał się na swojej robocie,
- autobus był czysty i wygodny,
- klimatyzacja w autobusie działała,
- WC w autobusie było czynne,
- bufet w autobusie był czynny (napoje zimne i gorące)
Tyle opinia moich teściów. Nie wiem, czy jest to norma, czy też po prostu mieli szczęście. W każdym razie ich wrażenia są bardzo pozytywne. Jechali w drugiej połowie czerwca z Krakowa do Splitu i z powrotem.
Ja telefonując kilka razy do centrali "Piniora" również otrzymywałem kompletne i konkretne informacje. Nie mogę również narzekać na poziom kultury - wszystko było O.K.
Należymy więc do grupy zadowolonych.
Pozdrawiam,

Ciesze sie, ze Pinior sie poprawil. To zapewne po wielu opiniach w internecie i nie tylko. Ja jechalem w zeszlym roku. Zatrzymywanie "na dziko" mialo znaczyc, ze nielegalnie zatrzymuja sie na chorwackich dworcach bez pozwolenia. Wtedy takich nie mieli.
Pozdrawiam
Johnny
Łukasz L.
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 04.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz L. » 21.09.2002 11:06

Czy mogę dostać jakieś namiary na Biuro Skarpa?
Vaald
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 19.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vaald » 21.09.2002 11:59

Malutka Kotka
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 21.03.2003
Połączenia autokarowe z Chorwacją

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malutka Kotka » 22.03.2003 00:28

Jeśli ktoś ma ochotę to mogę mu przesłać ofertę jednego z warszawskich biur podróży, które oferuje połączenia autokarowe z całej Polski do Chorwacji aż po Dubrownik. Niestety bilety nie są tanie bo kosztują w dwie strony ok. 400 zł no ale jeżeli ktoś bardzo potrzebuje....
Pozdrawiam i czekam z przyjemnością pomogę :)
Daj mi znać na maila to wyśle Ci tą ofertę: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Hej ;)
grazka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 436
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) grazka » 22.03.2003 11:31

Koleżanka jechała 2002 roku autokarem z Piniora na odcinku
Gliwice - Zadar
Sibenik - Gliwice
Do Zadaru przyjechała 10 minut wcześniej przed planowanym przyjazdem
Sibenik ok 1,5 godz spóźnienia do palnowanej godz przyjazdu autokoru
Gliwice przyjazd 1,5 godz przed czasem zgodnym z rozkłdem.
Koszt biletu za tę trasę 340 zł w dwie strony/ osoba + 20 zł jeśli ma się na osobę ponad 1 torbę , z powrtem za nadbagaż pobierają W EURO ( ile nie pamiętam).
Oprócz tego 1,5 godz spóźnienia wszystko było oky :lol: Postój na strefie wolnocłowej w Znojmo , czas na zakupy, posiłek i kawę. Poza tym dodatkowe postoje na trasie.
Autokar jedzie raz w tygodniu z piątku na sobotę ma dwie trasy na Istrę i Dalmację.Zatrzymuje się na dworcach autokarowych (mają pozwolenie )
Trasa na Dalmację to ZADAR, SIBENIK, SPLIT, MAKARSKA, DUBROWNIK
KOLEŻNKA JEST OSOBĄ WYMAGAJACĄ JEDNAK NIE MIAŁA ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ. :roll: (nawet wybaczyła te spóźnienie w Sibeniku chociaż byla to noc )
http://www.pinior.pl.
GRAZKA :papa:
Kasia Bytom
Nr. telefonu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia Bytom » 05.04.2003 22:03

Proszę podajcie nr. telefonu do biur podrózy jeżdzących do Chorwacji.
grazka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 436
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) grazka » 06.04.2003 16:54

Numer telefonu do Wodzisławia 456 24 33 ( z Bytomia bez kierunku ). Podadzą ci do pośrednika najbiżej Bytomia, najprawdopodobniej będą to Gliwice. Odjazd autobusu będziesz miała do wyboru Gliwice lub Katowice.
Dzwoń :!: :!:
Grazka :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji

cron
Autokarem do Chorwacj. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone